Seks sa kondomom ili bez?

Član
Učlanjen(a)
16.05.2009
Poruka
669
Ajde da vidimo :)


  • Koja su vam mishljenja u vezi kondoma?
  • Da li bi koristili kondom svaki put?
  • Da li imate vece/manje zadovoljstvo?


Ja lichno, mrzim kondom, i ne koristim ga nikada. (radije ne bi imao seks sa "rizichnom" curom nego da koristim gumice)

Tako daaaa... jedem samo chokoladu BEZ omota :D:dance2:

Pazi samo da se ne zagrcnes na tu cokoladu koju jedes bez omota...:acute:
 
Član
Učlanjen(a)
12.06.2009
Poruka
34
mrzim ih JAKO, kao i verovatno ostatak populacije, ovde i svuda.
Ali bez obzira na to, uvek sa njima. bez izuzetka. tako mirnije spavam.
:)
 
Član
Učlanjen(a)
31.03.2009
Poruka
16
poshto nikad ne koristimo kondom moja devojka se bila istripovala neshto i za dzabe bacala pare na onaj test (koji je 99% tachan) i na kraju je sve ispalo kako treba (hvala bogu... mada sam joj ja to i rekao ali mi nije verovala a ispalo je da sam u pravu...)
naravno bez... bez kondoma nikad nisam imao problema... ali mi se zanimljiv problem desio sa kondomom... tako da BEZ... :D
 
Član
Učlanjen(a)
16.05.2009
Poruka
669
Hvala bogu na antibebi pilulama i testovima koji su 99 posto tachni... Inache, bi morao da jedem chokoladu sa omotom :D


Ma nezeljena trudnoca je najmanji problem... Ima mnogo vecih...
Upotreba kondoma je neophodna jer tako ne samo da si odgovoran prema sebi i prema svom zdravlju nego i prema drugima...
Da ti ta cokolada ne bude prvo slatka a polsle gorka :blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
31.03.2009
Poruka
16
ali to je samo za one za jednu noc... ali kada znash devojku dugo i tako to i ako si joj prvi... onda bleja... :D
 
Član
Učlanjen(a)
16.05.2009
Poruka
669
ali to je samo za one za jednu noc... ali kada znash devojku dugo i tako to i ako si joj prvi... onda bleja... :D

Moj savet tebi...nikada nemoj nikome u potpunosti verovati....
Moj savet svim devojkama... ako se same ne cuvate niko vas nece sacuvati...
Tako da...uvek kondom...:yea:
 
Član
Učlanjen(a)
31.03.2009
Poruka
16
ne uchi ih pogreshno... shalim se... pa ono treba paziti ali ja se raskenjavam tu a inache sam spavao samo sa jednom devojkom a to je sadashnja devojka... i kao shto rekoh vec ako si joj prvi onda bash i nema razloga za brigu... i ono njoj skroz verujem... dugo smo zajedno i tako to... ali ovako treba paziti... za ubuduce... josh sam ja lima... imam tek 16... ima vremena...
 
Član
Učlanjen(a)
16.05.2009
Poruka
669
ne uchi ih pogreshno... shalim se... pa ono treba paziti ali ja se raskenjavam tu a inache sam spavao samo sa jednom devojkom a to je sadashnja devojka... i kao shto rekoh vec ako si joj prvi onda bash i nema razloga za brigu... i ono njoj skroz verujem... dugo smo zajedno i tako to... ali ovako treba paziti... za ubuduce... josh sam ja lima... imam tek 16... ima vremena...
U pravu si, mnogo s mlad smile3 I videces kroz zivot, (mada ti to od srca, nikako ne zelim), nikome ne mozes verovati u potpunosti, uvek ostavi odredjenu dozu rezerve...
A da te jos nesto teta Barbie nauci....yes3
Neke bolesti i infekcije koj se prenose izmedju ostalog i seksualnim putem, ne moraju obavezno se i dobiti tokom seksualnog odnosa...Sta to znaci?...Znaci da ne mora partner obavezno da bude neveran da bi zaradio neku infekciju koju ce tebi kasnije preneti...
Dalje...zivot je jako nepredvidiv i cudan...desavaju se situacije o kojima si milion puta razmisljao, siguran si kako bi odreagovao...a onda ti se dese ...splet nekih okolnosti, trenutak...odreagujes drugacije, jednostavno se desi...a dovoljan je samo trenutak...i :bomb:...isto tako i tvom partneru moze da se desi...
Nikada nemoj rizikovati da zbog tog trenutka ostatak zivota provedes kajuci se...takve stvari se ne desavaju uvek drugima, mogu da se dese i tebi vrlo lako...Uvek zastiti i sebe i osobu koju volis...
Izvinite zbog mojih ovako opsirnih odgovora, ali ja ovaj forum dozivljavam i kao edukativan...Mislim da su na njemu aktivni pre svega pametni, normalni i sve u svemu :yea: ljudi...Ne zelim da iko od 16 godina shvati da moze a i ne mora da nosi kondom ili da ima predrasude i averziju od istih, da mu nece biti lepo ako ga koristi...I meni komp radi sporije zbog antivirusa ali to je nuzna stvar da bi uopste koristila net:roll:...Takve stvari treba prihvatiti kao dogmu i to je to...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.03.2009
Poruka
16
ja se u potpunosti slazem sa tobom... to je sve potpuno tachno...
ja sam samo rekao da njoj mogu verovati shto se toga tiche jer znamo se dugo... dugo smo zajedno... ishli smo u istu osnovnu... i stvarno je super...
naravno da sam svestan da ne treba puno verovati ljudima i ja sve uvek uzimam sa rezervom jer nikad ne znash kad ce neko da te zajebe...

drago mi je da na forumu ima ljudi kao shto je barbie... zato mi se i svidja forum... jer nema hejta, prozivanja i tih gluposti...

pozzz...
 
Natrag
Top