SF Torrent addon za XBMC

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
SF Torrent

Jedan vrhunski addon koji sam preradio za nase potrebe.Pomocu njega mozete downloadovati a istovremeno i gledati sa prevodom ,filmove i serije sa vrhunskih torrent sajtova.Svakako Yify je jedan od njih koji ima ogromnu kolekciju BRRipova,a koji se nalaze i kod nas na forumu u Torrent deu,zatim Kickass sa ogromnom bazom filmova i serija,EZTv sa ogromnom bazom serija i nezaobilazni Piratebay koji nazalost ne radi i pitanje dali ce proraditi posto su ga nagazili zbog piraterije...(nisam mu brisao bazu,vec ako kasnije proradi upisati mu novu adresu u settingu ako je promeni i malo preraditi bazu ....)

ghp8Llf.png


SK5LG.png


Addon je potrebno podesiti kao na slici....Dakle odrediti download lokaciju u racunaru i cekirati Magnet .....

2WyRKI.png


Adrese su vec upisane po defaultu i nemojte menjati.....osim naravno Piratebay koji vicecemo dali ce se pojaviti i na kojoj adresi......

tgq1ko.png


Kao sto napomenuh imate izbor izmedju Yify,Kickass,EZtv......torrenta

ravDkNR0.png


2AfNn.png


Posto izabrali film on ce zapoceti da se downloaduje i vi sacekajte malo......

5AdNaXi.png


A zatim cim se malo downloaduje do 2-3 posto zapocece i automatska reprodukcija istog.....

8Q6Tir.png


Posto je addon u video delu mozete odmah ubaciti mu i prevod recimo sa podnatpisa.net (gde je potrebno registrovati se na sajtu)......

pCPTJw.png


Sada mozete gledati zeljeni film sa prevodom dok se on istovremeno downloaduje .....

A5K9lL.png


Ovaj vrhunski addon mozete downloadovati ,te ga raspakujte iz rara i samo iskopirajte u skriveni XBMC folder i to na lokaciji ...

Kod:
C:\Users\(User Name)\AppData\Roaming\XBMC\addons

Ovaj vrhunski Addon se nalazi na adresi......

:download:

Kod:
[url]https://www.dropbox.com/s/y6bk07vh8cyhbf2/SFtorrent.rar[/url]
[URL='https://www.dropbox.com/s/y6bk07vh8cyhbf2/SFtorrent.rar']
Napomena*Potrebno je imati u racunaru instaliran Bittorrent program za download torrenta......
[/URL]
 
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.939
Odlican posao Boki.
Jedno pitanje, da li se moze downloudovati a da se ne reprodukuje film.
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
SF Torrent

Jedan vrhunski addon koji sam preradio za nase potrebe.Pomocu njega mozete downloadovati a istovremeno i gledati sa prevodom ,filmove i serije sa vrhunskih torrent sajtova.Svakako Yify je jedan od njih koji ima ogromnu kolekciju BRRipova,a koji se nalaze i kod nas na forumu u Torrent deu,zatim Kickass sa ogromnom bazom filmova i serija,EZTv sa ogromnom bazom serija i nezaobilazni Piratebay koji nazalost ne radi i pitanje dali ce proraditi posto su ga nagazili zbog piraterije...(nisam mu brisao bazu,vec ako kasnije proradi upisati mu novu adresu u settingu ako je promeni i malo preraditi bazu ....)

ghp8Llf.png


SK5LG.png


Addon je potrebno podesiti kao na slici....Dakle odrediti download lokaciju u racunaru i cekirati Magnet .....

2WyRKI.png


Adrese su vec upisane po defaultu i nemojte menjati.....osim naravno Piratebay koji vicecemo dali ce se pojaviti i na kojoj adresi......

tgq1ko.png


Kao sto napomenuh imate izbor izmedju Yify,Kickass,EZtv......torrenta

ravDkNR0.png


2AfNn.png


Posto izabrali film on ce zapoceti da se downloaduje i vi sacekajte malo......

5AdNaXi.png


A zatim cim se malo downloaduje do 2-3 posto zapocece i automatska reprodukcija istog.....

8Q6Tir.png


Posto je addon u video delu mozete odmah ubaciti mu i prevod recimo sa podnatpisa.net (gde je potrebno registrovati se na sajtu)......

pCPTJw.png


Sada mozete gledati zeljeni film sa prevodom dok se on istovremeno downloaduje .....

A5K9lL.png


Ovaj vrhunski addon mozete downloadovati ,te ga raspakujte iz rara i samo iskopirajte u skriveni XBMC folder i to na lokaciji ...

Kod:
C:\Users\(User Name)\AppData\Roaming\XBMC\addons

Ovaj vrhunski Addon se nalazi na adresi......

:download:

Kod:
Dropbox - SFtorrent.rar
Napomena*Potrebno je imati u racunaru instaliran Bittorrent program za download torrenta......
@boki71 The Pirate Bay je sada na ovoj adresi
Kod:
thepiratebay.pe
a Add-on je odlican, ja ga koristim vec duze vrijeme i vrijedi ga imati u XBMC
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
moze li se samo gledati bez da ide download torenta? Tu sam mislio najvise da se ne prave nikakvi fajlovi na kompu?
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
@boki71 The Pirate Bay je sada na ovoj adresi
Kod:
[url]http://thepiratebay.pe/[/url]
[URL='https://www.dropbox.com/s/y6bk07vh8cyhbf2/SFtorrent.rar']a Add-on je odlican, ja ga koristim vec duze vrijeme i vrijedi ga imati u XBMC[/URL]

[URL='https://www.dropbox.com/s/y6bk07vh8cyhbf2/SFtorrent.rar']Pokusacu da preradim bazu......ovih dana...dao sam se u izradu EPG......:roll:

moze li se samo gledati bez da ide download torenta? Tu sam mislio najvise da se ne prave nikakvi fajlovi na kompu?

Nece moci.......pa posto downloaduje odatle mora stvoriti fajl........
[/URL]
 
Poslednja izmena:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
da, nisam se dobro izrazio.....mislio sam ako se pravi fajl potom toga pa sam malo pre testirao pa vidim da se ne prave....to je dobro jer sta ce mi fajl ako covjek gleda.....

Nismo se razumeli........ima opcije u settingsu Stop Download.......

Posto volis da eksperimentises ima za tebe nesti uvezi buffera.....:roll:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
pa kakve sam ja srece....? Vec drugi addon nece da prikazuje slicica od serije ili filmova....Vec od ranije imam problem sa WTF a sad i sa ovim SF Torrent addonom.....boki ispravi to pa dodaj unutra jos neki super treker i implementiraj unutra jos torrent tv.....da bude sve u jednom....

1225590687.png
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
pa kakve sam ja srece....? Vec drugi addon nece da prikazuje slicica od serije ili filmova....Vec od ranije imam problem sa WTF a sad i sa ovim SF Torrent addonom.....boki ispravi to pa dodaj unutra jos neki super treker i implementiraj unutra jos torrent tv.....da bude sve u jednom....

Sta ce ti slicica.........negledas film valjda sa sve vreme upanjenim menijem......menjaj skin u Aeon Nox i tih problema neces imati,a ni slicice......:beee:

zAabHDNL.png
 
Natrag
Top