SF Vip plejer

Učlanjen(a)
17.01.2021
Poruka
2
pozdrav. dodao sam skoro sve precice kada se udje u player.
v1.2.1.29
ok ali mi nije naj jasnija situacija. posto kad pokrenem sf vip plejer i idem sa tastaturom meni vidi samo dve linije prazne al ne mogu se snaci ni za dugme za aktiviranje liste i takodje potom da vidim listu kategorija i kanala jer mi ekran izgleda kao prazanprosto citac ekrana koji koristim ne moze da me dovede do ni jedne opcije jer su sve opcije od prilike kao slicica sto citac ekrana ne prepoznaje pa ga i ne vidi. zato sam pitao dali postoji mogucnost koriscenja tastaturnih precica kako bi mi laksa bila navigacija po programu kao npr 1. kombinacija tastera kako bi dosao do polja za upis servera i mac adrese2 aktiviranje liste3pokretanje nekog kanala ili odabir kategorije 4 zaustavljanje kanala i povratak na listu kako bi odabrao sledeci to do sad nisam mogao bas nikako se snaci i na stalkeru za vindovs pa sam zato pokusao sa sf vip plejerom i ujedno pozeleo da sa autorom podelim iskustvo pa da mu pomognem u dovodjenju precica za lakse koriscenje a time i dovodjenjem novih korisnika koji bi dali pozitivne komentare i povratnu informaciju o radu programa.
 
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
Evo jednog od plejera koji je nastao u Vip delu...ustupamo ga svima na koriscenje a najvece zasluge ima njegov tvorac SALEZLI

Player je iskljucivo za windows


x86 i x64
Kod:
x86
https://www.mediafire.com/file/3mqzwttpg7cj0iv/x86.zip
x64
https://www.mediafire.com/file/ovzyptp27w0sefd/x64.zip

Pogledajte prilog 137048

Pogledajte prilog 123599


Pogledajte prilog 135325
Pogledajte prilog 122293Pogledajte prilog 122294Pogledajte prilog 122295Pogledajte prilog 122296Pogledajte prilog 122297Pogledajte prilog 122298Pogledajte prilog 122299
Boki gde je opcija da se ubaci logo za kanale,tj odakle da vuce logo?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Boki gde je opcija da se ubaci logo za kanale,tj odakle da vuce logo?
loga se vuku direktno sa panela za koji uneo url adresu a zatim validan mac ili u/p ......ako je vlasnik panela tamo postavio loga povucice.......ako nije nece......
to je sva filozofija........a isti slucaj je i sa epg.......
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Pitanja:
- da li folder "loga" mora biti u folderu gde je i SFVIP player ?
- da li slike za accounts moraju biti *.png ili može i drugi format ?
- da li slike za accounts mogu biti iz više foldera
- kad se menja slika accounts-a da li treba nešto promeniti u podešavanjima config.json

-ne,moze biti gde hoces u kompu
-mogu biti i drugi formati
-mogu biti u koliko god hoces foldera
-ne,automatski se usnimava prilikom promene
 
Učlanjen(a)
12.01.2015
Poruka
1.461
pozdrav
imam problem sa player-om na win10
jednostavno nece da starta
updater odradi svoje i unjesto da se otvori player nista se ne dogodi.

da li ima neki strucnjak da mi da neku sugestiju sta bi moglo biti problem?

unaprijed hvala
 
Učlanjen(a)
31.01.2020
Poruka
89
Ne znam jel ja negde grešim ili možda SFVIP to ne podržava još uvek.

Ja ne vidim nikakve logotipe. Samo na MAC listama, to je sve.

Ako ubacim m3u, bilo koji svoj, sa neke liste nema logoa. Jednostavno kao da koristim VLC, imam listu kanala i to je sve. Dok kad istu listu gledam na TV u TiviMate sve šareno puno logoa i EPG-a. :D Možda i jedina stvar koja me odvlači od gledanja IPTV na kompu.

Mislim da bi bilo sjajno da SFVIP dobije update da podržava logotipe za sve tipove lista, i da ima opciju da se podesi prioritet, 1.Logo iz m3u, 2.Logo iz EPG i 3.Logo iz foldera.

Možda i Fullscreen TV Vodič u budućnosti? U levom meniju gde su Accounts i Player da bude i TV Guide. Onaj standardni koji ima TiviMate, Kodi PVR itd. Zakazivanje snimanja kroz TV Guide, postavljanje podsetnika itd.

