SerbianForum EPG

Da li koristite SerbianForum EPG?


  • Total voters
    248
Učlanjen(a)
13.05.2021
Poruka
39
Ne vuče mi epg na ove kanale koji u sufiks imaju SN, je l do mene ili? Ovi bez tog sufiksa rade kako treba
 
Učlanjen(a)
16.02.2021
Poruka
11
Neznam dali je to bilo več rečeno ali pitat ču ponovo dali je kod epg vira treba da je upisano tačno kao je postavljeno znači sa velikim i malim slovima? To mislim na Serbianforum epg.
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
Neznam dali je to bilo več rečeno ali pitat ču ponovo dali je kod epg vira treba da je upisano tačno kao je postavljeno znači sa velikim i malim slovima? To mislim na Serbianforum epg.
Je bitno je.. Naziv kanala u listi, mora odgovarat 'točno " nazivu kanala u epg..
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2012
Poruka
128
a dali za Serbian forum epg treba i dodati onaj dodatak (SN) koji u nazivu ima mnogo kanala ?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
nas epg vuce sa 5 lokacija i to od zvanicnih operatera i sve to stapa se u jednu adresu koju ubacujes.....ti kanali gde je SN u zagradi je epg od jednog zvanicnog operatera i nije tesko zakljuciti kojeg.....
 
Učlanjen(a)
13.05.2021
Poruka
39
Primijetio sam da valjda ima neki bug sto se tiče epg-a. Na kraju meseca i pri početku novog (npr 30-31. avugst - 1-2. septembar) epg ne radi kako treba. Za neke kanale pokazuje informacije od prije par dana,ali čini mi se nijedan ne pokazuje trenutni epg kanala. Ovo nije da se samo sad dešava, već evo treći mesec da primijetim to. Nisam proveravao tačno kada ali epg pocne da radi nakon par dana.
Koristim Tivimate i funkcioniše sve kako treba osim u ovom navedenom periodu, maloprije sam proverio i na jos par android playera i ista stvar (nisam proveravao na windows playere).
Ne znam je li problem do izvora odakle povlačite (probao sam razne izvore unutar epg-a i isto) ili nesto ne radi kako treba nakon sto se povuče. Jedino mi se ovo desava sa serbianepg-om,drugi rade kako treba,tako da ne bih rekao da je problem do tivimate-a ili drugog android playera. @boki71
 
Natrag
Top