SF Vip plejer

Učlanjen(a)
04.03.2020
Poruka
8
Hello my friend boki71

is there any chance to add favorite channel list for different sources of channels !!?


postoji li šansa za dodavanje liste favorita za različite izvore kanala !!?
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2009
Poruka
204
Kako gledati ovo? Probano sa vise vpn konekcija, i sa preko 80 MAC adresa..
 

Prilozi

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    98,5 KB · Pregleda: 117
Učlanjen(a)
17.01.2015
Poruka
8
Verzija v1.0.8.0

Nisam koristio player neko vreme, kad kliknem na Player samo ze zatvori ceo program.

Kad hoću da otvorim MAC nalog isto tako, program se samo zatvori nakon 5 sekundi učitavanja.

Pokušao sledeće: Pokrenuo update više puta, Obrisao folder iz Roaming foldera a na kraju sam pokušao sve isto iz skrivenog Administrator Windows naloga i čak ni tamo ne radi.

Uvek kad imam neki problem sa nekim programom/instalacijom ja se ulogujem u Administrator nalog, sa njim sam uvek rešavao svaki problem.

Kako ubaciti m3u fajl? Mora m3u link? I nije mi baš jasno kako ubaciti sve podatke. Mora se ubaciti odvojeno? Adresa portala zatim username i password kopirati iz m3u linka?

S' obzirom da mi ceo program crash-uje zato pitam za svaki slučaj kako m3u ubaciti.

P.S. Task manager prikazuje "Suspended" pri otvaranju naloga.

Moras imati config fajl mpv.conf i meni se plejer gasio ali kad sam skinuo ponovo program sa prve strane u njemu je bio taj config fajl.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
super ideja favoriti
jeste ok ideja.....plejer je multifunkcionalan i sutradan kada se ne bude moglo gledati na ovaj nacin iptv funkcionisace odlican klasican plejer tako da svaka nadogradnja je veliko plus.....poceli smo pre vise meseci takodje od ideje za plejerom i eto dokle se doslo....mogu da se gledaju u njemu gotovo sve eminentnije liste i serveri koji znace nesto u iptv svetu.....naprimer ovo sve radi u ovoj salezlijevoj masineriji..... :mig:

Ashampoo_Snap_2020.03.06_02h08m41s_002_.png
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.09.2009
Poruka
124
plejer je vise nego odlican, svaki novi update moze biti samo doterivanje sitnica... vidite da je shabaz prestao sa svojim plejerom kad je video sta je sale uradio ......
 
Učlanjen(a)
12.02.2019
Poruka
18
na poslednjoj verziji player ne pamti podesavanja, upalim sve auto hide playlist, channels logo, auto update i kada udjem ponovo sve je ugaseno.
 
Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
Da li je moguce napraviti da se ikone servera mogu pomijerati onako kako nama odgovara a ne samo prema abecednom redoslijedu.
Player je fantastican ovakav kakav je u pitanju je sminka :cool:.
Pozdrav i lijep i ugodan vikend svim nasim clanovima.
 
Natrag
Top