S.S. Lazio ~ Nebeskoplavi

Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Bilo bi steta da Lacio ispadne ove sezone,gledao sam danas nesto tabelu i pomislih se,nikad Lacio nisam video u zoni ispadanja,od kad pratim fudbal,ne valja.
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Pojačali smo se sa nekolicinom igrača u ovom prelaznom roku i to :
Tomas Hiclšperger iz Štutgarta za oko pola miliona evara
Đuzepe Biava iz Đenove za isto tako pola mil
Andre Diaz iz Sao Paola za 2,5 miliona
Gonzalo Bareto iz urugvajskog Danubia

I još pre Flokari koji je već dao 3 gola...

Ulazimo danas u meč sa Parmom sa novim trenerom, lepo bi bila jedna pobeda na startu!
zastava.gif
 
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
658
Balardinijevu taktiku uopste nisam kapirao.Znao sam da gledam i celu utakmicu a da ne shvatim koju formaciju igra.

Mislim da Reja ima vrh tim za 4-3-1-2..Voleo bih i da vidim Zaratea na "kecu" :D

Znaci...

GK Muslera
RB Lichtsteiner
LB Kolarov
CB Diakite
CB Biava
MC Ledesma/Matuzalem
MR Meghni/Diaz
ML Hitzlsperger/Kolarov
AM Zarate/Mauri
SC Rocchi/Zarate
SC Floccari

Meni ovo zvuci kao ekipa za top 5,a ne bottom 3 :)
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Balardinijevu taktiku uopste nisam kapirao.Znao sam da gledam i celu utakmicu a da ne shvatim koju formaciju igra.

Mislim da Reja ima vrh tim za 4-3-1-2..Voleo bih i da vidim Zaratea na "kecu" :D

Znaci...

GK Muslera
RB Lichtsteiner
LB Kolarov
CB Diakite
CB Biava
MC Ledesma/Matuzalem
MR Meghni/Diaz
ML Hitzlsperger/Kolarov
AM Zarate/Mauri
SC Rocchi/Zarate
SC Floccari

Meni ovo zvuci kao ekipa za top 5,a ne bottom 3 :)

Pa dobro mozda si malo preterao sa ovom zadnjom recenicom,nije to onaj tim Lacioja kao nikad,kad su uzeli skudeto,ali po imenima ne bi trebali da budu van prvih 8,ali sta je tu je,ali daleko je od onog tima: Mihajlovic,Stankovic,Vieri,Crespo,Veron...
 
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
658
Svrha recenice je vise bila namenjena tome da se vidi ta ironija,a ne gde ja mislim da treba da bude na tabeli :)

Nemoj bas toliko da sitnicaris :D

Vieri je odigrao samo 20 utakmica za Lazio,tu bi bolje stajao Claudio Lopez.

Kao i Nedved...
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Pa dobro nisam mogao da se setim svih,a danas kod Parme bice tesko,ako uzmu bod bice to uspeh.
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Parma i nema neku ekipu, samo vidim da imaju jednog brzog igrača koji bi mogao stvarati problem našim sporim defanzivcima. Reč je o Biabianyu....tu je i Krespo, Paloski. Biće zanimljivo videti novu taktiku, jer mislim da sa ovom ekipom možemo igrati vrlo lep fudbal! A ne kao Balardini, debil igra defanzivu cele polusezone wacko2

Lacio je drugi tim po broju primljenih golova sa samo 24 primljena gola, ali zato pretposlednji po postignutim golovima sa samo 17, 2 više od Livorna :gun:
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2010
Poruka
2.174
Parma-Lacio 0:2

Novi trener druga prica,ali im predtoji jos dosta trudi da pobegnu sa dna.
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Ja sam gledao prvih 30-ak minuta dok nije počeo da secka stream! U tom periodu igra i nije bila nešto naročito, ali izgleda da je na kraju sve došlo na svoje mesto! :acute:
 
Natrag
Top