SF Vip plejer

Učlanjen(a)
28.09.2010
Poruka
25
Pozdrav ... od kada mi je brat prebacio ovaj fenomenalni program marta meseca, radilo je sve super, uvek je radio i auto update. Sada su svi kanali u jednoj listi, i nece da otvori nijedan kanal vec dve nedelje. Probao sam da skinem najnoviju verziju, i dalje isto, samo izbaci "unrecognized file format". Ako neko zna sta treba uraditi, bio bih zahvalan na pomoci.
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Pozdrav ... od kada mi je brat prebacio ovaj fenomenalni program marta meseca, radilo je sve super, uvek je radio i auto update. Sada su svi kanali u jednoj listi, i nece da otvori nijedan kanal vec dve nedelje. Probao sam da skinem najnoviju verziju, i dalje isto, samo izbaci "unrecognized file format". Ako neko zna sta treba uraditi, bio bih zahvalan na pomoci.

Da li se ponavlja na svim listama ili samo na jednoj?
Inace obrisi .json fajl i ponovo pokreni player i probaj.
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
sta je to additing m3u account

imam moju adresu ip
molim da mi objasnite

hvala
sama ti reč znači dodavanje m3u acc.
install playera:
Skini ovde sa 1. strane plajer za arhit. PC gde ćeš install.
otvori novu fasciklu na disku D. prebaci zip skinutog playera iz downloada
u Anti Virus programu napravi izuzeće (PUTANJU) do te fascikle
anzipuj unutar toga zip playera
iz dobijene fascinle ikonu playera prebaci na desk a8send to desktop)
ja tak radim i valja imam u toj fascikli . rezervni .zip fajla, ako kojim slučajem AV "pojede" start ikonu
idi na C: /users/PC/AppData/Roaming/Fasciklu SFVIPlayer pošalji kraticu na desk, ako zabaguje player unutra obriši config.
Ako ne vidiš folder AppData, idi u kontrol p. i u opciji Folder opcije/Show hiden fails/stavi da sve skrivene budu vidljive
u tom zecu leži grm.
 
Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
sta je to additing m3u account

imam moju adresu ip
molim da mi objasnite

hvala
@libertbobi
add m3u account

1. upisi kako zelis da ti se Server vidi kao recimo GRADINA
2. U adress polju upises http: Tvoj server i vazeci port :8000
3. Account username Upisi svoj korisnicki Username
4.Account password Upisi svoj Password
Po zelji mozes ubaciti i neku slikicu pritiskom na ono dugme gore da malo uljepsas zacelje.

Nadam se da si dobio odgovor na svoje pitanje

Pozdrav i ugodan nedeljni dan svim clanovima SF
 
Član
Učlanjen(a)
07.05.2013
Poruka
381
Odavno mi se pojavljuje ova poruka "ERROR Invalid login credentials" i nista ne otvara, da li to znaci da je lista mrtva?

Kada skinete prevod za neki film, seriju, gde se on nalazi?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
sve su to vec davno postavljena pitanja na kojima je vise puta dat odgovor.......citajte malo temu...jeste da ima 200 stranica ali sve to moze se proci z par sati i onda cete znati plejer kako dise.....
 
Natrag
Top