SF Vip plejer

Učlanjen(a)
13.02.2020
Poruka
2
Ceo dan pokušavam da instaliram verziju 1.0.8 i dobijam obaveštenje da je zaražena virusom juče radila bez problema verzija 1.0.2 radi normalno
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.939
Ceo dan pokušavam da instaliram verziju 1.0.8 i dobijam obaveštenje da je zaražena virusom juče radila bez problema verzija 1.0.2 radi normalno
Kad dobiješ obaveštenje: kad skidaš, apdejtuješ, pokrećeš. Nema ovde nikakve instalacije, klikneš na exe file i otvori se.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
01.07.2009
Poruka
333
Ceo dan pokušavam da instaliram verziju 1.0.8 i dobijam obaveštenje da je zaražena virusom juče radila bez problema verzija 1.0.2 radi normalno
[/QUOT


Probaj da iskljucis antivirusa na 10min ili duzi vrem.period kako vec imas opciju u samom antivirusu.
 
Učlanjen(a)
13.02.2020
Poruka
2
Kad dobiješ obaveštenje: kad skidaš, apdejtuješ, pokrećeš. Nema ovde nikakve instalacije, klikneš na exe file i otvori se.
Juče je radila normalno danas imam virus verzija 1.0.8 i ne pokreće se kad instaliram verziju 1.0.2 sve je uredu radim na win 10 znam da nema klasične instalacije

Isključio sam windows de
 
Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
Ceo dan pokušavam da instaliram verziju 1.0.8 i dobijam obaveštenje da je zaražena virusom juče radila bez problema verzija 1.0.2 radi normalno
Nema nikakvog virusa Player je cist ko suza....Napravi izuzece u svom antivirus programu i skidaj player samo sa ovog sajta i sve OK.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.939
Pa isključi antivirus :beee: Šalu na stranu, virusa nema to je sigurno. Obriši (još bolje prepravi ga samo
t4Nharn.png
)iz onog skrivenog fajla šta imaš i onda pokreni.
 
Učlanjen(a)
31.01.2020
Poruka
89
Moras imati config fajl mpv.conf i meni se plejer gasio ali kad sam skinuo ponovo program sa prve strane u njemu je bio taj config fajl.
Skinuo sa prve strane player, da, ima taj mpv.conf fajl dok ovaj player koji sam ranije skinuo i ažurirao nema taj fajl.

Ali i ovaj mi crash-uje takođe, kad u meniju otvaram "Player" ili kad kliknem na bilo koji nalog, pri učitavanju samo se zatvori.

Antivirus nemam uopšte, ništa ga ne blokira ili javlja da je zaražen ili sl....

Probao sam i ovu verziju da otvorim u Administrator Windows nalogu ali ne radi takođe.

Aktiviraću sad Windows Sandbox pa ću probati odatle da otvorim player, ne znam šta mi nije u redu sa računarom, što toliko ne voli SFVIP player, ko može da ne voli ovaj player? :D
 
Učlanjen(a)
31.01.2020
Poruka
89
Windows Sandbox - player RADI!

Šta sad da radim? Ima li neko ideju? Van Sandbox-a ne radi.

Reinstalaciju Windows-a 10? :D
 
Učlanjen(a)
08.05.2010
Poruka
105
Poslat cu ti ja sad jednu listu sa exyu i mac...... probaj dobra lista.. za Salezli Player ... ubaci server i mac u Player
Pozdrav
Veliki pozdrav,
Moze li i meni jedna domaca-sportska lista (ili bilo koja druga) da proverim zasto mi player izbacuje gresku "loading failed"
Kolega @samsontm mi je poslao jednu listu (kamion) i radila je.Sada non- stop izbacuje gresku-Propbao razne savete iz teme o playeru ali ne ide.
Cisto da probam sa nekom drugom listom.....
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.939
Veliki pozdrav,
Moze li i meni jedna domaca-sportska lista (ili bilo koja druga) da proverim zasto mi player izbacuje gresku "loading failed"
Kolega @samsontm mi je poslao jednu listu (kamion) i radila je.Sada non- stop izbacuje gresku-Propbao razne savete iz teme o playeru ali ne ide.
Cisto da probam sa nekom drugom listom.....
pp
 
Natrag
Top