Seks sa kondomom ili bez?

Član
Učlanjen(a)
10.05.2009
Poruka
16
Nije potreban ako si sa devojkom duze vreme ali ako volis da svrljas onda je neophodan.
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
definitivno ne,ja ga ne koristim niti ću ga ikada koristiti,probao sam par puta ali sam odustao jer nemam apsolutno nikakav osećaj sa njim.
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2009
Poruka
9
moram da se umesam u ovu temu.Po meni kondom smanjuje zadovoljstvo kod zene a ne kod muskarca,romedovi kondomi su ok ali ne svaki,zato sto su malo vlazni i znaju da se osuse i to devojkama smeta,plus kad se osuse pucaju,sto se meni vise puta desilo,a i mali su!Kondom je najpotrebniji ako imas odnose sa ribom a da je ne znas ili ako ih stalno menjas tada moras da ga koristis.Ja licno kondom nisam stavio vec duze vreme(oko godinu dana)i nemam nameru!A sto se tice oplodnje semenom tecnoscu ona nije moguca,zato sto sadrzi mali broj spermarozoida koji nisu dovoljno razvijeni da bi stigli do materice!
Sto se mene tice najbolji su durex i trojan zbog izdrzljivosti elasticnosti i rezervoara koji je prilagodljiv,uostalom kako nas narod kaze KOLIKO PARA TOLIKO MUZIKE,a to nije dzaba receno
toliko od mene
 
Član
Učlanjen(a)
21.06.2009
Poruka
142
de bre ljudi opustite se,sta ce vam kondom :) samo pravite decu i boli vas pace :D hahaha
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
Slusajte sta vam kaze Vaskez...on napravio ceo hood od njegove dece...:)
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ne koristim nikada, ne idem u tudje "dvoriste", niko ne ulazi u moje (da,siguran!) i ne boli me glava!
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Kondomi? Osjećaj je otprilike sličan plaženju jezika kroz prozor ili pranju nogu u čarapama.
 
Natrag
Top