Religijske vesti ( vesti vezane za religiju )

Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
A ti se "izobličio od plača", jer su vam neki adventističke knjige pobacali sa stolova. Valjda bi se trebao radovati, ako ste Kristova crkva kako tvrdite. :)

Juju, strašno.... dobro je da nisu njih pobacali.... No, sve i da jesu, zar to kako si lepo rekao ne bi bio "dokaz" da su mučenici za "veru"?

PS. Postavlja se pitanje zašto recimo nikome od Katolika ili Pravoslavnih ne pada na pamet da "evangelizira" EGWiste? Niti ih u svojim propovedima pominjemo? Sa čisto ljudskog stanovišta, i te kako bi trebalo otići kod njih i raditi isto ono što oni rade svima ostalima.

Ali, za razliku od njih, mi smo Kristovi, te nam takvo "evangeliziranje" kakvo oni u svojoj oholosti i nasrtljivosti sprovode ne treba, niti smo na to pozvani.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Đakon nepriznate "crnogorske crkve" pozivao na "Bljesak" i "Oluju"

Protiv đakona kanonski nepriznate “crnogorske pravoslavne crkve“ podnesena je krivična prijava zbog sumnje da je na društvenoj mreži postavio objavu uvredljive sadržine sa govorom mržnje i netrpeljivosti na osnovu nacionalne pripadnosti, i da je pozivao na nasilje.

ATV

Jedini proizvod Pravoslavlja je ovo. Totalni raskol u CG.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
A ti se "izobličio od plača", jer su vam neki adventističke knjige pobacali sa stolova. Valjda bi se trebao radovati, ako ste Kristova crkva kako tvrdite. :)
A kad je on bio nelicemeran? Optuzuje druge za sve ono sto sam radi ili sto postoji i u njegovoj crkvi.. To je kao da samog sebe optuzuje, zato mu se sve vraca kao bumerang, zadaje sebi autogolove! Ludost od nauke, ludost..

Ne, znam zasto mu pridajete znacaj, da ste ga videli kao ja, ne biste. On je isti kao piramida, isto pise i razgovara sam sa sobom, sve isto..
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Ne, znam zasto mu pridajete znacaj, da ste ga videli kao ja, ne biste. On je isti kao piramida, isto pise i razgovara sam sa sobom, sve isto..

Brate, on je za žaljenje, svi oni su za žaljenje, jer takvima ih nije Bog učinio, nego nakarada od kulta u koji su poverovali. Pa i Miroljub Petrović je bio normalan dok ga od trauma (udario je čoveka autom) nisu EGWisti "izlečili".....

Ps. Ne vezano za temu, lično poznajem čoveka koga su od narkomanije "izlečili" Pentakostalci, pa sada i oca i majku (pravoslavce) proziva i naziva ih "paganima", sikčući na Crkvu kada god je neko pomene.
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Evo jednog vernog adventiste s fejsa, bas mu lepa uniforma.. Pozdrav za Tripka :)

Uniforma? Ček, ček, pa zar oni nisu "antimilitaristi"? :D

Uzgred, šta im znači to "Happy sabbath"? To ni hebreji ne rade..., pa i mi ne govorimo "Srećan Dan Gospodnji"....

Ps. ;):cool::D


Misliš na ovo:


Hmm, "The death gaze" tako čest kod smrti mozga.... nema to nikakve veze sa od Boga poslatim vizijama....

Ps. Pa i vlaške "vračare" bolje glume...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Hmm, "The death gaze" tako čest kod smrti mozga.... nema to nikakve veze sa od Boga poslatim vizijama....
Bila je udarena u glavu s kamenom (bukvalno), imala je ostecenje mozga, nista cudno to njeno padanje u nesvest i prvidjenja, a oni su od toga napravili veru..

Ja se s njom ne bi kompromitovao uopste, da sam na njihovom mestu, zena je bila fizicki udarena od detinjstva.

Uniforma? Ček, ček, pa zar oni nisu "antimilitaristi"? :D

Jesu, al kad bi se salili..
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Ja se s njom ne bi kompromitovao uopste, da sam na njihovom mestu, zena je bila fizicki udarena od detinjstva.

Nemoj tako, pa i Mojsije je mucao....

Ujedno, hteli ne hteli, oni moraju da se kompromituju sa njom, jer ona im je sve, bez nje oni su ništa.

Naime, ukoliko se i odreknu nje, čime onda da pravdaju subotarenje? Ili veganstvo? Ili "Istražni postupak"? U prvom slučaju bili bi jednaki Baptistima sedmog dana, a oni ne drže propise o ishrani (posebno ne one koje im je ona nametnula), odreknu li se veganstva, opet im ostaju Baptisti sedmog dana (koje o gle čuda uTripo41vani na drugim forumima "brani"), ali čak ni tada ne mogu da ostanu verni blasfemiji od "Istražnog postupka", još manje onome što je tu blasfemiju i izrodilo, a to je datumarenje i izračunavanje datuma drugog dolaska. Sve u svemu, odreknu li se i jedne od njenih "umotvorina" padaju.. a onda im ako se Hristovima žele zvati preostaje samo jedno, a to podrazumeva pokajanje, na šta opet nisu spremni.

Jesu, al kad bi se salili..

Upravo tako. Njihov antimilitarizam je prevara.
 
Natrag
Top