SerbianForum EPG

Da li koristite SerbianForum EPG?


  • Total voters
    248
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Izvinite znam da sam dosadan i da su vise njih vec pitali ali nemogu da nadjem listu kanala. Dali bi neko mogao da pomogne.Pozdrav
listu kanala pravi svaki za sebe...a kako doci do kanala je malo teze pitanje....jedni je placaju, jedni imaju srecu pa dobijaju dobre liste u poverenje a jedni jih pokupe ovde:
Kod:
[url]http://serbianforum.org/forums/internet-radio-i-tv.386/[/url]
 
Učlanjen(a)
30.04.2013
Poruka
3.249
Dodati novi kanali u EPG sto se tice Skandinavaca
Kod:
C More First
C More Action
C More Hits
C More Emotion
C More Series
Viasat Film Classic
Viasat Film Family
Viasat Film Action
Viasat Film Nordic
Viasat Film
Viasat Film Drama

C More Tennis
C More Extreme
Viasat Fotboll
Viasat Hockey
Viasat Golf
Viasat Motor
Night Wolfe sve pohvale za skandinavski Viasat paket u epg, sad je epg za ponos.
Živ bio Wolfe!
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Ako moze meni da se uslisi zelja samo za jedan kanal, tv duga, i sada kad krene kanal 3 da se i on ubaci. I druga stvar, npr za eurosport hd, ili sort klub 1 hd, za njih ima epg za one obicne bez hd, a kako da namestim da mi vazi epg i za hd?
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
21.09.2011
Poruka
1.067
evo ovako:
#EXTINF: -1 tvg-id="Sport Klub 1" tvg-name="Sport Klub 1" tvg-logo="Sport Klub 1 HD" group-title="Sportski",Sport Klub 1 HD
stream
#EXTINF: -1 tvg-id="Eurosport 1" tvg-name="Eurosport 1" tvg-logo="Eurosport 1 HD" group-title="Sportski",Eurosport 1 HD
stream
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
evo ovako:
#EXTINF: -1 tvg-id="Sport Klub 1" tvg-name="Sport Klub 1" tvg-logo="Sport Klub 1 HD" group-title="Sportski",Sport Klub 1 HD
stream
#EXTINF: -1 tvg-id="Eurosport 1" tvg-name="Eurosport 1" tvg-logo="Eurosport 1 HD" group-title="Sportski",Eurosport 1 HD
stream
izvinjavam se, nisam napisao da je simple player u pitanju. Znas li kako u simple playeru?
evo jedna mogucnost, u listi m3u neka stoji samo eurosport 1 bez hd, a onda ime kanal u simple player preimenujete u eurosport 1 hd, samo sto pri svakom menanju liste svaki kanal mora rucno da se podesava.
 
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
21.09.2011
Poruka
1.067
u simple ne mora nista od ovog, kada se ucita lista onda klik na na channel setting
mi30.png


i onda epg name izaberes program i logo
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Ubaceni Bein Sports kanali u EPG (potrebno podesiti kao i prije kod Al Jazeera Sport kanala -2 sata EPG za ove kanale)
Kod:
Bein Sports
Bein Sports News
Bein Sports 1
Bein Sports 2
Bein Sports 3
Bein Sports 4
Bein Sports 5
Bein Sports 6
Bein Sports 7
Bein Sports 8
Bein Sports 9
Bein Sports 10
Bein Sports 11
Bein Sports 12
Bein Sports 13
Bein Sports 14
Bein Sports 15
i muzicki kanal
Kod:
TV Duga
 
Natrag
Top