S.S. Lazio ~ Nebeskoplavi

Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Ma Lazio igra promenljivo zavisno od sezone. Jedne su odlični druge su očajni.
Ali ako bude Miha seo na klupu valjda će doći bolji dani za Laziale. :blum3:
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2009
Poruka
1.014
Ne znam da li je zvanično ali se sve više priča. ;)
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Da,Necemo prerano da se nadamo ali valjda ce dati bog da Lazio bude bolji..
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Kolarov: "Ako Lacio želi da me zadrži, moraćemo da sednemo za sto"

Kolarov: "Ako Lacio želi da me zadrži, moraćemo da sednemo za sto"

kolarov-velika9283220091220160727.jpg


Kolarov želi novi ugovor, jer po sadašnjem zarađuje zaista mizernih 250 000 evra. Prvi put javno upitao klub, zašto ne započinje pregovore o novom ugovoru...
Aleksandar Kolarov je prvi put javno pozvao predsednika Lotita na pregovore o novom ugovoru. On kaže da ga prati nekoliko velikih klubova i podseća Lacio na činjenicu da zarađuje jako malo, 250 000 evra po sezoni.


„Direktor Tare je rekao da nisam na prodaju. Ako je tako, moramo da sednemo za sto. Ako Lacio želi da me zadrži u klubu, treba da pregovaramo“, kaže srpski reprezentativac.

On smatra da ima prostora za novi, teži ugovor, ali kakvo je finansijsko stanje Lacija, teško je očekivati neke milionske cifre. Kolarov ima ugovor na još dve godine, ali i mogućnost da se letos pozove na „član 17“ FIFA i otkupi ugovor, što je loše rešenje za rimski klub.

„Mnoge se stvari pišu po novinama, neke su istinite, neke ne. Nisam imao kontakt sa Interom, ali su me ljudi iz Bajerna gledali“, kaže naš igrač koji lagano gubi strpljenje jer Lacio nikako da otpočne pregovore o novom ugovoru.
 
Član
Učlanjen(a)
26.11.2009
Poruka
1.561
Mislim da mu je bolje da saceka jos dve godine u Laciju pa posle da negde ode...
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Kolarov: "Lotito se sukobio sa većinom igrača..."

Kolarov: "Lotito se sukobio sa većinom igrača..."

kolarov-velika-28816020091206160234.jpg


Prvotimac Lacija i možda zvezda prelaznog roka, otkriva da je razlog slabih rezultata atmosfera u klubu, i sukob predsednika sa velikim brojem igrača.
Aleksandru Kolarovu nije lako. Traže ga Bajern i Inter, ali Lotito neće da čuje. Priča se da će zacepiti sumu koju niko neće platiti. U medijima se špekuliše da bi mogao da se izrodi novi „slučaj Pandev“.


Kolarov je poručio da će Lacio morati da revidira njegov slabi ugovor ukoliko želi da ga zadrži, a otkriva da je Lotito najveći krivac za košmarnu jesen kluba.

„Došao je u sukob sa vodećim igračima kluba, ne samo sa Pandevom i Ledezmom. Mnogi su nezadovoljni, to se odrazilo na rezultate, a neki od njih će sigurno napustiti klub u januaru“, kaže Kolarov.

Da li je on među njima?

„Iskreno, ne znam šta će se dešavati, priča se o Juventusu, ali niko me nije kontaktirao“, dodaje Kolarov za koga je ipak najzainteresovaniji Bajern iz Minhena, čiji su skauti nekoliko puta gledali mečeve na Olimpiku ove jeseni.
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
1.228
Bane jel znaš da u PES 2010-u (Ako igraš) u opciji "Become a legend" igram u Laciu i u prvoj sam postavi i i osvojio sam Ligu Evrope i sada smo u Ligi Šampiona i drugi smo, ispred nas je Real Madrid a iza Okser i Benfika, real nam beži 7 boda a mi ovima, Okseru jedan, a Benfici 2.
 
Natrag
Top