S.O.S. - Elektronika

Član
Učlanjen(a)
26.06.2010
Poruka
28
Zahvaljujem na odgovoru. Majstor mi trazi 100 KM... Vidjet cu... mozda i nije izlaz ko zna...
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2009
Poruka
47
Imam jednu molbu uzeo sam novi kop pa sam hteo da prebacim internet i na novi naravno uz manju konekciju ,dali ima neki radelnik koji moze da se prikljuci na ads da oba kopa imaju internet problem mi je posto sam stari odneo u drugu prostoriju koja je prilicno udaljena odprilike 20 metara i druga vrata ? Hvala u napred
 
Učlanjen(a)
01.11.2013
Poruka
2
Resices zujanje vrlo lako ubacivanjem galvanskog razdelnika pre prikljucka za antenu na TVu. Nalazio sam razne a cene im se krecu od 15 do 25e. Jednostavno a vrlo efikasno. Proveri i sam, kada izvadis antenu iz TVa sve ove smetnje nestaju. To se desava zbog uzeljenja kablovske. Preseci kabl od antene, montiraj galvanski filter i gotovo.
 
Učlanjen(a)
05.06.2016
Poruka
10
Aku srafilica

potrebna mi je pomoc (savet) oko povezivanja srafilice na direktni napon...dok ne nabavim bateriju

u pitanju je aku srafilica 7.2v

da li postoji neki nacin povezivanja npr...punjac za komp ili sl. ili mora ispravljac-pretvarac napona


unapred hvala
 
Poslednja izmena:
UPLOADER
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
1.523
Прво што мораш знати, "шрафилице" раде на малим напонима па да би оствариле снагу (P=UxI), потребна им је велика струја!
Значи, сваки извор који ти може на малом напону (у твом случају 7,2) дати велику струју, можеш користити уместо батерије. Сад, колико је то практично и паметно, то је сасвим друго питање.
Ја сам ти само одговорио на постављено питање.
 
Član
Učlanjen(a)
20.06.2011
Poruka
11
Pozdrav ljudi.
Imam Resiver Aiwa AV D50,na kom rade samo dva kanala,a tri ne. Zamolio bih iskusne elektroničare za pomoć.
Hitno mi treba servisna šema da mogu da pronađem kvar i rešim ako je moguće.
Hvala unapred :):):)
 
Natrag
Top