SF Vip plejer

Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
Kao prvo hvala veliko SaletuDobrom kao i Bokiju za ovaj player. Skinuo zadnju verziju i ubacio omiljeni server sa vazecim makom(provjeren)
Player ucita listu odaberem nase kanale i onda kanal koji zelim da gledam i onda nema niti slike niti tona.
Ubacio sam najnovije codece K lite i za svaki slucaj ubacio player u dozvoljene programe u defenderu.
Pozdrav i ugodno vece uz IPTV
 
Član
Učlanjen(a)
23.10.2011
Poruka
148
Sta reci, nego samo jedno veliko HVALA i to ne samo na ovom, nego na svemu do sada ucinjenom ovo me podseca na dobra stara vremena, samo da se zna gde je najaca ekipa po pitanju IPTV- a,

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
12.02.2020
Poruka
3
Meni jednostavno neće :(.
Makovi su aktivni, rade u stb emu i u shabazovom 3.0,
Pogledajte prilog 120341
Takođe imam isti problem. Probao sam više listi. Probao sam sve i brisao konfig file i opet isto. Instalirao najnoviji k-lite codec pack ali opet isto. Iste liste sa tom MAC adresom rade u shabazovom 3.0. Može pomoć jer verovatno nešto nije kod nas kao kod drugih kojima radi. Imam WIN10 64bitnu verziju sistema. Liste m3u rade u bez problema.
 
Član
Učlanjen(a)
10.08.2009
Poruka
96
Takođe imam isti problem. Probao sam više listi. Probao sam sve i brisao konfig file i opet isto. Instalirao najnoviji k-lite codec pack ali opet isto. Iste liste sa tom MAC adresom rade u shabazovom 3.0. Može pomoć jer verovatno nešto nije kod nas kao kod drugih kojima radi. Imam WIN10 64bitnu verziju sistema. Liste m3u rade u bez problema.

Imam isto Windows 10 64 bit (probao i 32 i 64 bit verziju player-a i neradi). Na poslu probao na windows 7 - iste mac rade :( . Nije do mac nesta oko Windows 10. Pronalazi grupe ali kada treba zapoceti tv nece.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
Takođe imam isti problem. Probao sam više listi. Probao sam sve i brisao konfig file i opet isto. Instalirao najnoviji k-lite codec pack ali opet isto. Iste liste sa tom MAC adresom rade u shabazovom 3.0. Može pomoć jer verovatno nešto nije kod nas kao kod drugih kojima radi. Imam WIN10 64bitnu verziju sistema. Liste m3u rade u bez problema.
Imam isti sistem x64.
Mozda je do tog turskog plejera. Ja sam ga samo skinuo, raspakovao i poceo da urla defender. Odmah obrisao sve to, vise verujem AV no to sto neko kaze "cist" je.
Neki kazu da sve sto radi u taj plejer onda nece raditi nigde osim u taj plejer? Koji je razlog?
Obrisi sve to i ponovo pokreni ovaj SF plejer.
Imas u poruci listu koja sigurno radi kod mene.
 
Član
Učlanjen(a)
10.08.2009
Poruka
96
Koji user agent treba da bude?
kod mene je:
Mozilla/5.0 (QtEmbedded; U; Linux; C) AppleWebKit/533.3 (KHTML, like Gecko) MAG200 stbapp ver: 2 rev: 250 Safari/533.3

Imam i vlc 3.08 player
 
Natrag
Top