Šta je novo?

SF Kladionica - ponuda, rezultati

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.538
Rezultati 10.kola:

Subota 17.04.2010.

12:00 CSKA Moskva - Lokomotiva Moskva 1-1
13:45 Mančester Siti - Mančester Junajted 0-1
14:30 Javor Habitfarm - Smederevo 1-0
15:30 Frajburg - Nirnberg 2-1
15:30 Štutgart - Bajer Leverkuzen 2-1
15.30 Volfsburg - Verder Bremen 2-4
16:00 Blekburn - Everton 2-3
16:30 Borac Čačak - Crvena Zvezda 0-0
16:30 BSK Borča - Jagodina 1-4
16:30 Mladi Radnik - OFK Beograd 0-2
18:30 Totenhem - Čelzi 2-1
19:00 Grenobl - Sošo 2-2
19:00 Nica - Lens 0-0
20:00 Espanjol - Barselona 0-0
21:00 Bordo - Lion 2-2
22:00 Viljareal - Atletiko Madrid 2-1

Nedelja 18.04.2010.

14:30 Vigan - Arsenal 3-2
14:30 Tvente - Fejenord 2-0
15:00 Atalanta -Fiorentina 2-1
15:00 Bari - Napoli 1-2
15:00 Kaljari - Palermo 2-2
15:00 Parma - Đenova 2-3
15:00 Sampdorija - Milan 2-1
16:00 Briž - Anderleht 1-2
16:30 Vojvodina - Spartak Subotica 0-1
17:00 Portsmut - Aston Vila 1-2
17:00 Monpelje - Tuluz 1-1
17:00 Tenerife - Hetafe 3-2
17:00 Herez - Rasing Santander 2-2
17:00 Deportivo la Korunja - Almerija 0-0
17:30 Frankfurt - Herta 2-2
18:00 Fenerbahče - Bešiktaš 1-0
18:30 Lacio - Roma 1-2
19:00 Rapid Bukurešt - Steaua 5-1
20:00 Bran - Valerenga 1-1
21:00 Sent Etjen - Pariz Sent Žermen 0-0

Lista najboljih kladioničara 10.kola:

death row 8

Smoto 7

Mihajlo_90 6

Fadiga 4
BaneFromDaHood 4

KyleBroflovski 3
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.538
11. Kolo: 24.04.2010. - 25.04.2010.

Subota 24.04.2010.

13:45 Mančester Junajted - Totenhem
15:30 Herta - Šalke 04
15:30 Majnc - Frankfurt
15:30 Nirnberg - Borusija Dortmund
16:00 Hal Siti - Sanderlend
16:00 Vest Hem - Vigan
16:00 Vulverhempton - Blekburn
16:30 BSK Borča - Napredak Kruševac
16:30 Čukarički - Smederevo
16:30 Javor Habitfarm - OFK Beograd
18:30 Arsenal - Mančester Siti
19:00 Le Man - Lil
19:00 Lorein - Bordo
19:00 Nansi - Monpelje
20:45 Palermo - Milan
21:00 Pariz Sent Žermen - Ren
22:00 Valensija - Deportivo la Korunja

Nedelja 25.04.2010.

15:00 Bolonja - Parma
15:00 Đenova - Lacio
15:00 Livorno - Katanija
15:30 Hofenhajm - Hamburg
16:00 Barnli - Liverpul
16:00 Grašopers - Bazel
17:00 Lens - Valensiens
17:00 Tuluz - Okser
17:00 Almerija - Espanjol
17:00 Hihon - Valjadolid
17:00 Rasing Santander - Viljareal
17:30 Frajburg - Volfsburg
18:00 Esbjerg - Brondbi
18:00 Ajaks - Fejenord
19:00 Atletiko Madrid - Tenerife
20:30 Anderleht - Gent
20:45 Roma - Sampdorija
21:00 Hetafe -Sevilja

Vaš tiket objavite u temi za postavljanje tiketa!
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.538
Rezultati 11.kola:

Subota 24.04.2010.

13:45 Mančester Junajted - Totenhem 3-1
15:30 Herta - Šalke 04 0-1
15:30 Majnc - Frankfurt 3-3
15:30 Nirnberg - Borusija Dortmund 2-3
16:00 Hal Siti - Sanderlend 0-1
16:00 Vest Hem - Vigan 3-2
16:00 Vulverhempton - Blekburn 1-1
16:30 BSK Borča - Napredak Kruševac 1-1
16:30 Javor Habitfarm - OFK Beograd 0-1
18:30 Arsenal - Mančester Siti 0-0
19:00 Le Man - Lil 1-2
19:00 Lorein - Bordo 1-0
19:00 Nansi - Monpelje 0-0
20:45 Palermo - Milan 3-1
21:00 Pariz Sent Žermen - Ren 1-1
22:00 Valensija - Deportivo la Korunja 1-0

Nedelja 25.04.2010.

