Serije

Koja vam je omiljena serija?


  • Total voters
    234
Član
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
8
Ja sam glasao za Prison Break... kraj svake epizode je bio zanimljiv uvek sam gledao po 2-3 epizode :)
 
Član
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
488
Ja sam glasao za Prison Break... kraj svake epizode je bio zanimljiv uvek sam gledao po 2-3 epizode :)

Da i ja tako mislim uvek se zavrsi neizvesno pa moras da gledas i sledecu mada videlo se da je serija izgubila smisao u 4. sezoni i po mom misljenju trebali su samo prve dve sezone da snime i oni su to rekli ali ipak imali su veliku gledanost i normalno da su producenti zeleli da nastave ali sve jedno najbolja serija.
 
Član
Učlanjen(a)
07.12.2009
Poruka
297
Moje omoljene serije su Heroes i Batllestar Galaktica...
Najace serije..:)
 
Član
Učlanjen(a)
24.12.2009
Poruka
1
The Sopranos. Daleko iznad svih. Ubedljivo najsveobuhvatnija, duboka, a opet dinamicna serija. Nijedan lik ne ostavlja coveka ravnodusnim, nego ili ga obozavas ili ga mrzis, prezires, navijas da bude ubijen. Muzika je fantasticna. Pripremam se za da je ponovo odgledam od prve do poslednje epizode.
 
Član
Učlanjen(a)
27.06.2009
Poruka
18
prison break, definitivno najbolja serija sa ovog popisa, lost na drugom mjestu
 
Član
Učlanjen(a)
17.01.2010
Poruka
2
mislim da u odabiru serija treba staviti i dosije-x i sledge hammera
po meni dve najace serije
 
Član
Učlanjen(a)
24.07.2009
Poruka
102
A gde je tu DEXTER?
zar to niko ne gleda?
Kraj cetvrtog serijala je najbolji kraj koji sam ikada video
bio je pre dve nedelje u Americi sledeceg ponedeljka kod nas na fox crime-u
 
Član
Učlanjen(a)
29.12.2009
Poruka
2
Frends mi je ipak najbolja serija koju sam do sada gledao, svojevremeno sam je snimao i sada je imam na 22 DVD-ja, gledao sam je mislim do sada bar 5 puta.

Najviše ipak volim humorističke serije, jer su opuštajuće i mogu se pratiti radi razonode, dok ostale zahtevaju mnogo veću pažnju.
Trenutno gledam 5. serijal Simsona i zadnji 4. serijal May name is Erl- odlična serija.
Od ostalih serija posebno bih izdvojio prva 2 serijala Bekstva iz zatvora i fenomenalnu istorijsku-akciju Rim.
 
Natrag
Top