Satelitska TV i kljucevi

Član
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
221
ima li neko viska C liniju da podijeli. dovoljno da otvara nase kanale na 16 e (nemislim na max)naravno da nije javno objavljena
 
Učlanjen(a)
01.05.2011
Poruka
293
u ovoj temi, u zadnjim postovima se najmanje piše o aktivnim ključevima koji otvaraju satelitske kanale već najviše o ca*dsh**ing-u što je sasvim druga tema koju bi admin-i mogli otvoriti ukoliko je dozvole.
ono što je trenutno moguće gledati pomoću raznih emulatora i poznatih ključeva su svi satelitski kanali i feed-ovi enkriptovani sa BISS ključevima, neki paketi i kanali u PowerVu enkr. (16E, 4.8E, 1W, 15W, ...), dva paketa u Tandberg enkr. (1.9E i 42E) i nekoliko kanala u Ird*2 enkr. na 39E. naravno mnogo manje no do pre dve-tri godine. zadnje informacije se odnose i na promenu svih kanala enkriptovanih u BISS-u uvođenjem nove enkripcije BISS2 što je trend zadnje dve godine da će mogućnost praćenja satelitskih kanala pomoću emulatora i poznatih ključeva biti sve manja i manja. mnogi novi algoritmi su za sada nedostupni i nepoznati javnosti što je i rezultat sadašnje situacije u praćenju satelitskih kanala bez originalnih kartica provajdera. znači biće: "plati pa klati" :) ili :assassin: . srećom pa je tu iptv koji pruža nove mogućnosti ;) pozz
 
Učlanjen(a)
17.10.2013
Poruka
20
Imam stari az box Elite HD, moze li jedna c linija za test ali koja radi max tv. Dakle samo da se uverim da ovaj moj stari moze da radi jos, ako radi onda treba da trazim c liniju koja ima maxtv,ima neke informacije da max ne radi ako nemas cro ip asdresu. Hvala unapred.
 
Učlanjen(a)
29.01.2020
Poruka
22
Dobar dan.
Nov sam u ovome, ali želim da iskoristim Total TV antenu koju su mi ostavili. Treba mi neka preporuka za risiver i karticu da otkljucam ove kanale sa satelita..
Moj satelit je Eutelsat 16A i hteo bih što više kanala.
Kako se oni otključavaju, traže itd...
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.425
u ovoj temi, u zadnjim postovima se najmanje piše o aktivnim ključevima koji otvaraju satelitske kanale već najviše o ca*dsh**ing-u što je sasvim druga tema koju bi admin-i mogli otvoriti ukoliko je dozvole.
ono što je trenutno moguće gledati pomoću raznih emulatora i poznatih ključeva su svi satelitski kanali i feed-ovi enkriptovani sa BISS ključevima, neki paketi i kanali u PowerVu enkr. (16E, 4.8E, 1W, 15W, ...), dva paketa u Tandberg enkr. (1.9E i 42E) i nekoliko kanala u Ird*2 enkr. na 39E. naravno mnogo manje no do pre dve-tri godine. zadnje informacije se odnose i na promenu svih kanala enkriptovanih u BISS-u uvođenjem nove enkripcije BISS2 što je trend zadnje dve godine da će mogućnost praćenja satelitskih kanala pomoću emulatora i poznatih ključeva biti sve manja i manja. mnogi novi algoritmi su za sada nedostupni i nepoznati javnosti što je i rezultat sadašnje situacije u praćenju satelitskih kanala bez originalnih kartica provajdera. znači biće: "plati pa klati" :) ili :assassin: . srećom pa je tu iptv koji pruža nove mogućnosti ;) pozz
Sto se mene tice slobono mozes u ovoj temi pisati i o cardsharing-u. Ne mora se skivati i Irdeto2 to je bilo nekad.
Ja sam zardao uopste po pitanju satelitske problematike, znao sam nekad puno. Kako vidis ljudi pitaju, slobodno pisi u temi sto mislis da je vazno.
 
Natrag
Top