SerbianForum EPG

Da li koristite SerbianForum EPG?


  • Total voters
    248
Učlanjen(a)
21.12.2012
Poruka
420
Ubaceni kanali ???????[/CODE]
Gospodine drug Član _NightWolf_

Jel si ostavio nekom u nasledstvo tvoju bebicu EPG ili polako da prelazim na svoj EPG ??????
Dobro je išlo dok si ti sređivao,Odlično je išlo dok si ga ti dopunjavao ,druže člane konačno su ti ispunili želju.
D3n1s je izmislio za male legende (bolje nego radijator)

New Picture (2).png
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Gospodine drug Član _NightWolf_

Jel si ostavio nekom u nasledstvo tvoju bebicu EPG ili polako da prelazim na svoj EPG ??????
Dobro je išlo dok si ti sređivao,Odlično je išlo dok si ga ti dopunjavao ,druže člane konačno su ti ispunili želju.
D3n1s je izmislio za male legende (bolje nego radijator)

Pogledajte prilog 48310
Hehe... ne brini i uzivaj, jos ja vodim brigu o EPG :D
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Gospodine drug Član _NightWolf_

Jel si ostavio nekom u nasledstvo tvoju bebicu EPG ili polako da prelazim na svoj EPG ??????
Dobro je išlo dok si ti sređivao,Odlično je išlo dok si ga ti dopunjavao ,druže člane konačno su ti ispunili želju.
D3n1s je izmislio za male legende (bolje nego radijator)

Pogledajte prilog 48310

Ovaj sve vidi, napravio je logo za svaku moju riječ. :D Hoću i ja ovo! Ovako! Super je ova kombinacija žute i crne. Ajd napravi meni za potpis, sliku sa ovim:

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."

ili prevedenim na naš.
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
NightWolf moras da menjas source epg za bein sport kanale jer ovaj source sto je trenutno sa njihovog sajta uopste nije dobar, primer su danasnje utakmice prijateljske, na sajtu nema nista da prenose a na live on sat 80 posto meceva pise da prenose. Drugo izgleda da su bio u pravu za bein sportove da postoje vise vrsta ali mislim da je to uvedeno prosle subote. Postoje USA bein sports, postoje "mena" bein sport koji su izgleda za neko vip podrcuje ( jos uvek ne znam sve o tome) i treca grupa ovi sto im je epg na sajtu. Cak sta koliko vidim i ovi kanali sa jednocifrenim oznakama isto su krenuli na vise jezika pa vidi pozabavi se time, moj predlog da ubacis vise source-a i oznacis pakete sa usa, mena i ovaj sadasnji sto je pa da vidimo gde koji kanali idu. Ja cu se potruditi da ti pomognem koliko mogu. Pozz
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
NightWolf moras da menjas source epg za bein sport kanale jer ovaj source sto je trenutno sa njihovog sajta uopste nije dobar, primer su danasnje utakmice prijateljske, na sajtu nema nista da prenose a na live on sat 80 posto meceva pise da prenose. Drugo izgleda da su bio u pravu za bein sportove da postoje vise vrsta ali mislim da je to uvedeno prosle subote. Postoje USA bein sports, postoje "mena" bein sport koji su izgleda za neko vip podrcuje ( jos uvek ne znam sve o tome) i treca grupa ovi sto im je epg na sajtu. Cak sta koliko vidim i ovi kanali sa jednocifrenim oznakama isto su krenuli na vise jezika pa vidi pozabavi se time, moj predlog da ubacis vise source-a i oznacis pakete sa usa, mena i ovaj sadasnji sto je pa da vidimo gde koji kanali idu. Ja cu se potruditi da ti pomognem koliko mogu. Pozz
Mislim da cu skroz da izbacim Bein Sports kanale iz EPG, jer ako ne valjaju ovi sa Official sajta onda nema sta da trazim na drugim mjestima.
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Mislim da cu skroz da izbacim Bein Sports kanale iz EPG, jer ako ne valjaju ovi sa Official sajta onda nema sta da trazim na drugim mjestima.
Izgleda da ni oni ne znaju sta zele, a najvise mi se cini da mesaju id kanala i datume, jer uz malo dublju analizu se vidi da sve sa njihovog sajta ima dobar epg samo nije na pravo mesto. Mada cini mi se da jos uvek nisu sve pokrenuli i da verovatno sad prave vise verzija epg za vise vrsta kanala. Moj predlog nek ostane ovo a kad dopune u narednom periodu ti samo dodas i zamenis ove ako imaju neki prefix.
 
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
929
Kod:
<channel update="i" site="sbb.rs" site_id="lov-i-ribolov" xmltv_id="Lov i Ribolov">Lov i Ribolov</channel>
 
Natrag
Top