SF Vip plejer

Učlanjen(a)
07.01.2020
Poruka
26
sve uradio kako trema kad ubacim url imac pise eror tog sa promenio puno i nista od toga i kad listu ubacim i dadoteke ista stvar ne otvara se stalker player
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.951
Ko zna šta ti ubacuješ :beee: i gdje ubacuješ. Možeš i 1000x probati ako krivo radiš.....jel ti ispravan mac, ide li taj uopšte na ovom plejeru, gleda li još neko.....
 
Učlanjen(a)
07.01.2020
Poruka
26
da mozda ste upravu pa dajte taj mac koji radi da probam da se uverim dali pogresno radim fala
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Član
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
420
poz

player radi i rastura i sve rekorde obara ...al bi moglo da se ubaci logo/wallpaper mislim pozadina
jos kad bi daljinski proradio bilo bi ekstra
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Daljinski ti nema veze sa playerom, instaliraj neku od nebrojenih opcija upravljanja PC racunalom putem mobitela ili fizickog daljinskog (vec prema tome cime raspolazes) i sve pet. ;)
 
Učlanjen(a)
28.02.2010
Poruka
293
poz

player radi i rastura i sve rekorde obara ...al bi moglo da se ubaci logo/wallpaper mislim pozadina
jos kad bi daljinski proradio bilo bi ekstra
Kupis si air mouse remote controller imas ih jefitinih i na ebayu i na ali expressu, itd, ja koristim takav na svom PC-ju i na android boxu ,radi super sa vecinom playera ....


g30.jpg.jpg imas i boljih od ovoga na slici sa kompetnom tastaturom ....ili ovaj G 30 G30.jpg
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top