Seks sa kondomom ili bez?

Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
96
I jos malo o kondomima..ne razumem da svako od vas za kompjuter ima najbolji anti virus..najbolji Firewall..i onda kad je rec od vasem licnom zdravlju..mi govorimo o poverenju..Ako nekog volite..treba da ga zastitite..jer kondom nije samo zastita od trudnoce nego i od polno prenosivih bolesti..Pa bi vas molila da razmislite o svom zdravlju i o zdravlju onih u koje imate poverenja..:yea:
 
Član
Učlanjen(a)
16.05.2009
Poruka
669
ja se u potpunosti slazem sa tobom... to je sve potpuno tachno...
ja sam samo rekao da njoj mogu verovati shto se toga tiche jer znamo se dugo... dugo smo zajedno... ishli smo u istu osnovnu... i stvarno je super...
naravno da sam svestan da ne treba puno verovati ljudima i ja sve uvek uzimam sa rezervom jer nikad ne znash kad ce neko da te zajebe...

Lepo je sto je tako i treba da joj verujes dok ne budes imao razloga za suprotno...ali generalno u zivotu, ljude prihvataj sa odredjenom dozom rezerve...ne mislim na druzenje ili odnos vec na poverenje...nikada im nemoj bezuslovno verovati....uvek ostavi mogucnost da nije bas uvek onako kako izgleda...

drago mi je da na forumu ima ljudi kao shto je barbie... zato mi se i svidja forum... jer nema hejta, prozivanja i tih gluposti...

pozzz...
Drago mi je sto tako mislis, svi su ovde takvi...videces... hejta i prozivanja nema i dok su ovi ljudi ovde nece ga ni biti...
A sve ovo radimo zbog ljudi kao sto si ti...da nas bude sto vise...smile3
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
31.05.2009
Poruka
436
Lepo je sto je tako i treba da joj verujes dok ne budes imao razloga za suprotno...ali generalno u zivotu, ljude prihvataj sa odredjenom dozom rezerve...ne mislim na druzenje ili odnos vec na poverenje...nikada im nemoj bezuslovno verovati....uvek ostavi mogucnost da nije bas uvek onako kako izgleda...

Nikada nije onako kako izgleda...
 
Član
Učlanjen(a)
16.05.2009
Poruka
669
Nikada nije onako kako izgleda...

Pa ne bih bila tako iskljuciva da nikada nije...ali u vecini slucajeva nije...
On jeste mlad i ceo zivot je pred njim...i koliko god hteli nekome da objasnimo nesto, to skoro nikada nije moguce...ne mozemo mu prepricati zivot...to mora sve sam da prodje...neke smernice kao ove su mu dobro dosle ali morace sam sve da oseti da bi to naucio...to je tako...
Ali postoje stvari kao sto su koriscenje kondoma, koje mora usvojiti kao pravilo...tacka.yes3
 
Član
Učlanjen(a)
04.05.2009
Poruka
382
I jos malo o kondomima..ne razumem da svako od vas za kompjuter ima najbolji anti virus..najbolji Firewall..i onda kad je rec od vasem licnom zdravlju..mi govorimo o poverenju..Ako nekog volite..treba da ga zastitite..jer kondom nije samo zastita od trudnoce nego i od polno prenosivih bolesti..Pa bi vas molila da razmislite o svom zdravlju i o zdravlju onih u koje imate poverenja..:yea:

ako je moguce najbolje je koristiti kondom u kombinaciji sa jos nekim kontracepciskim sredstvom...ali toga se mnogi ne pridrzavaju,neki iz ne znanja,a neki zato sto misle da je to previse i da je samo jedna od svih kontracepcijskih metoda dovoljna...a nije,ni jedna metoda ne stiti dovolljno od nezeljene trudnoce,a i kondom nije 100% zastita cak ni od polno prenosivih bolesti,jer ne moze da zadrzi ni sve spermatozoide,a kamo li mnoge mikro organizme...a iskreno zapitajte se koliko nas je zaista izvrsilo testiranje na neku od polnih bolesti,tako da mnogi ne mogu da veruju cak ni sebi,a ne nekom drugom.mnoge polne bolesti prodju neopazeno upravo zbog toga jer se znaci oboljenja cesto primete kada je prekasno.kao i kod mnogih drugih bolesti,mozda ste kliconosa a da to i nemate pojma,mislite da ste prezdraveli neki virus,a u stvari samo nemate simptome,a on je i dalje u vama.:yea:
ne bi da smaram,o svemu tome bi mogao da pisem stranice i stranice,ali trenutno nemam toliko vremena,jedino ako nekoga bas zanima,pa kada prodje ispitni rok.;)
pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
12.06.2009
Poruka
27
kondomi su vise nego potrebni svima ,pogotovu mladima i promiskuitetnima.Veci razlog nekoriscenja kod mladih je neobrazovanost i dobra doza stida da se udje u apoteku i potraze kondomi koji su jako jeftini a vrlo efikasni:yea:
Au jeste kada sam isao u apoteku isao sam spustene glave da me neko ne vidito_keep_order
Bilo me je bas sramota,a apotekarica se samo smejalayes3
A i neverujem ja nikome u potpunosti pa cak ni devojci,ne bih da sad postanem "TATA":dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
39
Najjeftinija i najsigunija zastita od svega!!!

Da ima takva zastita za neke druge stvari bilo bi to sjajno!!
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2009
Poruka
15
Meni starsno smeta to sto ih ne rade u velicini za odrasle ... tako da svaki put kada navucem kondom - prekine mi dotok krvi u vrsnjaka, pa samim tim lose se odrazava na duzinu potencije ... kad sada malo bolje razmislim - brak je dobar u tom pogledu ... ne koristim vise kondom :D
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
02.06.2009
Poruka
94
Ma ne boli te glava ne razmisljas ne tripujes se.
Mislim ni ja ga ne volim ali sto se mora mora se.
Eventulano kada je veza duga i ozbiljna pa se predje na pilule
Inace uvek i uvek i uvek sa
nikad bez!
 
Natrag
Top