Serbian Forum Kingdom

Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
kako sada stvari stoje sve manje sam siguran da ce taj dan ikada doci. umesto da smo nadjacali svojim glasovima i sklonili buru sa nasih lica mi smo se solidarisali - sto bi neko rekao, prodali smo du*eta za mir i harmoniju ...

ne dobija se tako bitka ... ne potpisuje se sporazum ako si jaci ... a mi smo bili jaci samo na recima a tek nekolicina onih koji su napravili po 200 posta su zaista bili spremni za sve ovo ... bila je ideja ... postojao je cilj ... imali smo san ...

... i to je bilo TO ...
 
Član
Učlanjen(a)
16.08.2009
Poruka
932
I Feniks se iz pepela radja .... to govori dovoljno , zar ne. Mana tog radjanja Feniksa jeste sto nikad neces znati kad ce .... Potpisujem za otvaranje takvog dela foruma ( mada ... ako se nevaram o tome je vec bilo ranije reci i .... nista ) .
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
kako sada stvari stoje sve manje sam siguran da ce taj dan ikada doci. umesto da smo nadjacali svojim glasovima i sklonili buru sa nasih lica mi smo se solidarisali - sto bi neko rekao, prodali smo du*eta za mir i harmoniju ...

ne dobija se tako bitka ... ne potpisuje se sporazum ako si jaci ... a mi smo bili jaci samo na recima a tek nekolicina onih koji su napravili po 200 posta su zaista bili spremni za sve ovo ... bila je ideja ... postojao je cilj ... imali smo san ...

... i to je bilo TO ...

Neka im je " Vecna Slava ".......yes3yes3yes3yes3yes3yes3yes3
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
peruska da polete ... uostalom, ako si ti za diskriminaciju, ti pocni da bojkotujes temu u kojoj se nalazis

Dodato posle 18 Sati 19 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

avatar3.jpg

sasvim sigurno ne bi izgledalo ovako ....

ali, postojala je ideja i evo ... toliko njih se borilo za to ... sacica delima i svi recima ...

ne kaze se dzaba "svi junaci nikom ponikose ..."
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Toliko ste se bunili da želite svoje kraljevstvo,i šta bi ....

Žene su bile disciplinovane i nisu vam se mešale u kraljevstvo.

Dakle,ne možete vi bez nas.:D
 
Natrag
Top