Šta je novo?

Religijske vesti ( vesti vezane za religiju )

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
13.277
Ne sanjam ja gole Linde, nego ti.

Ali sanja kardinal.

AUSTRIJSKI KARDINAL

Kardinal Christoph Schönborn podržao crkveni blagoslov istospolnih parova, unatoč neslaganju Vatikana​

"Jedina poruka koja se proširila medijima diljem svijeta bila je 'ne' blagoslovu. To je povrijedilo mnoge ljude", rekao je kardinal​

Piše: Tino Krvavica
Bitno

Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
11.824
Ali sanja kardinal.

AUSTRIJSKI KARDINAL

Kardinal Christoph Schönborn podržao crkveni blagoslov istospolnih parova, unatoč neslaganju Vatikana​

"Jedina poruka koja se proširila medijima diljem svijeta bila je 'ne' blagoslovu. To je povrijedilo mnoge ljude", rekao je kardinal​

Dakle, sam se ekskomunicirao iz Crkve. Kao što se ne može biti adventist, ako se ne vjeruje u Ellen White, tako se ne može biti ni katolik ako se ne vjeruje ono što naučava jedna sveta katolička i apostolska Crkva.

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
7.081
Dakle, sam se ekskomunicirao iz Crkve. Kao što se ne može biti adventist, ako se ne vjeruje u Ellen White, tako se ne može biti ni katolik ako se ne vjeruje ono što naučava jedna sveta katolička i apostolska Crkva.

Radi li se to o Bidenu? (Nemam nameru da otključavam i vidim šta su akoliti američkog soja bulaznili)

Ili o nekom drugom?

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
7.081
Zar ti ne vidiš tripicine rečenice koje ja citiram?

Ne jer je kradljivac identiteta kod mene na ignore....

Forum omogućava da otključam i vidim šta su ignorisani postavili, ali ne želim da se trujem

Ps. Tripica.. hahahahahahahahahahaha (tripice s kupusom, na istoku nekada zajedničke nam države rekli bi flekice s kupusom....ahahahahahahahahahaha)

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
13.277

UHAPŠEN SVEŠTENIK IZ SVILAJNCA Došao da osvešta vodicu, pa počeo da pipka dete čim su roditelji izašli iz kuće!​

Blic

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
7.081
Dok se ovde Mileritski nakot širi postavljanjem blasfemičnih tema i komentara, glumatajući ono što nisu, dotle se niko ne usudi da pomene šta njihovi produkti, sekulariustički manijaci, iživljavaju nad sakralnim objektima.

https://www.bitno.net/vijesti/svijet/bihacu/

nedjelja-ba-bihac-1280x0-c-default.jpg

Naravno, Mileritski nakot, posebno onaj Banjalučki "filozof" i kradljivac identiteta (bez navodnika) će se ovde na ovakve stvari ismevati. Dok isti, a radi se o Tripo41 i njegovoj "braći" po Milleru, svako pominjanje njihove u glavu udarene vračare (smrtne žene) iz Maine-a USA, prijavljuje kao "uvredljiv" sadržaj.

Da stvar bude jasnija o kome se radi i ko su Mileritski nakot, tačnije o kakvim se umovima tu radi, treba napomenuti i čionjenicu da su subotarski miljenici (po Draganu - Laodikeji su oni "bolji vernici") muslimani osudili ovakav čin.

Gospodo, progon se ubrzava i biće još gori. A vi Mileriti i dalje baljezgajte o "nedeljnom zakonu" i ostalim ludorijama proizašlim iz uma vaše gatare...