SerbianForum EPG

Da li koristite SerbianForum EPG?


  • Total voters
    248
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Ne znam sve napamet a mrzi me da proveravam, zasigurno znam za Eurosport naprimer. Imas Eurosport i Eurosport HD, Eurosport 2 i Eurosport 2 HD i nisu isti programi.
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Ne znam sve napamet a mrzi me da proveravam, zasigurno znam za Eurosport naprimer. Imas Eurosport i Eurosport HD, Eurosport 2 i Eurosport 2 HD i nisu isti programi.
Vjeruj evo ja bas pratim dosta Eurosport kanale, jos nijednom nisam vidio da se razlikuje programska sema izmedju npr. srpskih Eurosport 1 i Eurosport 1 HD, British Eurosport 1 i British Eurosport 1 HD i sl.
Hustler i Hustler HD je tipičan primer
Isti likovi samo radnja filma je malo prosto proširena:roll::roll::roll:
Zar je potreban epg za takav kanal :D a mozda se razlikuje zato sto Hustler 3D HD emituje realniju sliku :roll:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Ne znam sve napamet a mrzi me da proveravam, zasigurno znam za Eurosport naprimer. Imas Eurosport i Eurosport HD, Eurosport 2 i Eurosport 2 HD i nisu isti programi.
Druze ne znam koje ti eurosport i eurosport hd uporedjujes, ali eurosport sd i hd, sve ove verzije na nasim prostorima daju iste ponude pa je i epg isti.
Razlika je u 2 i to u sd, jer postoji british i bundes, samim tim i hd ne moze da pusta dva sadrzaja u isto vreme, ali daje hd od bundes eurosporta 2. Sad ce za manje od mesec dana bundes pa uporedi, videces.
Pozdrav
 
Natrag
Top