Seksualna zlostavljanja u vjerskim i drugim zajednicama

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Nevjerojatno je kako "udarena u glavu" idiote od svojih sljedbenika i klanjatelja napravi.

Novi masakr u Meksiku, tijela razbacana po auto-putu​

, 29/06/2021
Najmanje devet tijela, od kojih je jedno obezglavljeno, bačeno je na auto-put nedaleko od grada Rejnose, tik uz granicu SAD. Žrtve su ubijene tokom sukoba rivalskih narko-klanova. Amerika je upozorila građane da ne putuju u tu oblast.
Novi sukobi narko-kartela uz američku granicu rezultirali su stravičnim scenama nedaleko od grada Rejnosa, gdje je na put bačeno najmanje devet tijela, od kojih je jedno bilo obezglavljeno, javljaju meksički mediji.
Na još nekoliko tijela vidljivi su tragovi mučenja.
Meksička policija za eskalaciju nasilja optužuje sjeveroistočni kartel, ili CDN, koji pokušava da preuzme kontrolu nad nizom pograničnih gradova.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Ti misliš kako su oni kao neka silna vojska koja samo čeka čas da uništi adventiste?

Ah neee, sestro, ne misli samo on tako... o nee...

Isusovci (uz Franjevce) imaju po preplašenim "mimozama" cilj da unište Baptiste, Adventiste, Luterane, Pravoslavne (obiđi, kada imaš vrijemena stranice kvazi pravoslavnih okultističkih laprdala)...

Još ako se na to dodaju uratci raznoraznih Rivera (omiljeni "profesor" klanjalaca subote i mlatarala kaspaljenjim Pismima) onda je slika kompletna.

No, gdje ima dima tu je i vatra, pa tako i u ovom slučaju.

Naime, strah od Isusovaca (i Franjevaca) je kod Sola Scriptura i te kako opravdan, jer i jedan i drugi red su čuvari DOGME i ORTODOKSIJE, a sam Sveti Ignatius De Loyola je red i osnovao s ciljem borbe protiv Protestantskih apostaza.

Naglasak na obrazovanju, čvrstina nauka, odlično poznavanje svih dubina Pisama, čini pripadnike ovih redova odličnim ratnicima protiv sektaša i kultista.

Zato ih se boje.

Ako se na to doda i činjenica da su Isusovci pozvani na mimikriju (vojničku, ratničku mimikriju, dakle na infiltraciju ukoliko je to potrebno) onda i ne čudi strah, paničan strah sektaških mimoza od Isusovaca.


Zašto te toliko uznemiri kad se iznose činjenice o Ellen. Pa, zar nije stradala u djetinjstvu i skoro umrla?I ja sam pročitala na interenetu da je zbog toga prekinula školu i živjela povučeno u svojoj kući. Zar su sotonisti svi ljudi koji napišu nešto što ne odgovara tvojoj viziji o Ellenn? Već sam ti rekla, ne može se zaustaviti Reuters, pa tako ni ti nećeš ušutkati ljude na internetu.

Istina ga uznemiruje, istina.

Ruši se sve ono sa čime se poistovjetio. Zato tako reagira.

Ako li je Ellen Gould Harmon White lažnjak, onda je i on lažnjak.


A, ako je on lažnjak, onda koga on to Bogom predstavlja i propoveda?

Pravog Boga sigurno ne.

I taj koji mu je ego hranio ga i muči, buni se čim se lažljivica iz Maine-a razotkriva.

Pojedini reagiraju kao on, pojedini kao Jovan ne prestaju sektaški da nasrću u pokušajima da odbrane svoje blasfemije...
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
Novi masakr u Meksiku, tijela razbacana po auto-putu

Strašno je sve to što se događa.
Meksiko ima preko 115 milijuna stanovnika, od tog broja 77% su katolici i oko 15% protestanti. I adventisti su u porastu.
Statistike kažu da se 80% ubojstava proizlazi iz obračuna narko kartela i da su vlasti nemoćne odnosno neefikasne zbog velike umješanosti političara i mafije.
Veliko je to trpljenje za poštene Meksikance i Katoličku Crkvu. Ali, unatoć tom bezakonju katolici slijede svoj put, križni put, mole, slave sv. Misu, imaju nadu...

