LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Zovi me kako ti je najlakše, ja se zaista ne ljutim. Na primer, Ivanjuška me zove Nada...Ostali me zovu Dum...Izaberi šta ćeš...Ili dodaj nešto svoje...I nemoj molim te da me pitaš, zašto takav nick...Slučajnost...Nisam ni htela da budem učesnik u temama. Neplanirano uleteh u sve ovo. Imaj razumevanja.....:)


Gulja je deo koji spaja plaznice sanki sa zapregom...tako nekako!Tu između ima još jedan deo koji se zove procijep. Gulja je upravo između procijepa i plaznice saonica.

Gde li se izgubi Jurivaka...Jesam li pogodila?
Ma, bravo dum! Vidi se da si prekaljena veteranka na ovoj temi!
Napred!
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Nemoj molim te, toliko da me hvališ. Pa valjda znaš, da ja umem i da zabrljam. Evo, kao sa onom učlanjenom...I dalje me grize savest. Zaista...sorry

Evo, još jedna lakša reč.

Šta je lug?
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Šta ću, moram ti priznati odgovor. Ploska je posebno oblikovana drvena posuda u kojoj se nosila rakija, najčešće u svatovima. Nemam vremena da sada tražim sliku, ali, to je to.
Daj sad nešto da se malo zamislimo:)

Šta je kočak?



Evo slike za plosku...
Ploska.jpg
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Da, bravo. To je ploska.
Ala smo večeras posebno raspoloženi, izuzev ivanjuške. Pojavi se, pronađe idola, i onda nestade:D

Kočak je poseban ograđeni dio za telad ili neku drugu stoku.
Tačno. Da li ima nešto da ne znaš ?
Čisto pitam, da mi bude lakše...:)
Ma nije što nema ivanjuške, nego je i PYC nestao...Da li hvataju zalet?

Jurivaka, postavi novu reč:)
 
Natrag
Top