Serbian Forum Kingdom

Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
mislim da naslov govori sve. kako su u davna vremena kraljevstva bila sastavljena od muske a ne zenske populacije tako smatram da zenski deo populacije ne bi trebao ucestvovati u ovoj temi. ovo nije diskriminacija polova, naprotiv ovo je glas potlacenih a ima nas vise.

ova tema mozda jeste povezana sa temom klub za zene??? ali samo u smislu nadogradnje takvog kluba.
jedan klub mora imati Kancelara [znaci Kralj], mora imati zaduzenog redara [znaci Marsal], mora imati nekog za odrzavanje unutrasnje kontrole i disciplinu medju clanovima [znaci Dzester], mora imati i clanove naravno [znaci Lordovi].

klub ili kraljevstvo ista je formacija a sve u smislu ocuvanja muskosti i svega muskog potlacenog od zenske vecine vekovima unazad do danasnjeg dana.

ovo je vreme lomljenja matrijarhata i deljenja ravnopravnosti. ne zelim da se po temi spamuje jer ova tema postavljena je da bi se ojacali odnosi muskog dela populacije na forumu pa samim tim i njihov status u jednom takvom drustvu.

u ovoj temi necemo raspravljati da li je potreban ili nije potreban muski klub samim tim sto svi vec znaju da jeste. u ovoj temi cemo dati konkretne razloge zasto je potreban muski klub i zasto ga kao takvog vredi osnovati.

zato vas pozivam, braco, da i svojim glasom nadjacate ovu tamu koja nas vekovima izjeda, da zajedno jednom skinemo senku sa nasih licnosti i mrak sa nasih sujeta
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279


u ovoj temi necemo raspravljati da li je potreban ili nije potreban muski klub samim tim sto svi vec znaju da jeste. u ovoj temi cemo dati konkretne razloge zasto je potreban muski klub i zasto ga kao takvog vredi osnovati.

Da lupimo rekontru ženama, da se stida kada krišom budu dolazile da vide o čemu se ovde piše! :lol:
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Ja " Tomisa " ...iskreno stojim iza ideje za formiranje posebnog foruma..... " Forum za Muškarce "...i koristim ovu priliku da pozovem sve muške članove " Srpskog Foruma " koji su voljni da mi se u tome pridruže da to i učine ....dajući jednostavan i nedvosmislen komentar....npr. " DA "yes3
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Zelim vam sretno otvaranje Muskog kluba "Plava laguna". Evo da castim malo za srecu :)


nepizdin-web.jpg


Ovo je lek za vas i srecan pocetak vase teme.

VISKI%20jack_daniels.jpg
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Zelim vam sretno otvaranje Muskog kluba "Plava laguna". Evo da castim malo za srecu :)


nepizdin-web.jpg


Ovo je lek za vas i srecan pocetak vase teme.

VISKI%20jack_daniels.jpg

Ono prvo pomesas sa onim drugim u razmeri 1:2 i das svom decku pre spavanja......mozda ti se posreci pa.....dobijes....." Zornjak ".........yes3:yea:
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
NE OTVARAJTE "FORUM ZA MUŠKARCE"!!! :(
Mi smo "njih" odavno "provalili" ,pa zato imaju taktiku tipa "forum za žene" da bi mi udarili kontru sa našim forumom i na taj način odali naše tajne! :fool: Ne padajte na taj trik! wacko2
Ja podržavam naš forum,ali ako se dogovorimo da svi širimo dezinformacije! :dance2:
 
Učlanjen(a)
21.06.2010
Poruka
52
NE OTVARAJTE "FORUM ZA MUŠKARCE"!!! :(
Mi smo "njih" odavno "provalili" ,pa zato imaju taktiku tipa "forum za žene" da bi mi udarili kontru sa našim forumom i na taj način odali naše tajne! :fool: Ne padajte na taj trik! wacko2
Ja podržavam naš forum,ali ako se dogovorimo da svi širimo dezinformacije! :dance2:


Hmm...mudro zboriš Vuče,moraćemo po koji put da pustimo patku da napravimo konfuziju u njihovim redovima i glavama ,da više ne znaju šta je istina :D
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
mislim da sam bio dovoljno jasan kada sam rekao da ne zelim spamovanje u ovoj temi kao ni ucesce zenskog dela populacije u njoj. smatram da se pametnim ljudima ne treba dvaput ponavljati ali evo ja cu to uraditi ako ovaj sad bude bio zadnji.

rekao sam u uvodu da ce se ovde dati konkretni razlozi za otvaranje muskog kluba. do sada nije dat nijedan razlog pa se nadam da cete konacno poceti da dajete predloge jer ovo sto ste do sada radili nema ni veze ni smisla.

islreno se nadam da vise nece dolaziti do ovakvih situacija i da ce muski deo populacije prestati sa opanjkavanjem [to je zenski posao] i poceti da razmislja da li nama uopste i treba ovakvo nesto obzirom da sam dosadasnjim postovima u obe teme veoma razocaran.

hvala na saslusanju.​
 
Natrag
Top