15:00 Bolonja - Parma 2-1
15:00 Đenova - Lacio 1-2
15:00 Livorno - Katanija 3-1
15:30 Hofenhajm - Hamburg 5-1
16:00 Barnli - Liverpul 0-4
16:00 Grašopers - Bazel 4-0
16:30 Čukarički - Smederevo 0-0
17:00 Lens - Valensiens 1-1
17:00 Tuluz - Okser 0-3
17:00 Almerija - Espanjol 0-1
17:00 Hihon - Valjadolid 0-2
17:00 Rasing Santander - Viljareal 1-2
17:30 Frajburg - Volfsburg 1-0
18:00 Esbjerg - Brondbi 1-1
18:00 Ajaks - Fejenord 2-0
19:00 Atletiko Madrid - Tenerife 3-1
20:30 Anderleht - Gent 4-2
20:45 Roma - Sampdorija 1-2
21:00 Hetafe -Sevilja 4-3

Lista najboljih kladioničara 11.kola:

BaneFromDaHood 7
Smoto 7

Mihajlo_90 4
Fadiga 4

death row 3

KyleBroflovski 1
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.538
12. Kolo: 01.05.2010. - 02.05.2010.

Subota 01.05.2010.

15:30 Borusija Dortmund - Volfsburg
15:30 Frankfurt - Hofenhajm
15:30 Hamburg - Nirnberg
15:30 Keln - Frajburg
15:30 Šalke 04 - Verder Bremen
16:00 Mančester Siti - Aston Vila
16:00 Portsmut - Vulverhempton
16:00 Stouk - Everton
16:30 Nalčik - Dinamo Moskva
16:30 Borac Čačak - Vojvodina
16:30 Mladi Radnik - Javor Habitfarm
16:30 Napredak Kruševac - Spartak Subotica
16:30 Rad - Jagodina
16:30 Smederevo - Partizan
18:00 Parma - Roma
18:00 Deportivo la Korunja - Saragosa
18:00 Tenerife - Rasing Santander
18:00 Valjadolid - Hetafe
18:00 Herez - Almerija
20:00 Espanjol - Valensija
20:15 Dinamo Zagreb - Hajduk Split
20:45 Monako - Pariz Sent Žermen
20:45 Milan - Fiorentina
22:00 Viljareal - Barselona

Nedelja 02.05.2010.

14:30 Liverpul - Čelzi
14:30 AZ Aklmar - PSV Ajndhoven
15:00 Bari - Đenova
15:00 Kaljari - Udineze
15:00 Katanija - Juventus
15:00 Kjevo - Napoli
15:00 Siena - Palermo
16:00 Fulam - Vest Hem
16:00 Cirih - Jang Bojs
17:00 Sanderlend - Mančester Junajted
17:00 Bulonj - Nica
17:00 Sent Etjen - Lens
17:00 Valensien - Lorien
17:00 Porto - Benfika
17:00 Sevilja - Atletiko Madrid
18:00 Brondbi - Kopenhagen
19:30 Rapid Bukurešt - Dinamo Bukurešt
20:45 Lacio - Inter
21:00 Monpelje - Lion
21:00 Atletik Bilbao - Majorka
23:20 Independiente - Boka Juniors

Vaš tiket objavite u temi za postavljanje tiketa!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.538
Rezultati 12.kola:

Subota 01.05.2010.

15:30 Borusija Dortmund - Volfsburg 1-1
15:30 Frankfurt - Hofenhajm 1-2
15:30 Hamburg - Nirnberg 4-0
15:30 Keln - Frajburg 2-2
15:30 Šalke 04 - Verder Bremen 0-2
16:00 Mančester Siti - Aston Vila 3-1
16:00 Portsmut - Vulverhempton 3-1
16:00 Stouk - Everton 0-0
16:30 Nalčik - Dinamo Moskva 1-0
16:30 Borac Čačak - Vojvodina 0-0
16:30 Mladi Radnik - Javor Habitfarm 1-0
16:30 Napredak Kruševac - Spartak Subotica 2-3
16:30 Smederevo - Partizan 0-2
18:00 Parma - Roma 1-2
18:00 Deportivo la Korunja - Saragosa 0-1
18:00 Tenerife - Rasing Santander 2-1
18:00 Valjadolid - Hetafe 0-0
18:00 Herez - Almerija 2-1
20:00 Espanjol - Valensija 0-2
20:15 Dinamo Zagreb - Hajduk Split 0-0
20:45 Monako - Pariz Sent Žermen 0-0
20:45 Milan - Fiorentina 1-0
22:00 Viljareal - Barselona 1-4

Nedelja 01.05.2010.

