SerbianForum EPG

Da li koristite SerbianForum EPG?


  • Total voters
    248
Član
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
67
Drugovi jedno glupo pitanje :)

Imam kupljenu listu i EPG ne pokriva sve.
Postoji li sansa da uzmem ovu vasu listu i editujem je spram naziva kanala kako kod mene stoji (tags) i da je uploadam negdje odakle bi moj TIVIMATE mogao da povuce.
Pumo kanala i grupa sam je licno samo sebi preimenovao tipa HBO 1 HBO 2 HBO3 CINESTAR FANTASY dok je kod vas drugacijeg naziva, pa da sada ne mjenjam sve iznova.

Mogu li ja download xml listu i na nekakav cloud upload odakle bi moj TIVIMATE povukao? Google drive ne moze itd.
Mozda je glupo pitanje al eto da probam xd

EDIT:
Drug mi je dao ideju da ubacim vas epg izvor i kroz tivimate rucno dodjelim svakom kanalu
 
Poslednja izmena:

501

Učlanjen(a)
29.08.2012
Poruka
89
Drugovi jedno glupo pitanje :)

Imam kupljenu listu i EPG ne pokriva sve.
Postoji li sansa da uzmem ovu vasu listu i editujem je spram naziva kanala kako kod mene stoji (tags) i da je uploadam negdje odakle bi moj TIVIMATE mogao da povuce.
Pumo kanala i grupa sam je licno samo sebi preimenovao tipa HBO 1 HBO 2 HBO3 CINESTAR FANTASY dok je kod vas drugacijeg naziva, pa da sada ne mjenjam sve iznova.

Mogu li ja download xml listu i na nekakav cloud upload odakle bi moj TIVIMATE povukao? Google drive ne moze itd.
Mozda je glupo pitanje al eto da probam xd

EDIT:
Drug mi je dao ideju da ubacim vas epg izvor i kroz tivimate rucno dodjelim svakom kanalu
Nešto razmišljam (laički) da li je moguće da epg lista ostane gde jeste, a da promeniš ime kanala u Tivimate i uskladiš ime kanala sa imenom u epg?
 
Član
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
67
Nešto razmišljam (laički) da li je moguće da epg lista ostane gde jeste, a da promeniš ime kanala u Tivimate i uskladiš ime kanala sa imenom u epg?
Pa uradio sam to druze ovako po savjetu. Dodao par EPG i za svaki kanal rucno koji me zanima dodao EPG.

Sumnjam da bas promjenom u TiviMATE on moze prevariti EPG jer vuce originalni naziv. Bilo bi cool.

NO svakako za sve kanale koje gledam dodao sam i rucno EPG vas odavde i jos neke. Nekada ne radi, stane EPG ali dodje itd.

U svakom slucaju svaka cast na ulozenom trudu ne samo za EPG nego i LOGO jer sam naredio listi da povlaci LOGO iz EPG.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 501
Natrag
Top