SerbianForum Navi X TV i Radio Lista

Učlanjen(a)
15.03.2010
Poruka
404
pozdrav. hvala puno na trudu. instalirao sam si XBMc 12.3 jer xp ne dozvoljava 13icu 14 i 15icu.

sve je ok osim što kad u navi x upišem serbianforum nemože naći. jel to samo kod mene ili???
 
Učlanjen(a)
15.03.2010
Poruka
404
Danas je htio učitao serbianforum ali svi tv kanali nerade kao i pola radio kanala. exyu i strani filmovi bez nekog uspjeha. zakasnio sam. šteta. ali svejedno svaka čast na tolikom trudu
 
Učlanjen(a)
15.03.2010
Poruka
404
Danas je htio učitao serbianforum ali svi tv kanali nerade kao i pola radio kanala. exyu i strani filmovi bez nekog uspjeha. zakasnio sam. šteta. ali svejedno svaka čast na tolikom trudu


jedna molba, izvučem stream s nekog sajta, na vlc šteka dosta. kako se to može popraviti da ima dovoljno cache da učita cca 1min videa pa da nema problema i kako taj stream ubaciti u xbmc da se gleda.
#EXTINF:0,Exodus: Gods And Knights (2014)
Kod:
http://st307.u1.videomega.tv/v/14f9d23d9bf7296d8db763fa641e4ddd.mp4?st=yV5gl4ObyyHCr8_BMXkcRQ&hash=nZ_akxGelbxwW3pAJ6_Ebw
 
Poslednja izmena od urednika:
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Danas je htio učitao serbianforum ali svi tv kanali nerade kao i pola radio kanala. exyu i strani filmovi bez nekog uspjeha. zakasnio sam. šteta. ali svejedno svaka čast na tolikom trudu

davno sam napravio te liste.....kada ispadne vise vremena obnovicu.......
 
Učlanjen(a)
13.01.2016
Poruka
275
Da li se jos radi na ovoj listi? Imam od skora Smart box i nabacio sam ovu listu. U odnosu na hrvatske, pa cak i na slovenacke i bosanske ima veoma malo srpskih radio stanica. Voleo bih da ih je vise. Na primer Radio S1, Naxi, Pingvin, Pink, Nostalgija itd. Mislim da nije problem naci spisak na Internetu. Samo bih voleo da znam da li se jos radi na ovome?
 
Natrag
Top