Video koji je zabilježio jednu tužnu svakodnevnicu. Vjernici na Misi, svećenik propovijeda, čuju se pucnji jer ispred crkve mafijaši ubijaju jednog ex policajca.
Mafijaši ne pripadaju niti jednoj religiji, oni su ubojice.


 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Strašno je sve to što se događa.
Meksiko ima preko 115 milijuna stanovnika, od tog broja 77% su katolici i oko 15% protestanti.
I adventisti su u porastu.

Statistike kažu da se 80% ubojstava proizlazi iz obračuna narko kartela i da su vlasti nemoćne odnosno neefikasne zbog velike umješanosti političara i mafije.
Veliko je to trpljenje za poštene Meksikance i Katoličku Crkvu. Ali, unatoć tom bezakonju katolici slijede svoj put, križni put, mole, slave sv. Misu, imaju nadu...

Video koji je zabilježio jednu tužnu svakodnevnicu. Vjernici na Misi, svećenik propovijeda, čuju se pucnji jer ispred crkve mafijaši ubijaju jednog ex policajca.

Naravno da su subotnji u porastu kada ih podržava (finacisjki) njihova domaja.... koja i stoji iza porasta kriminala u državama Latinske Amerike.

No, reći če ti "Ivek" (kradljivac identiteta Banjalučki) da to nije njegov problem i da svega toga ne bi blo da su birali "reformaciju"....

Ps. Ima toga još što će licemerni student filozofije iz Banjaluke "tumačiti"....
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
Darth, zanimljivi su kometari ispod videa. I oni se međusobno optužuju.
Neki kažu da je svećenik trebao izići van da spasi čovjeka, drugi da je prevarant, neki optužuju Katoličku Crkvu i kolonizatore, onda jedan kaže- Boga nema i "nek živi sloboda, a smrt religijama".
A jedan je napisao: "Bog postoji, umro je za nas na križu da budeš spašen od svojih grijeha.
Neka Bog blagoslovi tebe i tvoju obitelj."
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
A pogledajte ovo - nova himna španjolskih pedera. :confused:


Neka oni rade što moraju i slave svoje dane "ponosa", ali oni doslovno u pjesmi kažu ovo:

"Muškarac i žena je normalno da budu i heteroseksualni, tko god se osjeća drugačije nek ostane kod kuće i ne izlazi jer će u protivnom dobiti šamarčinu jako patrijarhalnu."

P. S. Slape, ministrica koja je predsjedala ovom aktu je Irene Montero, žena Pabla Iglesias-a, glavnog osnivača stranke Možemo. Ona je ministrica za razvnopravnost spolova. Ne znam tko ima tu funkciju u CRO? Selakica Raspudić?
Ali, kako Tomašević jako imitira španjolsku stranku Možemo/Podemos, pitam se hoćemo li slične primjere viđati u u Lijepoj našoj? :rolleyes:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Darth, zanimljivi su kometari ispod videa. I oni se međusobno optužuju.
Neki kažu da je svećenik trebao izići van da spasi čovjeka, drugi da je prevarant, neki optužuju Katoličku Crkvu i kolonizatore, onda jedan kaže- Boga nema i "nek živi sloboda, a smrt religijama".
A jedan je napisao: "Bog postoji, umro je za nas na križu da budeš spašen od svojih grijeha.
Neka Bog blagoslovi tebe i tvoju obitelj."

Ne samo da su zanimljivi, nego i pokazuju stanje duha kod čoveka izgubljenog u vremenu i prostoru.

Ps. Ponekada mnogo možemo saznati čitajući komentare na društvenim mrežama.


