SF Vip plejer

Učlanjen(a)
12.10.2014
Poruka
9
Probao nekoliko /client/ portala sa validnim macom, niti jedan ne radi. Do mene li je ili playera?
Može sam malo pojašnjenje kako doći do "autoupdate".
 
Član
Učlanjen(a)
15.09.2009
Poruka
124
svaka cast za saleta, vide se da se bas potrudio, plejer brze povlaci liste, dodate jos neke opcije... i kod mene postoji taj problem sa pamcenjem zadnje velicine i pozicije na ekranu... mada to nije neki problem... mozda ne bi bilo lose da se osd brze smice sa ekrana, ili kad se stavi strelica mis na donji deo ekrana da se pojavi, kad se pomeri strelica da nestane... u svakom slucaju plejer je odlican....
 
¯™¯
MODERATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.451
Probao nekoliko /client/ portala sa validnim macom, niti jedan ne radi. Do mene li je ili playera?
Može sam malo pojašnjenje kako doći do "autoupdate".
Radi clientportal u pleyeru,sad proverio.
i sad posle 2 minuta reko da slikam ,nemogu da udjem prijavljuje Error
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Ocito radi, al ne svaki put. Moze biti da je programsko, ili oni na drugoj strani nesta jebuckaju?
 
Učlanjen(a)
29.01.2020
Poruka
22
Jel moze meni Sale da posalje source code, voleo bih da napravim nesto slicno za svoje potrebe...
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.491
Radi clientportal u pleyeru,sad proverio.
i sad posle 2 minuta reko da slikam ,nemogu da udjem prijavljuje Error

Pogledajte prilog 120901

Radi clientportal u pleyeru,sad proverio.
i sad posle 2 minuta reko da slikam ,nemogu da udjem prijavljuje Error
Ja sam sad probao 2 client sto imao u Salezli ... kod prve kao sto kazes pustim listu ucita kanale i rade .................. zeznuo sam se sto nisam pokrenuo Helper da vidim koja je adresa .. izadjem pokrenem ponovo lista vise ne radi ... na drugoj listi izlazio par puta radi stalno ... moras izabrati pravi Server ........................

Edit

evo sad ponovo probao radi

clientportal.png
Pozdrav
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
ma radi bez problema,bar meni jos od testne faze i samog pocetka nastanka plejera....i clientportal i clientbox......i preko maca doduse ne uvek i preko u/p.....s tim sto preko maca izbaci podgrupe kanala a na u/p sve zajedno.......bar tih listi imam neznam broja i idu odavde....

Kod:
http://clientportal.link:80/

evo preko maca sa podgrupama kanala a kod sote je preko u/p i kod sote je starija verzija plejera..1.02....

Ashampoo_Snap_2020.02.17_00h52m16s_018_.png
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
12.10.2014
Poruka
9
ma radi bez problema,bar meni jos od testne faze i samog pocetka nastanka plejera....i clientportal i clientbox......i preko maca doduse ne uvek i preko u/p.....s tim sto preko maca izbaci podgrupe kanala a na u/p sve zajedno.......bar tih listi imam neznam broja i idu odavde....

Kod:
http://clientportal.link:80/

evo preko maca sa podgrupama kanala a kod sote je preko u/p i kod sote je starija verzija plejera..1.02....

Pogledajte prilog 120904
Mislim da se nismo razumjeli, mislio sam na servere tipa http:server.xyz:port/client/ .Može li malo pojašnjenje kako uključiti autoupdate;)
 
Natrag
Top