SF Sportska Prognoza

Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Prve moje prognoze i za sada mi dobro ide:

Newcastle United - Aston Villa 1:1 6-0 (-1 bod.)
Fulham - Manchester United 0:2 2-2 (-1 bod.)
FSV Mainz 05 - VfB Stuttgart 0:1 2-0 (-1 bod.)
Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen 2:1 0-2 (-1 bod.)
Sporting Lissabon - Maritimo Madeira 1:0 1-0 (3 bod.)
FC Porto - Beira-Mar 3:0 3-0 (3 bod.)
FK Indija - Red Star Belgrade 0:1 0-1 (3 bod.)
FK Javor Ivanjica - Spartak Zlatibor Voda 1:1 0-0 (2 bod.)
PSV Eindhoven - AZ Alkmaar AZ Alkmaar 4:2 3-1 (2 bod.)

Za sada 9 bodova i 1 poen prosečno po utakmici ;)

Posle nekog vremena promatranja vaše sportske prognoze, same čestitke jer su poživjele forum ali ipak kao komentar ja bi:

- smanjio broj utakmica na koje se takmičar može kladiti dnevno (npr. 5 - 10)
- za čisti promašaj bi predložio -2 poena
- ako je to moguče uveo vrednost kvote koja se okarakterizuje prema jačini utakmice jer pobeda Rangersa proti Heberniana, nikako nije vredna isti jedan bod kao npr. pobeda Liverpoola protiv Chelsea (1 bod).
- Tabelu posložiti po procentu uspešnosti, mislim da odražava bolje stanje nego po bodovima (tu mi se čini da nekad i slijepa koka zrno nađe)

A moderatoru i ideologu "SP" još jednom svaka čast.
Nažalost,....rečeno je da se ništa ne može modifikovati, te se ne može ni postaviti limit odigranih utakmica, kao ni -2 poena za promašaj, za kvote da ne pričam....Što se tiče tabele, možeš ti poređati po proseku ;)
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
1.053
Pitanje a može da bude i sugestija ...

Da li će biti u listi tj. opcijama za klađenje i npr. Liga Šampiona, Liga Evrope, Libertadores ... ?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruka
2.888
Bice, ceka se izvlacenje da bi se znao program.

Posle nekog vremena promatranja vaše sportske prognoze, same čestitke jer su poživjele forum ali ipak kao komentar ja bi:

- smanjio broj utakmica na koje se takmičar može kladiti dnevno (npr. 5 - 10)
- za čisti promašaj bi predložio -2 poena
- ako je to moguče uveo vrednost kvote koja se okarakterizuje prema jačini utakmice jer pobeda Rangersa proti Heberniana, nikako nije vredna isti jedan bod kao npr. pobeda Liverpoola protiv Chelsea (1 bod).
- Tabelu posložiti po procentu uspešnosti, mislim da odražava bolje stanje nego po bodovima (tu mi se čini da nekad i slijepa koka zrno nađe)

A moderatoru i ideologu "SP" još jednom svaka čast.

- Ogranicavanje nije moguce a i da jeste, mislim da nema potrebe za tim. Sto vise se odigra utakmica, vise sanse za promasajima ima isto kao i za pogocima.
- Igraj se malo sa matematikom pa ces videti da ne bi bilo pet korisnika sa pozitivnim rezultatom.
- Svi rezultati se kupe sa servera koji ne kontrolisemo mi. Da bi se napravilo nesto sto ti pricas, trebalo bi da se radi svaki dan rucno, od preracunavanja kvota do unosenja istih na forum, sto je vec ozbiljan posao. Sve ovo je besplatno i niko nije placen za to tako da ako bi tako nesto uveli, ne bi se razlikovali od kladionice.
- Bane je odgovorio na poslednje, ja bi samo jod dodao da neko moze da odigra 5 utakmica i da ima prosek preko 2 a neko preko 100 i da ima prosek tek nesto iznad 1. Ko je tu onda bolji? Jos malo matematike za tebe :)

U svakom slucaju hvala na predlozima, ako imas jos koji slobodno ga iznesi.
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Za vikend fix na Dormund protiv Salkea,moze i 1-1,moj predlog...


pardon,Dormund je bio gost,ali je pobedio svejedno.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.05.2010
Poruka
8
Dali planirate uključiti i Hrvatsku ligu?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.03.2010
Poruka
2
Kladionicari prati li neko golf?
Interseuje me gde mogu naci ko ce ucestvovati na sledecem turniru u Hong Kongu?
Posto u ponudi ne vidim ni Westwood-a ni Woods-a.
Postoji li neki nas sajt tj sportski list koji prati desavanja u golfu?
pls
Golf / UBS Hong Kong Open
 
Član
Učlanjen(a)
22.09.2010
Poruka
2
Komentari su korektni,ali ova kladionica je cista zajebancija i laza,gde su te nagrade za osvojena prva tri mesta.ja sam za oktobar bio drugi u kladjenju ali nema nagrade,ni sf e ni zlata.neka se neko javi ko je dobio nagradu.
 
Natrag
Top