SF Vip plejer

Učlanjen(a)
16.02.2011
Poruka
99
Imam veliki problem sa novim updejtom. Kao i kod drugih aplikacija se ruši prilikom pokretanja naloga. Međutim problem je u tome što sada se isto to dešava i kada probam da pokrenem i neku stariju verziju (bilo koju). Imam i net framework ovaj 4.6.1 kompletno sam sve obrisao i probao ponovo, ništa. Neki predlog?
Isto je i meni bilo juce. Imas rjesenje na strani 259, kolega @bind fino objasnio.
 
Učlanjen(a)
17.01.2021
Poruka
2
pozdrav imao bih jedno pitanje tacnije manje vise molbu za autora sf vip plejera dali se ovaj program moze nekako prilagoditi za osobe koje su skroz slepe kako bi lakse mogle da koriste sa citacom ekrana kako bi mogli gledati tv kanale putem interneta. nadam se da se moze resiti tako nesto raspolozen sam za razgovor i saradnju oko toga autoru ili ostalim kolegama ako ih ima mogu me slobodno kontaktirati i privatno kako nebi smo drugima smetali u temi. pozdrav
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
896
pozdrav imao bih jedno pitanje tacnije manje vise molbu za autora sf vip plejera dali se ovaj program moze nekako prilagoditi za osobe koje su skroz slepe kako bi lakse mogle da koriste sa citacom ekrana kako bi mogli gledati tv kanale putem interneta. nadam se da se moze resiti tako nesto raspolozen sam za razgovor i saradnju oko toga autoru ili ostalim kolegama ako ih ima mogu me slobodno kontaktirati i privatno kako nebi smo drugima smetali u temi. pozdrav
pozdrav. dodao sam skoro sve precice kada se udje u player.
download v1.2.1.29
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
29.11.2020
Poruka
20
Prije svega, želio bih se zahvaliti Salezliju na ovom prekrasnom programu.
Koje su najbolje postavke međuspremnika / predmemorije u mpv.conf za gledanje UHD emisija bez zamrzavanja u SFVipPlayeru? Šta preporučujete?
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
Imam problem sa rušenjem playera kad hoću promeniti sliku accounts-a
Pitanja:
- da li folder "loga" mora biti u folderu gde je i SFVIP player ?
- da li slike za accounts moraju biti *.png ili može i drugi format ?
- da li slike za accounts mogu biti iz više foldera
- kad se menja slika accounts-a da li treba nešto promeniti u podešavanjima config.json

Pitam iz razloga što mi se player nakon promene slike (postera) ili stavljanja na default
ili brisanja nekog accounta, ukoci i pojavljuje se greška.
Problem rešavam tako što iskopiram ponovo prethodni accounts.

Win.ver.8.1 pro 64bit. Ažurirao sam .net framework na 4.8.03761

Ovaj problem se pojavljuje u zadnjih nekoliko verzija.

Koristim player od pocetka , odnosno od prve verzije. Sve pohvale.

Kod:
https://www.mediafire.com/file/xya2jtequu2mqyy/Promena+slike+accounts.webm/file
 
Natrag
Top