SF Sportska Prognoza

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruka
2.888
Od sada ovde mozete da diskutujete o SF sportskoj prognozi, da postavljate pitanja, dajete predloge, ostavljate svoj tip javno,...
 
Apsolvent
LEGEND
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
1.439
Da li može neko da mi objasni kako se ovo igra? Da li se igra npr da se u kvadratiće stavi 1,x,2 (1-pobeda domaćina, x-remi, 2-pobeda gosta) i da li se plaća (mislim na stvarno plaćanje) ili ne?
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2009
Poruka
3.068
Nikdemark ni ja to nisam znao ali sam shvatio valjda se ne placa.Ali bi voleo da nama neo placa ccc.Salim se naravno ne placa se.
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Da li može neko da mi objasni kako se ovo igra? Da li se igra npr da se u kvadratiće stavi 1,x,2 (1-pobeda domaćina, x-remi, 2-pobeda gosta) i da li se plaća (mislim na stvarno plaćanje) ili ne?

Nik ti pogadjas tacan rezultat utakmice.Ako pogodis tacan rezultat dobijes 3 boda......Ako pogodis pobjednika dobijes 1 bod....A ako totalno promasis oduzima ti se 1 bod...

Znaci u kvadratice upisujes tacan rezultat
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
325
Nik ti pogadjas tacan rezultat utakmice.Ako pogodis tacan rezultat dobijes 3 boda......Ako pogodis pobjednika dobijes 1 bod....A ako totalno promasis oduzima ti se 1 bod...

Znaci u kvadratice upisujes tacan rezultat

Samo me zanima gde ja da vidim kolko imam bodova da bi znao?
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
1
Ja imam jedno pitanje! Za sta nam sluzi to zlato ako osvojimo na sportskoj prognozi?:))))
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
49
Posle nekog vremena promatranja vaše sportske prognoze, same čestitke jer su poživjele forum ali ipak kao komentar ja bi:

- smanjio broj utakmica na koje se takmičar može kladiti dnevno (npr. 5 - 10)
- za čisti promašaj bi predložio -2 poena
- ako je to moguče uveo vrednost kvote koja se okarakterizuje prema jačini utakmice jer pobeda Rangersa proti Heberniana, nikako nije vredna isti jedan bod kao npr. pobeda Liverpoola protiv Chelsea (1 bod).
- Tabelu posložiti po procentu uspešnosti, mislim da odražava bolje stanje nego po bodovima (tu mi se čini da nekad i slijepa koka zrno nađe)

A moderatoru i ideologu "SP" još jednom svaka čast.
 
Natrag
Top