S.O.S - Stolarstvo i bravarija OBAVEZNO PROČITATI!!!

Član
Učlanjen(a)
20.11.2009
Poruka
4
Stefane kutije su ti stvarno fenomenalne i verujem da dobro zvuče. Kao što sam rekao kod nas je uglavnom rekla kazala. Upravu si što kažeš da treba poslušati i tek onda mogu da komentarišu o kvalittu nekih zvučnika. Ne treba komentarisati na osnovu nekih priča, jer nekome se ne sviđaju ni AR-ove kutije (a svi znamo kakve su itd.) pa kažu ne valjaju AR kutije. Ja stojim iza jedne stvari postoje samo dve vrste zvučnika Dynaudio i svi ostali. Moj zaključak je svi su zvučnici isti. Kvalitet zavisi od izrade kutija, skretnica i dampinga (postoje obrazci i programi za proračun kutija i skretnica). Pozdrav

Dodato posle 38 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Stefane otvorio sam novu temu Hi-fi oprema za ljubitelje muzike i muzičkih uređaja. Mislim da je to prava tema za za ova pitanja Stolarija i bravarija nije za muziku itd. Pozdrav

Dodato posle 21 Sati 43 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Tema se nalazi u započetim temama radi boljeg snalaženja. Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.04.2010
Poruka
1
Lakiranje furniranih vrata

wacko2 Molio bih da mi netko objasni kako da polakiram sobna vrata od furnira u natur boji. Unaprijed hvala
 
Učlanjen(a)
10.07.2011
Poruka
1
Farbanje hrastovih vrata izlozenih i suncu i kisi

Treba mi savet cime da ofarbam spoljna hrastova vrata izlozena i suncu i kisi.wacko2
Ja bih najradije neki lak ili eventualno da toniram nekim sadolinom pa osle lak... ili nesto trece??? Koji lak je najpogodniji - uljani ili nitro...? Neki mi kazu da je za takve situacije najbolji lak za camce???
Vrata su bila jedanput farbana nekakvim lakom ali se on sav izljuskao i ispucao. Ja sam ih sada dobro osmirglao i skunuo sav taj prethodni lak tako da je ostalo cisto drvo.
Inace, licno bih voleo da vrata imaju sjaj i po mogucstvu da se vidi tekstura drveta. :roll:
 
Član
Učlanjen(a)
21.04.2011
Poruka
0
Поткровље као животни простор

Пре пар дана отишли смо на стовариште грађевинског материјала и покуповали основне потрепштине ( грађа, цигла, блокови, цреп, песак, шљунак....) за промену крова.Преостало нам је да купимо ИЗОЛАЦИЈУ (негде сам прочитала да је најбоља кровна изолација "камена вуна",али нам на сваком стоваришту нуде само " минералну вуну", па сам у недоумици да ли је то добро и шта да радимо?wacko2
Имали смо преговоре око ПВЦ столарије - по мери и са уградњом ( 2 балконска врата, 2 балконска прозора, 1 прозор 130Х135 цм и 1 прозор 140Х180 цм; петокоморни, немачки профили ) све са роло-комарницима и ролетнама = 1500 еура:opaaa:;Да ли је прескупо или је ок?:???:
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.573
Kamena ili mineralna vuna je jedan isti proizvod.
Pored kamene(mineralne) vune postoji i staklena vuna. Ona je takodje dobar izolator. Za udisanje su jednako stetne, zato se mora prilikom obrade nositi zastitna oprema, a govotva izolacija propisno blokirati (da ne ispada).
 
Član
Učlanjen(a)
23.09.2010
Poruka
2
pa ovo i nije sto, ovo je kuciste za komp.
Ako pravis samo sto bez kompa...koja je poenta cele price?
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
S.O.S - Stolarstvo i bravarija



[ATTENTION]


Cilj ove teme je da ovdje postavljate Vaša pitanja, dajete sugestije i razmjenjujete iskustva sa drugima. Zato vas molimo da poštujete pravila ovog podforuma, kako bi i drugim forumašima olakšali snalaženje na forumu. Unaprijed hvala - staff SF-a
;)[/ATTENTION]
 
Član
Učlanjen(a)
06.08.2010
Poruka
23
Točkići za veš

Treba mi mala pomoć gde mogu da nabavim točkiće sa kanalom u sredini za sajlu i limenim nosacem koje bi ugradio na nosace na terasi za štrik za sušenje veša ?:yea: Unapred hvala svima . SRLEFLOJD .
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Treba mi mala pomoć gde mogu da nabavim točkiće sa kanalom u sredini za sajlu i limenim nosacem koje bi ugradio na nosace na terasi za štrik za sušenje veša ?:yea: Unapred hvala svima . SRLEFLOJD .

Mislim da bi to trebao naći u željezarijama. Tamo gdje se prodaju šarafi, ekseri....i slično.
 
Član
Učlanjen(a)
09.09.2011
Poruka
1
Ponude za ugradnju drvene stolarije

Molim sve stolare koji su zainteresovani za ugradnju sobnih vrata da mi se jave na e mail,babicdragana83@gmail.com.Molim vas da mi u e mailu posaljete katalog sa cenama.Potrebno mi je 11 sobnih vrata.Zanima me puno(camova)drvo,moze i od medijapana ili vasi predlozi ali da je kvalitetno.Nalazim se u Irigu unapred hvala.
 
Natrag
Top