Savršen izlazak bez dinara u džepu

Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Neki od mojih najboljih provoda su bila kada sam izašla neplanski ili bez banke...Hihihihi... :) :blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Može se i bez para, treba imati mašte, dobre prijatelje, pozitivnu atmosferu... Ispričaću jedan događaj iz moje mladosti, jednu od mnogobrojnih gluposti koje smo pravili, naravno-večito bez para...
Elem, godine '92/93 (ne sećam se), mi klinci od 15-16 godina, vikendom često bez dinara (da ne kažem skoro uvek :)), često smo "upadali" po svadbama, ono-bašta hotela, "umuvaš" se za neki sto, kad su ljudi već dobrano zaliveni, malo mezneš, popiješ, "izigraš" se i tutanj... Jednom "uletimo" unutra, sednemo za poslednji sto, savijemo šije, i čekamo da se "kamufliramo", "utopimo" u ljude. Tek sam uzeo da otvorim flašu piva ispred sebe, kad dolazi konobar i ljubazno nas moli da izađemo?! Na moju konstataciju da smo mi sa "mladine strane", konobar se samo nasmeja i pokaza rukom na ljude! Tek smo tada primetili, došli smo na romsku svadbu...
Možda i nije neki primer, a ni neka fora, ali takva su vremena bila, i ovo je samo jedna od "epizoda" iz bogatog repertoara na temu "Kako se provesti bez para"...:dntknw:

Taman sam mislio da ce da kaže konobar:
*Sinovac ovo je ispraćaj!*
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
eeeeeee bilo nekad sad se samo pripoveda

Zasto bilo nekada?

Moji prijatelji i ja radimo to i sada, samo u vecem broju sa nasim najmilijima.

Sendvici nesto za pice i prva livada je nasa ili negde pored reke.

Jedva cekamo neki koncert kod Nebojsine kule i da uzivamo a da nismo u onoj guzvi. Kad je bio Santana bas smo uzivali. :dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Pre se i imalo para,i ljudi nisu toliko trosili, a daaaaanas niko nema zive banke u dzepu a trosi ko Dzajic da im je otac!! Nema potrebe imati puno para kod sebe,vazno je da si sa nekim koga zelis pored sebe. Kuci se mozes lepse provesti sa tom osobom nego da izadjete negde.. Moje misljenje. Ko ne zna da napravi atmosferu,taj ide u diskoteku da se uduvaju od dima i alkohola...
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
To je nekada bilo pravilo.....sada je to sloro neizvodljivo......

Ako oces " Dz " onda ......idi bre na pecanje ....mozda nesto i zaradis....
 
Član
Učlanjen(a)
22.10.2009
Poruka
688
I dalje imam stav da ako ti za dobar provod treba puno para, ne provodiš se kvalitetno! Šta će vam pare? Zar uvek mora da se sedi u nekom fensi kafiću i nešto pije, jede? Ako samo novcem možeš nekog da impresioniraš onda menjaj društvo pod hitno!


ps ispričaću simpatičnu dogodovštinu - sin mamine koleginice se stalno žalio kako nema para (a inače je i lenština i neradnik) i kako nemože da izvede devojku, da je impresionira... Slušala mu mama te jadikovke a onda mrtva - hladna: Je li sine a da li si probao da je impresioniraš k....m, u moje vreme to je bilo sasvim dovoljno...
 
Natrag
Top