Ali naravno, mogu da stavim Android Emulator i gotovo.

Samo s' dobrom namerom predlažem nove funkcije i podrške za sjajan SFVIP. :)
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
896
Ne znam jel ja negde grešim ili možda SFVIP to ne podržava još uvek.

Ja ne vidim nikakve logotipe. Samo na MAC listama, to je sve.

Ako ubacim m3u, bilo koji svoj, sa neke liste nema logoa. Jednostavno kao da koristim VLC, imam listu kanala i to je sve. Dok kad istu listu gledam na TV u TiviMate sve šareno puno logoa i EPG-a. :D Možda i jedina stvar koja me odvlači od gledanja IPTV na kompu.

Mislim da bi bilo sjajno da SFVIP dobije update da podržava logotipe za sve tipove lista, i da ima opciju da se podesi prioritet, 1.Logo iz m3u, 2.Logo iz EPG i 3.Logo iz foldera.

Možda i Fullscreen TV Vodič u budućnosti? U levom meniju gde su Accounts i Player da bude i TV Guide. Onaj standardni koji ima TiviMate, Kodi PVR itd. Zakazivanje snimanja kroz TV Guide, postavljanje podsetnika itd.

Ali naravno, mogu da stavim Android Emulator i gotovo.

Samo s' dobrom namerom predlažem nove funkcije i podrške za sjajan SFVIP. :)
nema se vremena za sve to i ne planiram, ko zeli da gleda u slike i da mu bude sareno a ne gleda tv kanale neka batali ovaj player i uzme neki od android emulators i sve ce mu biti sareno.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
da se nadovezem na sve to....mozda znate a mozda i ne da salezli gotovo da i ne gleda te liste i iptv....i sve sto radi radi iz hobija za nas i vas da pomogne te nemojte traziti previse....svo slobodno vreme iskoristi na nacin da nama udovolji,usao je u srce i sustinu svih tih panela i moze napraviti sta se pozeli ali jednostavno od toga se ne zivi sto je valjda svima jasno....treba za sve to imati puno vise slobodnog vremena a mi trebamo biti zahvalni za sve ovo sto radi za sve nas......
 
Učlanjen(a)
31.01.2020
Poruka
89
da se nadovezem na sve to....mozda znate a mozda i ne da salezli gotovo da i ne gleda te liste i iptv....i sve sto radi radi iz hobija za nas i vas da pomogne te nemojte traziti previse....svo slobodno vreme iskoristi na nacin da nama udovolji,usao je u srce i sustinu svih tih panela i moze napraviti sta se pozeli ali jednostavno od toga se ne zivi sto je valjda svima jasno....treba za sve to imati puno vise slobodnog vremena a mi trebamo biti zahvalni za sve ovo sto radi za sve nas......
Ja jesam ekstremno zahvalan za ovakav plejer. Daleko bilo da nisam. Ovo je samo bio predlog, ništa više. Još ispadne da vređam plejer i genija koji je napravio isti. Možda nisam nešto puno aktivan na Ex-yu IPTV forumima i temama ali od mene niko neće nikad videti objavu vređanja što direktnog ili indirektnog, prozivke ili omoložavanja nečijeg truda.

Sugestija za funkciju iliti Feature suggestion. Ja lično sam zaslužan za par plejera koji su sada dostupni na Srpskom jeziku i non stop šaljem Feature suggestion Mail-ove i dosta toga programeri tih aplikacija su ili ubacili ili ispravili itd. Ne samo za IPTV, svašta što koristim nevezano za IPTV. Neke bagove koje sam npr. i kod EON TV primetio su ispeglani jer sam slao Feedback Mail-ove ne sećam se ni kad još, ko još šalje Feedback Mail-ove EON TV programerima? HBO GO takođe...

Tako i ovde, družimo se, predlažemo nove ideje, prijavljujemo probleme itd.

Osećam se krivim kao da sam nešto loše rekao ali nadam se da ćete mi verovati da nikakve loše namere nemam i nisam imao.

Izvinjavam se lično @salezli i svakome ko je prepoznao da ne daj Bože vređam SFVIP. Jer kunem se to mi nije namera niti će ikad biti.

Brutalniji IPTV plejer of SFVIP Player na svetu za Windows ne postoji i to je činjenica.
 
Natrag
Top