SerbianForum EPG

Da li koristite SerbianForum EPG?


  • Total voters
    248
Član
Učlanjen(a)
12.08.2009
Poruka
52
Поштовани пријатељи, све урадих до корака бр.6 по туторијалу али на списку ПВР клијената једноставно нема ПВР ИПТВ симпл клијента... :confused: :smile:Мој ОС је Виндоуз 7. Поздрав!
 
Učlanjen(a)
30.04.2013
Poruka
3.249
Поштовани пријатељи, све урадих до корака бр.6 по туторијалу али на списку ПВР клијената једноставно нема ПВР ИПТВ симпл клијента... :confused: :smile:Мој ОС је Виндоуз 7. Поздрав!

Pogledaj PM poslao sam ti link. Pozdrav
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Поштовани пријатељи, све урадих до корака бр.6 по туторијалу али на списку ПВР клијената једноставно нема ПВР ИПТВ симпл клијента... :confused: :smile:Мој ОС је Виндоуз 7. Поздрав!
Instaliraj XBMC 12.3 "Frodo",u njemu vec ima ubacen PVR IPTV Simple. Samo ga medju disabled Add-ons pronadji i ukljuci. Mada ako si pratio uputstvo od Bokija mislim da ne bi trebao imati problema,jer je sve do detalja objasnjeno,samo je potrebno da sve ispostujes sto je napisao. Bolji tutorial sa slikama sigurno neces naci.
 
Član
Učlanjen(a)
02.03.2010
Poruka
156
Imam ovu gresku kada pokusam da instaliram PVR IPTV Simple.

Bez naslova.png
 
Učlanjen(a)
14.01.2013
Poruka
498
jel radi epg ? probao sam u xbmc i simpletv neradi. u simpletv pokupi listu iz xml, ali kad uradim update kanala, na kojem je prije stajao odradjen naziv za epg samo se izbrise :S
 
Natrag
Top