Religijske vesti ( vesti vezane za religiju )

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Uništena bazilika Svetog Benedikta u Italiji. Počinju opomene, zmija se u glavu ubija. Potresi u centralnoj Italiji gdje sjedište RKC.
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.322
Uništena bazilika Svetog Benedikta u Italiji. Počinju opomene, zmija se u glavu ubija. Potresi u centralnoj Italiji gdje sjedište RKC.

Kakve li ti gluposti lupetaš , tisi
Zmija-ujed-zmije-620x350.jpg
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Zemljotresi u Italiji.

Magnitude 6.6 earthquake
7 km from Norcia PG, Italy · 30 Oct, 2:40 PM

data=hUJJqpfTOOwOWiDgPvlHjHYVhRl_s4Wel_6i1Nfkpip9VDDD6yQnZBbstvk0i-4j-FaGoEIWW-OSjyYQKSOHaLQ3GS45RN2v3AeK8VprxBC8UkkIr0tNSpOZt3cdGkUgcNFzxYM3hDoSPJcgk5WCQMrCdx6SO6BUx2xXPnT_b718nxf96yZzUzg6VInsJxHXD-v_GcSIm9s4rl-J


Jačina 6. 6 stepeni Rihtera.

666!?

----------------------------------------------

Uništena svetska kulturna baština



 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Moram izjaviti saučešće svim čekaocima sedmog milenijuma koji je počeo a ne ostvariše se reče veštice sa kristalnim zubima koja uči o kraju sveta da tad Hrist dolazi.Drugo saučešće istima izjavljujem u teškom bolu što se veštica prevarila pa rekla da će druga zver menjati vremena i zakon a Biblija kaže da to čini prva zver a ne druga. Treća sućut za nesretne sledbenike okultizma je da će proroci spaliti neprijatelje a ne kako reče Miler zidar.Četvrto saučešće jer služba smrti nikog ne pečati za život a veštica u epileptičnom napadu od visokog demona izbacila proroštvo kako subota pečati a nedelja ubija ljude.

Imam još stotinak saučešća za iste ali oni ni to neće razumeti pa mi još žalije zato izjavljujem žalost zbog njihove teške bolesti koja je posledica deficita moždanih krivulja.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ne cinim to ja, vec ti, i to vec mesecima.

Svi ovde to znaju ali cute, jer u suprotnom bi morali da ti stanu nasuprot.

Mene nisi prevario.
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Ne cinim to ja, vec ti, i to vec mesecima.

Svi ovde to znaju ali cute, jer u suprotnom bi morali da ti stanu nasuprot.

Mene nisi prevario.

Evo,ja MOLIM svaku dušu na ovom forumu bez obzira koliko se razilazili u mišljenjima da slobodno kaže javno da li ja lažem ili ne,biću svakom od njih zahvalan i naravno unapred oprošteno zato što sam Hrišćanin.
Svako neka iz svog srca po savesti kaže što zaista misli o mom pisanju da su to iskrene reči ili se služim neistinom?
Bog vas blagoslovio svakog po na osob sve sa Dragančetom-Laodikejom,AMIN.

Mene nisi prevario.

NIKAD to nisam ni radio niti mi pada na pamet tako nešto.
Ako ti smatraš sve nas koji drugačije razumemo Bibliju lažovima onda si u velikom problemu jer i mi međuse nismo u svemu istomišljenici ali to nije laž već razlika u razumevanju a laž je negacija istine kad recimo neko tvrdi da knjige veštice ne oslovljavaju duhom proroštva ili da se ne drže za ruke u krugu a potom sebe demantuje.
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ne smatram sve koji drugacije razumeju bibliju lazovima, vec one koji iznose neistine o drugima, izvrcu njihove reci seckajuci njihove izjave, i sklapajuci po svojoj volji - prikazujuci ih u pogresnom svetlu ( kao da je nesto neko tako rekao i ako nije ), itd...

Uz to vredjajuci, i omalovazavajuci sagovornike...
 
Natrag
Top