SF Vip plejer

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.302
Ponovo sam morao izbrisat tvoj post jer se vidi mac .... u sahbaz plejeru ili kako se vec zove radi mnogo toga ...
Pozdrav
 
LEGEND
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.431
Kamiondzije uredno rade

Jos jednom

U postavkama nista nisam dirao .. instalirao salezli plejer i to je to .. upravo pokrenuo kamiondzije danas prije podne i sad ....

Pogledajte prilog 137333Pogledajte prilog 137334


ako ste u mogucnosti da skenirate kamiondzije ? uzmite sa neta par mac adresa ... skenirajte iste i od 10 mac mozda vam 2 mac skener iskenira i mislite da su validne jer vam pokaze rok trajanja npr do 10.03.2021 a moze i da vam iskenira 0 mac ... ne mora da znaci da ce iskenirati ... mozda i oce ....

Imao sam slucajeva iskeniram mac sa validnim rok trajanja od par mjesece i mac je DE ubacim u salezli plejer par takvih mac ni jedna ne radi ujedno stisnem A za provjeru Max, connections: 0 .... Active connections: 0 sve izgleda kako treba ali ni jedna mac ne radi .....

Edit:
Za skeniranje mac sto napisao vazi za one koji imaju mac a ne radi im ni u jednom plejeru

Pisalo se o tom vec da gazde namjerno ne brisu takve mac iz prostog razloga da nas varaju ... mozda imate isti slucaj?

Pozdrav
Ovo je visekonekciska kamiondziska koja ide u vlc, u sf vip plejer nikako? I sad ko bi ga znao.
500.png
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Ponekad ti VLC/2.2.2 i VLC2.2.2 nisu ista stvar, sad zasto je to tako ni ja ne kuzim najbolje. :)
 
Učlanjen(a)
13.07.2011
Poruka
8
Ponovo sam morao izbrisat tvoj post jer se vidi mac .... u sahbaz plejeru ili kako se vec zove radi mnogo toga ...
Pozdrav
[
Ta kamiondziska lista radi u sfplayer-u

Pogledajte prilog 137337
evo ljudi ovako
sad možete vidjeti SFVIP player sa istom MAC adresom označi da je lista validna do 01.Januara 1970 naravno neće
dok sa STALKEROM očita prave podatke i radi ili sa ProgTV Uwp na principu ministra stalker

izvinjavam se još jednom ovaj put sam prekrio MAC :cool:
 

Prilozi

  • error.jpg
    error.jpg
    77 KB · Pregleda: 114
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.302
evo ljudi ovako
sad možete vidjeti SFVIP player sa istom MAC adresom označi da je lista validna do 01.Januara 1970 naravno neće
dok sa STALKEROM očita prave podatke i radi ili sa ProgTV Uwp na principu ministra stalker

izvinjavam se još jednom ovaj put sam prekrio MAC :cool:
Sad pokrenuo tu mac ona je za DE ... prvo mi je pokazalo taj tvoj Datum ... prilikom pokretanja drugog kanala sasvim drugi Datum
Pozdrav
 
Natrag
Top