Samsung tizen IPTV player

Učlanjen(a)
02.11.2010
Poruka
36
Ima li neko da zna da li postoje free aplikacije koje nisu trayal, 7 ili manje-vise dana za Samsung tv tizen, znaci aplikacije za ubacivanje IPTV listi m3u , m3u url?
 
Učlanjen(a)
16.05.2011
Poruka
284
Hotiptv...odlicna..posalji mi mail ili na pp mac od aplikacije da ti ubacim listu jednu dobru

Sent from my DN2103 using Tapatalk
 
Učlanjen(a)
28.10.2020
Poruka
33
Postoji li mogucnost brisanja preinstaliranih app na samsung tizenu. Ostalo mi je samo 3% memorije uredjaja a samo moje tri instalirane app. ove ostale njegove i to mi nabaciva stalno nove koje ne mogu obrisati (disney, eon, i ove ostale gluposti)gledao sam na yt nesto kao developer mode ali ne radi nista. Ako ko zna da postoji nacin da javi bio bi zahvalan.
 
Učlanjen(a)
30.03.2014
Poruka
968
Postoji li mogucnost brisanja preinstaliranih app na samsung tizenu. Ostalo mi je samo 3% memorije uredjaja a samo moje tri instalirane app. ove ostale njegove i to mi nabaciva stalno nove koje ne mogu obrisati (disney, eon, i ove ostale gluposti)gledao sam na yt nesto kao developer mode ali ne radi nista. Ako ko zna da postoji nacin da javi bio bi zahvalan.
Ima jednostavna opcija. Uđeš u apps, dugo držiš na aplikaciji koju želiš obrisati i poslije klikneš delete. Poželjno je brisati predmemoriju /cache memory da bi oslobodio memoriju
 
Natrag
Top