SF Vip plejer

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Kod velikog broja stalker_portac/c/ je pored SN potreban i Device id i Device id2.
Sad naravno da bi se nakacio na takav stalker moras imati sve ove podatke.
Mozda bi trebalo dodati i ove opcije za ubacivanje ova 2 id-a.
poslao sam salezliju adrese i macove gde vuce lepo listu za stalker_portal/c......ali ne reprodukuje kanale mislim iz tih razloga........ali mu i reko da ne cacka nista ,,,,,, :roll: :roll: jer sada radi odlicno,dovoljno je i ovo......:mig:.ima drugih nacina za takve stalkere ,znas vec i sam to....
 
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
Da pitam nesto u vezi playera,kako da mi sacuva listu da kada ponovo udejem u player da ne moram opet da ubacujem ponovo listu?I da li mogu da ga integrisem u widows da mi ga ponudi kao opcije za otvaranje.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
896
Kod velikog broja stalker_portac/c/ je pored SN potreban i Device id i Device id2.
Sad naravno da bi se nakacio na takav stalker moras imati sve ove podatke.
Mozda bi trebalo dodati i ove opcije za ubacivanje ova 2 id-a.
vec postoji u player-u device_id, device_id2, signature, hw_version_2, samo sto neki portal-i nece raditi sa njima ali postoji 2 mogucnosti, ako prva bez device_id itd.. ne radi prelazi na drugu proveru sa device_id
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Kod velikog broja stalker_portac/c/ je pored SN potreban i Device id i Device id2.
Sad naravno da bi se nakacio na takav stalker moras imati sve ove podatke.
Mozda bi trebalo dodati i ove opcije za ubacivanje ova 2 id-a.
Samo sto se device_id2 i signature racunaju svaki put na osnovu tokena i nekih drugih gluposti pa nema prevelike vajde upisivati ih kao konstantne vrijednosti, device_id ok, na osnovu njega se dobivaju izmedju ostalog i gornje vrijednosti. Mozda za neka buduca prosirenja.
 
Učlanjen(a)
16.05.2011
Poruka
284
ako mogu pomoci i ja nekome ( haha ), jednu listu nije otvaralo dok nisam /c/ napisao bez druge /, dakle samo /c i proradila je
 
Natrag
Top