SerbianForum EPG

Da li koristite SerbianForum EPG?


  • Total voters
    248
Član
Učlanjen(a)
06.05.2009
Poruka
132
Hoce li se ubaciti USA kanali poput abc, abc family, A&E, cbs, NBC, tbs, FOX...???

Kod:
http://tvschedule.zap2it.com/tvlistings/ZCGrid.do?aid=tvschedule
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
929
Eurosport News ako nisam probio limit u zahtevima
;)
znam da nije ništa posebno što se infa tiče ali da ne stoji golo.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Bloomberg,Bravo,CNBC,HLN,TCm,TMC,TLC,truTV,VH1,VH1 clsc. +iznad madleo koj je napisao.

Evo po meni koje kanale bi trebao da obuhvata epg sto se americkog podrucja tice. neki vec imaju ali za srpsko. Takodje sta god se od ovih ubaci, u vasim racunarima moracete podesiti -6 zbog new yorka (po kom se schedulle i radi).


NW, ako imas vremena moj predlog da ubacis imena kanala (hd) da imaju, a da vucu epg sa vec postojecih izvora (sd) pa se nece menjati velicina samog epg. Postiglo bi se da ne mora da uvek pri menjanju listi rucno uklapam tagove u simple tv, a u xbmc ne bi bilo razlike izmedju imena i taga kanala pa ne bi moralo duplo da se pise.
A to nije velika kolicina kanala, par kanala.
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Osnovno i popularno bi bilo sasvim ok. ABC, CBS, NBC, FOX, CW, PBS, A&E, ABC Family, AMC, Showtime, FX, Starz, TBS, TV Land, TrueTV, USA, TNT,... Svaki preko ne bi skodio. ;)
Bloomberg,Bravo,CNBC,HLN,TCm,TMC,TLC,truTV,VH1,VH1 clsc. +iznad madleo koj je napisao.

Evo po meni koje kanale bi trebao da obuhvata epg sto se americkog podrucja tice. neki vec imaju ali za srpsko. Takodje sta god se od ovih ubaci, u vasim racunarima moracete podesiti -6 zbog new yorka (po kom se schedulle i radi).

NW, ako imas vremena moj predlog da ubacis imena kanala (hd) da imaju, a da vucu epg sa vec postojecih izvora (sd) pa se nece menjati velicina samog epg. Postiglo bi se da ne mora da uvek pri menjanju listi rucno uklapam tagove u simple tv, a u xbmc ne bi bilo razlike izmedju imena i taga kanala pa ne bi moralo duplo da se pise.
A to nije velika kolicina kanala, par kanala.
Sto se tice Amera nista ne obecavam, al pokusacu da ih ubacim (malo je komplikovano kod njih).

@Che_Guevara007 sto se tice HD to ce biti uradjeno, mislim da sam to vec obecao dal tebi ili nekom drugom, ne secam se tacno.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ako nisam probio limit........stoji mi prazno......:beee:

PRkKMdcq.png
 
Natrag
Top