SF Vip plejer

Učlanjen(a)
25.04.2020
Poruka
58
ovaj zum ti nije trebao.....zamisli kod crtanih filmova sta je ovo...... :roll: :roll:

jel ima neka zelja da nije ispunjena osim da plejer postane skener..... :beee:
Oprostite ako sam predosadan, znam da sam o ovome prije pisao, ali ima jedna želja. Da li bi se mogla u sfvip player dodati opcija offset settings u kojoj bi se na mac listama u timeshiftu na emisijama moglo mijenjati da idu u određeno vrijeme unazad ili unaprijed. Ta opcija postoji i na iptv extreme app gdje se mogu tv emisije maksimalno 30 minuta vratiti u nazad i isto tako se mogu maksimalno 30 minuta pomaknuti unaprijed.
XRecorder_12022022_115228_2 (1).jpg IMG_20220212_115423_! (1).jpg
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
16.06.2010
Poruka
896
Oprostite ako sam predosadan, znam da sam o ovome prije pisao, ali ima jedna želja. Da li bi se mogla u sfvip player dodati opcija offset settings u kojoj bi se na mac listama u timeshiftu na emisijama moglo mijenjati da idu u određeno vrijeme unazad ili unaprijed. Ta opcija postoji i na iptv extreme app gdje se mogu tv emisije maksimalno 30 minuta vratiti u nazad i isto tako se mogu maksimalno 30 minuta pomaknuti unaprijed.
Pogledajte prilog 149967 Pogledajte prilog 149969
imas time bar (vremenska traka) pa misom pomeraj gde ti odgovara.
 
Učlanjen(a)
25.04.2020
Poruka
58
imas time bar (vremenska traka) pa misom pomeraj gde ti odgovara.

Znam da ima. Ali to bi bilo idealno za timeshift da emisija završi tamo di bi trebala završiti, a ne da timeshift prijevremeno zatvori emisiju pa onda moram ponovno otvarati timeshift i onda otvarati drugu emisiju i nastaviti gledati prošlu do kraja tamo di je timeshift stao Ako me razumiješ.
 
Član
Učlanjen(a)
18.05.2010
Poruka
15
pitanje .. kako povečat cache opciju
otvorim kanal, i tipka i za info prikaz
na jednom računalu mi je 1 sec, a ta ista linija ista verzija programa 13s cache
u čemu je faktor ?
našao sam no-cache u mpv.conf fajlu
al nekako za vulgaris usera, to bi trebalo stavit u sam program u postavke.

a šta se vpn-a tiče, nek netko sredi veliki server za vpn i mislim da ce autor onda sredit i to .
Nije vam vpn samo tako...
 
Natrag
Top