SF Vip plejer

Učlanjen(a)
26.12.2022
Poruka
7
Овај проблем постоји у корисничком налогу, али све верзије након верзије 1.2.7.64 имају исти проблем и нисам једини који се с њим суочава. Корисници у мојим Телеграм групама такође пате од истог проблема. Због тога не ажурирамо верзију 1.2.7.64.
 
Učlanjen(a)
26.12.2022
Poruka
7
-----------64-------------------------------81---- ------- --------83---------
1.2.7.64.png1.2.7.811.2.7.83.png
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
26.12.2022
Poruka
7
Ажурирао сам на верзију 1.2.7.84. Проблем је решен. Хвала вам на интересовању.
 
Učlanjen(a)
24.09.2024
Poruka
1
Pozdrav svima. Imam problem sa SFVIP Plaier-om (testirao sam na Vindovs 10 i Vindovs 11). Svaki IPTV stream se ruši nakon nekoliko sekundi. Ovo se ne dešava sa istim strimovima sa IPTV Smarters Pro (na istim Vindovs računarima) ili sa iSTB na iPad/iPhone/MacBook. Da li postoje neka posebna podešavanja koja treba da napravim u SFVIP Plaier-u? Hvala unapred na pomoći.

Hello everyone. I have a problem with SFVIP Player (I tested on Windows 10 and also Windows 11). Any IPTV stream freezes after a few seconds. This does not happen with the same streams with IPTV Smarters Pro (on the same Windows PCs) or with iSTB on iPad/iPhone/MacBook. Is there any special setting I need to do in SFVIP Player? Thanks in advance for your help.
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
270
Pozdrav .
Kako da napravim u MPV.CONFIGU tako da user agent nećita iz njega nego koji postavim u samom playeru. Problem je što neradi svaki server na isti useragent .
Probao sam ostavit prazno ali opet neće. Neka mi netko pomogne šta točno da stavim i kako.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
912
Pozdrav .
Kako da napravim u MPV.CONFIGU tako da user agent nećita iz njega nego koji postavim u samom playeru. Problem je što neradi svaki server na isti useragent .
Probao sam ostavit prazno ali opet neće. Neka mi netko pomogne šta točno da stavim i kako.
SjzsY1z.png
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
270
Upisao sam ga ali on je opet vukao iz mpv configa a kad sam ostavio prazno u mpv com onda se player ponašao kao da uopće nema useragent . To sam gledao u snuperu. Problem sam riješio da sam obrisao cijelu liniju u mpv configu. Onda je tek poćeo prikazivat user agent što sam stavio ovdje kao ti na slici . Uglavnom riješeno i hvala na trudu
 
Natrag
Top