SF Torrent addon za XBMC

Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
dal ces uskoro napraviti neki apdejt tog plugina? recimo kad trazis neku seriju ili film da po defoltu trazi samo kvalitet 720p a ne kao sada da izbaci sve kvalitete.....znas na sta mislim?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
dal ces uskoro napraviti neki apdejt tog plugina? recimo kad trazis neku seriju ili film da po defoltu trazi samo kvalitet 720p a ne kao sada da izbaci sve kvalitete.....znas na sta mislim?

Vidi Yifu ti je iskljucivo 720p i 1080p bluray ripovi,vrhunskog kvaliteta a male velicine.Po tome su daleko najposeceniji i najpoznatiji ,kao sto je recimo nekada bio axxo za dvd ripove..U svojoj bazi imaju trenutno 4032 filma...E sada sta ce ti recimo dvdrir od 650-700mb kada yifu ima te velicine bluray rip daleko boljeg kvaliteta........

A kickass torrent naprimer izbacuje sve iz svoje baze a ima svasta......
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Vidi Yifu ti je iskljucivo 720p i 1080p bluray ripovi,vrhunskog kvaliteta a male velicine.Po tome su daleko najposeceniji i najpoznatiji ,kao sto je recimo nekada bio axxo za dvd ripove..U svojoj bazi imaju trenutno 4032 filma...E sada sta ce ti recimo dvdrir od 650-700mb kada yifu ima te velicine bluray rip daleko boljeg kvaliteta........

A kickass torrent naprimer izbacuje sve iz svoje baze a ima svasta......

tu sam mislio na kickass i piratebay jer imaju dosta vecu bazu....ako mozes u ta dva servisa nesto podesiti bilo bi super.....pa onaj prvi servis mislim da je EZTV ili nesto slicno....nema opcije search....
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
AAARRRRRRRRGGGGHHHHHHH, testiram ovaj SF Torrent plugin ali bas nisam trenutacno odusevljen.....ne znam iz kog razloga izbace film ili serija po nekih 5-10 minuta....kad onda ocu ponovo da gledam to kad fajl krece ponovo iz pocetka.....u vecinom ostalih addona mozes gledati od tamo de si prestao....moze li se i ovde u SF Torrent addonu nesto ispiliti.....
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
AAARRRRRRRRGGGGHHHHHHH, testiram ovaj SF Torrent plugin ali bas nisam trenutacno odusevljen.....ne znam iz kog razloga izbace film ili serija po nekih 5-10 minuta....kad onda ocu ponovo da gledam to kad fajl krece ponovo iz pocetka.....u vecinom ostalih addona mozes gledati od tamo de si prestao....moze li se i ovde u SF Torrent addonu nesto ispiliti.....

Ma iskreno jos nisam zavrsio svoj skin cisto sam promenio par slicica u confluence pa ne bih da se sramotim pored ovih bokijevih :pPP
Hvala na odgovoru za sada ostaje youtube :)
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
boki71; daj ispravi jos taj piratebay u tom sf torrent adonu, pa dodaj jos neki ako se moze.....ima jos nesto odlicnih torrent trekera koji su free.....
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
proradio i piratebay u SF Torrent addonu koji do sad nije...potrazite ovo putanje na svom racunaru....
Kod:
C:\Users\Bayern\AppData\Roaming\XBMC\addons\plugin.video.SFtorrent\resources

pa onda iskopirajte celi ovaj tekst i snimite u vas settings.xml datoteku:

Kod:
<?xml version="1.0" encoding="utf-8" standalone="yes"?>
<settings>
    <category label="Podesavanja">
        <setting label="Download" type="lsep" />
        <setting id="dlpath" type="folder" label="Download folder" source="auto" option="writeable" />
        <setting id="keep_files" type="bool" label="Drzite datoteke nakon reprodukcije/download stop" default="false" />

        <setting label="BitTorrent opcije" type="lsep" />
        <setting id="magnet_boost" label="Magnet" type="bool" default="true" />
        <setting id="max_upload_rate" label="Maksimalni Upload (kB/s)" type="number" default="" />
        <setting id="max_download_rate" label="Maksimalni Download (kB/s)" type="number" default="" />
        <setting id="encryption" label="Sifriranje" type="enum" values="Napred|Otvoreno|Zatvoreno" default="1" />
    </category>
    <category label="Napredno">
        <setting label="Podesavanja sajtova" type="lsep"/>
        <setting id="base_eztv" type="text" label="EZTV Torrent" default="[url]http://eztv.it[/url]" />
        <setting id="base_yify" type="text" label="YIFY Torrent" default="[url]http://yify-torrents.com[/url]" />
        <setting id="base_kickass" type="text" label="Kickass Torrent" default="[url]http://kickass.to[/url]" />
        <setting id="base_tpb" type="text" label="The Pirate Bay" default="[url]http://thepiratebay.pe[/url]" />
        <setting label="Google Analiza" type="lsep"/>
        <setting id="ga_disable" type="bool" label="Onemoguciti" default="false" />

        <setting label="Android" type="lsep"/>
        <setting id="android_app_id" type="text" label="Odaberi Android Applikacioni ID" default="" />
    </category>
</settings>

onda otidite jos u xbmc te u setinze SF Torrent addona i ako jos nemate dodate adrese za piratebay onda jos upisite taj link....

Kod:
[url]http://thepiratebay.pe/[/url]

onda lepo sacuvajte promjenu, idite van iz xbmc, vratite se ponovo i piratebay bi trebao raditi...kod mene je uspelo to.....mogu da se pohvalim da sam to sam provalio....:roll: da budem barem na 1% jer boki je vec na 2% :roll: :beee: :roll:
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
hihihihi........eto koristi i od tebe.......da ne bude sve na gotovo,ja sam za sebe odradio jos kada mi nightwolf dao novu adresu............:roll:
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
sad bi bilo potrebno implementirati jos kakav torent servis unutra ili mozda dodat opciju za torrent tv.....da bude sve u jednom....:dance2:
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Vidi....sada cu ti objasniti......

Tu je bio stari url piratebay.......i posto je crko na staroj adresi ja sam samo uklonio adresu i stavio http:// i cekao da se pojave negde ili ne pojave.......kada su se pojavili to je sasvim dovoljno da se upise nova adresa i to sam uradio ali nisam istestirao.....

Moze se dodati novi,stim sto je potrebno odraditi databaza.py fajl .......obidji tamo i nacices gde su py fajlovi od baza......

ako te nemrzi obidji u scrapers folderu baze i videces kako to otprilike izgleda.......
 
Natrag
Top