SF Vip plejer

Učlanjen(a)
01.03.2020
Poruka
1
Hi SFVIP-Player team and thanks for the great job here. Respect!!! Can you put the MAC verification to be also a part of the “Edit MAC Account” conformation, pls. It will save time for the “Invalid login credentials” message. Thanks!
 
Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
653
Imam pitanje, kad listu ubacujem putem ovog nacina uz "username i pass" u SFVIP-player:

1583315024010.png

Zasto onda kad pokrenem tu listu ne otvori listu po grupama unutar liste, nemogu izabrati neku od grupa na listi, nema padajuceg menia "Select genre" vec je lista poredano u jednom komadu:

1583315311042.png

Dok kad se lista ubacuje u SFVIP-player preko "Address i MAC-a", i lista se pokrene ima za izabrati odredjena grupa iz padajuceg menia "Select genre":

1583316783073.png

1583315941057.png

Dali se moze sta napraviti da SFVIP-player kad ucita i liste preko nacina "username i pass" ima padajuci meni "Select genre", kako bi se mogle izabrati grupe unutar takve liste.
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.11.2012
Poruka
1.366
Imam pitanje, kad listu ubacujem putem ovog nacina uz "username i pass" u SFVIP-player:

Pogledajte prilog 121820

Zasto onda kad pokrenem tu listu ne otvori listu po grupama unutar liste, nemogu izabrati neku od grupa na listi, nema padajuceg menia "Select genre" vec je lista poredano u jednom komadu:

Pogledajte prilog 121821

Dok kad se lista ubacuje u SFVIP-player preko "Address i MAC-a", i lista se pokrene ima za izabrati odredjena grupa iz padajuceg menia "Select genre":

Pogledajte prilog 121826

Pogledajte prilog 121823

Dali se moze sta napraviti da SFVIP-player kad ucita i liste preko nacina "username i pass" ima padajuci meni "Select genre", kako bi se mogle izabrati grupe unutar takve liste.
Nije to do plejera vec do panela.
Samo za stalkere idu grupe.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.11.2012
Poruka
1.366
Ali kad tu istu IPTV listu ucitam preko "username i pass" u "IPTV Smarters Player" na PC-u, tamo mi normalno prikazuje grupe, zato sam mislio dali se i preko SFVIP-player to moze rjesiti. :)
Moguce je da ja gresim, nisam probavao , te druge plejere :)
Znam da u panelu postoje bouquets i categories, sad jedan otvara jedno a drugi drugo, zato se to i desava.
Nisam nesto ulazio u tu problematiku ;)
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.490
Ali kad tu istu IPTV listu ucitam preko "username i pass" u "IPTV Smarters Player" na PC-u, tamo mi normalno prikazuje grupe, zato sam mislio dali se i preko SFVIP-player to moze rjesiti. :)
Evo ti jedan primjer

Neki serveri/stalkeri imaju vise adresa ali su u sustini isti ... u mom primjeru

channels227070.clientportal

uneses u salezli pleyer user i pass i imas

proba 1.png

dok sa

mag.clientportal

u salezli pleyer unosis sa mac adresom i imas

proba 2.png


Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
23.02.2020
Poruka
653
Moguce je da ja gresim, nisam probavao , te druge plejere :)
Znam da u panelu postoje bouquets i categories, sad jedan otvara jedno a drugi drugo, zato se to i desava.
Nisam nesto ulazio u tu problematiku ;)
Moze li postovani @salezli to promotriti, pa nam odgovoriti jel se to moze eventualno napraviti da i SFVIP-player preko "username i pass" normalno prikazuje grupe kroz padajuci meni "Select genre"
 
Natrag
Top