Religijski vicevi,šale i anegdote

Član
Učlanjen(a)
05.09.2013
Poruka
4.414
Laodikejac ,molim te ko brata,ne pisi ovde vise o vinu kad vec postoji tema o vinu.
Ako znas neki lep religijski vic,napisi nam ga ,da se malko nasmejemo...(ne traze se od tebe masni neprikladni vicevi),a ako neces da pises viceve,molim te jos jednom,imas temu o vinu pa pisi tamo.
Da li je to posteno od mene sto trazim???
Ako jeste napisaces nam neki fini vic ili anegdotu,a sve drugo ostalo pisi na adekvatnoj temi.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
27.05.2013
Poruka
1.908
Došao fudbaler u crkvu da se ispovedi:
Oče zgrešio sam, opsovao sam boga na utakmici.
- Dobro sine, dešava se, a kako se to desilo?
-Pa igrali smo utakmicu, ja sam napadač, i dobijm loptu sam pred golmanom, šutnem i on mi odbrani, odbije loptu u korner.
-I tada si naravno opsovao?
-Ma nisam, nego smo izveli korner i ja udarim loptu glavom, ona pogodi prečku i golmana i opet ode u korner.
-E tada si sigurno opsovao?
-Nisam, opet smo izveli korner, i odbije se lopta do mene, ja prediblam dva igrača, obiđem i golmana, šutnem, kad protivnički igrač rukom odbrani go...
-To je to, tad si opsovao?
-Ne, uzeo sam da šutiram penal.

Sveštenik će iznervirano:
Nisi valjda i penal promašio jebo te bog
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Nema nikakvog pravljenja.
Ja čak zaključujem - da je to u tvom slučaju, a primer smo videli iz tvoje opaske "da grožđe ili grožđani sok - nije lekovit" a ja sam priložio tekst ( jedan od mnogih koji postoje ), koji dokazuje suprotno.

Odgovor sam dao na temi o vinu.

Evo i tebi odgovor ovde, ne treba mi druga tema, jel te rasturim jednim stihom, sam Bog zapoveda da ga se slavi uz "alkoholno vino"..

[I TO ZAPOVEDA U "ZDRAVSTVENOM ZAKONU"]

Tekst kaze:

"Kupi za novac svega, što želiš, goveda, ovaca, vina, opojnih pića i svega, što ti zaište srce! I jedi ondje pred Gospodom, Bogom svojim, te se veseli s porodicom svojom!"

(Pon. Zakoni 14:26)

DAKLE, BOG ZAPOVEDA UPOTREBU "OPOJNOG PICA" - TACKA!
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Odgovor je dat na temi o vinu i kada na njega budeš odgovorio, moći će mo da nastavimo.

Mire Mire, kritikuješ Adventiste za pravdu, a sviđa ti se, i zahvaljuješ se za predhodni komentar u kome se otvoreno pišu psovačke reči, i vicevi gde se psuje Bog, i to smatraš normalnim.

Strašno je to brate moj, a ne propagirati moral.
 
Poslednja izmena:
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
psovačke reči, i vicevi gde se psuje Bog

Moramti priznat dasi u pravu . Volim viceve i šalu , ali ne gdese psuje Boga , ijako je i to sastavni dijo vica , ali ga treba izbjegavati .

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nejasnoće

Kaže plavuša prijateljici:
- Jasno mi je kako roda donese bebu, ali mi ne ide u glavu kako pauk odveze auto..
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mnogima je nejasno zašto se mora psovati Boga , to nije ljepo pa makar bila i šala​
 
Natrag
Top