14:30 Liverpul - Čelzi 0-2
14:30 AZ Aklmar - PSV Ajndhoven 1-1
15:00 Bari - Đenova 3-0
15:00 Kaljari - Udineze 2-2
15:00 Katanija - Juventus 1-1
15:00 Kjevo - Napoli 1-2
15:00 Siena - Palermo 1-2
16:00 Fulam - Vest Hem 3-2
16:00 Cirih - Jang Bojs 0-2
16:30 Rad - Jagodina 1-0
17:00 Sanderlend - Mančester Junajted 0-1
17:00 Bulonj - Nica 3-3
17:00 Sent Etjen - Lens 1-4
17:00 Valensien - Lorien 0-0
17:00 Porto - Benfika 3-1
17:00 Sevilja - Atletiko Madrid 3-1
18:00 Brondbi - Kopenhagen 0-2
19:30 Rapid Bukurešt - Dinamo Bukurešt 2-2
20:45 Lacio - Inter 0-2
21:00 Monpelje - Lion 0-1
21:00 Atletik Bilbao - Majorka 1-3
23:20 Independiente - Boka Juniors 2-3

Lista najboljih kladioničara 12.kola:

Smoto 7
balboa 7

milosh-96 6
Fadiga 6
death row 6

BaneFromDaHood 4

Mihajlo_90 3
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.538
13. Kolo: 08.05.2010. - 09.05.2010.

Subota 08.05.2010.

15:00 Vojvodina - Rad
15:30 Bohum - Hanover
15:30 Verder Bremen - Hamburg
15:30 Hofenhajm - Štutgart
15:30 Frajburg - Borusija Dortmund
15:30 Majnc - Šalke 04
15:30 Volfsburg - Frankfurt
16:30 BSK Borča - Smederevo
16:30 Čukarički - OFK Beograd
16:30 Jagodina - Napredak Kruševac
18:30 Partizan - Crvena Zvezda
20:00 Gent - Briž
21:00 Grenobl - Bulonj
21:00 Le Man - Pariz Sent Žermen
21:00 Monako - Nansi
21:00 Lil - Olimpik Marsej
21:00 Sent Etjen - Tuluz
21:00 Valensien - Lion
21:00 Espanjol - Osasuna
21:00 Hihon - Atletiko Madrid
21:00 Sevilja - Barselona
21:00 Valjadolid - Rasing Santander
21:00 Viljareal - Valensija
21:00 Herez - Saragosa

Nedelja 09.05.2010.

14:30 Harts - Seltik
15:00 Bolonja - Katanija
15:00 Đenova - Milan
15:00 Livorno - Lacio
15:00 Palermo - Sampdorija
15:00 Udineze - Bari
16:30 Hajduk Kula - Mladi Radnik
17:00 Bolton - Birmingem Siti
17:00 Barnli - Totenhem
17:00 Hal Siti - Liverpul
17:00 Vest Hem - Mančester Siti
17:00 Vulverhempton - Sanderlend
17:30 MTK Budapest - Ujpešt

Vaš tiket objavite u temi za postavljanje tiketa!
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.538
Rezultati 13.kola:

Subota 08.05.2010.

15:00 Vojvodina - Rad 2-3
15:30 Bohum - Hanover 0-3
15:30 Verder Bremen - Hamburg 1-1
15:30 Hofenhajm - Štutgart 1-1
15:30 Frajburg - Borusija Dortmund 3-1
15:30 Majnc - Šalke 04 0-0
15:30 Volfsburg - Frankfurt 3-1
16:30 BSK Borča - Smederevo 0-0
16:30 Čukarički - OFK Beograd 0-0
16:30 Jagodina - Napredak Kruševac 1-1
18:30 Partizan - Crvena Zvezda 1-0
20:00 Gent - Briž 6-2
21:00 Grenobl - Bulonj 2-0
21:00 Le Man - Pariz Sent Žermen 1-0
21:00 Monako - Nansi 2-1
21:00 Lil - Olimpik Marsej 3-2
21:00 Sent Etjen - Tuluz 0-1
21:00 Valensien - Lion 2-2
21:00 Espanjol - Osasuna 2-1
21:00 Hihon - Atletiko Madrid 1-1
21:00 Sevilja - Barselona 2-3
21:00 Valjadolid - Rasing Santander 2-1
21:00 Viljareal - Valensija 2-0
21:00 Herez - Saragosa 3-2

Nedelja 09.05.2010.

14:30 Harts - Seltik 1-2
15:00 Bolonja - Katanija 1-1
15:00 Đenova - Milan 1-0
15:00 Livorno - Lacio 1-2
15:00 Palermo - Sampdorija 1-1
15:00 Udineze - Bari 3-3
16:30 Hajduk Kula - Mladi Radnik 2-0
17:00 Bolton - Birmingem Siti 2-1
17:00 Barnli - Totenhem 4-2
17:00 Hal Siti - Liverpul 0-0
17:00 Vest Hem - Mančester Siti 1-1
17:00 Vulverhempton - Sanderlend 2-1
17:30 MTK Budapest - Ujpešt 4-5

Lista najboljih kladioničara 13.kola:

death row 7

Fadiga 5

Mihajlo_90 4
BaneFromDaHood 4

Smoto 3
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.538
Pobednik prve SF Kladionice je:


***1*** death row



Konstantni pratioc i zasluženo 2. mesto osvojio je:

***2*** Smoto



Dok će 3. mestom morati da se zadovolji ne tako loš:

***3*** BaneFromDaHood





Čestitamo i zahvaljujemo se svim učesnicima ovog probnog takmičenja što su doprineli ovom projektu i želimo vam uspešno tipovanje sledeće sezone u SF Kladionici 2010/2011.

Do tada, svako dobro...:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top