A pogledajte ovo - nova himna španjolskih pedera. :confused:


Neka oni rade što moraju i slave svoje dane "ponosa", ali oni doslovno u pjesmi kažu ovo:

"Muškarac i žena je normalno da budu i heteroseksualni, tko god se osjeća drugačije nek ostane kod kuće i ne izlazi jer će u protivnom dobiti šamarčinu jako patrijarhalnu."

Tko će dobiti šamarčinu?

Pederi ili heteroseksualci?
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
P. S. Slape, ministrica koja je predsjedala ovom aktu je Irene Montero, žena Pabla Iglesias-a, glavnog osnivača stranke Možemo. Ona je ministrica za razvnopravnost spolova. Ne znam tko ima tu funkciju u CRO? Selakica Raspudić?
Ali, kako Tomašević jako imitira španjolsku stranku Možemo/Podemos, pitam se hoćemo li slične primjere viđati u u Lijepoj našoj? :rolleyes:

Vjerojatno nećemo baš tako brzo u Hrvatskoj ovo viđati, ali ako, "ne daj Bože", na slijedećim državnim izborima ponovo pobijedi sadašnja "pedersko-okupatorska vlast", mogli bismo imati i to. Ipak, dogodi li se i to, puno je manje idiota Hrvata nego što je idiota u "naprednim Europi i SAD-u", pa će to Hrvati spriječiti na način na koji se bude moralo.
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruka
2.380
Tko će dobiti šamarčinu?

TI, ti prvi, haha.
A ja, ako me dohvate. :p Drugačije mislimo i moramo ostati kod kuće, u šutnji.
Mi smo "klerofašisti" jer ih ne razumijemo.
Bilo je reakcija na ovu pjesmu i događaj, ima dosta polemika i svađa, ali dobar dio Španjolaca to okreću u šalu. Kažu: bit će skoro smak svijeta, samo ja nikad nisam pomislio da će biti u režiji Woody Allan-a.
Ili drugi: ovo ni Monty Python ne bi mogao zamisliti.
Uglavnom, neki ih brane, a drugi ih ismijavaju i zabavljau se.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
TI, ti prvi, haha.
A ja, ako me dohvate. :p Drugačije mislimo i moramo ostati kod kuće, u šutnji.
Mi smo "klerofašisti" jer ih ne razumijemo.

Ah, ok, okrećem drugi obraz...

A kako nemam triju obraza, onda će treći put morati da se suoče s uzvratnim "udarcem"....

I to ne po onima što udaraju, nego po onima koji ih inspirišu da to čine.

Ps. Nek sam i konzerva, nek sam i klerofašist... znam komu pripadam i to ne menjam ni za kakvo "prihvaćanje" mnoštva ispranih mozgova.

Uzgred kad smo već kod "fašista", prepuručam ti da, nađeš li vremena, pročitaš knjigu "Pink Swastika", iznenadit ćeš se. Veoma.

Vidjet ćeš na primjer da "macho" "alphe" modernoga tipa (fuzbalerke, tricepsi, bicepsi, pločice, tri do četiri broja manje majice, sakoi, košulje i hlače), ljubimci "teta u najboljim godinama" nisu ništa manje pederi od feminiziranih pripadnika rainobow interancionale.


Naime, gdje god da se forsira tjelesno, krije se sotonsko, a gdje god da se krije sotonsko, tu je i "rainbow" internacionala.


Kažu: bit će skoro smak svijeta, samo ja nikad nisam pomislio da će biti u režiji Woody Allan-a.
Ili drugi: ovo ni Monty Python ne bi mogao zamisliti.

I u dane Nojine, ljudi jedahu i pijahu...

Hoće li biti kraj svijeta?

Ne tako blizu, a ni tako daleko.

Svi čemo se iznenaditi....

Doći će kad se najmanje budemo nadali.

Jednima na spasenje, a drugima na propast.

Što misliš tko su ti kojima na propast dolazi?

Svi oni koji tjelesno slede.
 
Natrag
Top