SF Vip plejer

¯™¯
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.475
defin ne treba pustati update tek da se pusti, par puta mi pobrisao liste sve, msm sr..e
Kao po obicaju samo ti pljujes kad nesto neradi a i kad radi opet pljujes,navikli smo na vise foruma,poznat si po tom,ali to je tvoj problem jer ti moras da zivis sa tim ..mi samo pogledamo i konstatujemo da si isti vec dugi niz godina,

Nemoze da ti obrise liste.
Liste su ti u

C:\Users\NAZIV TVOG KOMPA\AppData\Roaming\SFVIP-Player
u
Database json

Za ostale:
Koristite SFVIP-Player-v.1.2.7.33 dok se neresi problem .
Iskljucite u podesavanjima Auto Update.

A u :

C:\Users\NAZIV TVOG KOMPA\AppData\Local\Temp

obrisite Updater exe
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
20.07.2010
Poruka
6
Pozdrav svima. Mozda imam resenje probleme sa smrzavanjem aplikacije od verzije 1.2.7.35. Barem je kod mene uspelo. U folderu sfvip/lib obrisati fajl mpv-1.dll.
 
Član
Učlanjen(a)
26.07.2010
Poruka
86
Sada vidjehda u folderu od SFVIP playera imna fajl
FileAssociations.exe
sto bi on mogao raditi
 
Učlanjen(a)
24.08.2022
Poruka
53
Radi bez greske
1.2.7.40
Naah... I started to notice freezing of the player from the last 4 or 5 bug fixes and it got worst on 1.2.7.40 and the player stays always on top on Windows 10 22H2 x64. I think this problem started to occur from the time a "change" to directory or something like that was pushed out.
 
Učlanjen(a)
24.08.2022
Poruka
53
Always staying on top is not not issue. Its just my son clicked the top button without my knowledge...
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
77
Sve cestitke autorima na odrzavanju i unapredjenju ovog super playera. Naime dosta listi radi na njemu dok na drugim playerima ne radi pa bi bilo zzgodno ako bi bilo moguce odraditi CAST na tv ili box direktno iz njega.
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
77
Mozda pomogne u trazenju greske, desava se da kada je lista OK, odnosno kada radi onda i sfvip radi kada lista ne radi tada se i player zamrzne u potpunosti. Govorim za dadnji update (40). Znaci ako ne moze da se pokrene kanal sa neke liste to dovodi do pucanja playera. Testirao sam neke liste sa neta i primetio ponasanje.
 
Natrag
Top