Religijske vesti ( vesti vezane za religiju )

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Idi Mire brani svetinje (idole)

Mitropolit Amfilohije upozorava: Priština planira da isti zakon primeni na Kosovu

Sputnik
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Dakle počelo je uzimanje hramova (idola).

Episkop Joanikije besedi, a KATOLICI PLAČU: " Je l' treba kao beda da dođemo na šalter kod države da se prijavimo kao novoosnovana religija, kao sekta – bez korena, bez istorije"

Sputnik

Evo dokaza obožavanja religije, mi smo iznad ostalih, kao i fariseji što su sebe smatrali da su oni od Boga.

Pozivanje na koren i istoriju kao i fariseji "mi imamo gene Avrama".
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
5,3 STUPNJA

Snažan potres u Zagrebu – srušio se vrh tornja katedrale, oštećeno i nekoliko crkvi

Katedrala, Bazilika Srca Isusova i Svetište Majke Božje Remetske oštećene su u potresu…
befunky-collage-2-scaled.jpg


Svetište Majke Božje Remetske
90624833_3398477256847064_5454704514273640448_o.jpg




Bitno
 
UPLOADER
Učlanjen(a)
19.10.2010
Poruka
3.325
Prijatelji sa foruma pozivam vas sve da uputite molitvu prema Gospodinu Bogu , bez obzira kojim ga imenom oslovljavate , kraj svih nevolja koje su pogodile moju domovinu Hrvatsku , sadnas je pogodijo još i zemljotres , i jakosam tužna
suze.jpg



ZAGREB DANAS

1584879834395.png 1584879869971.png 1584879898813.png

1584879926969.png 1584880093772.png 1584880174578.png

1584880635920.png



Kod:
http://vijesti.hrt.hr/594132/jak-potres-pogodio-zagreb?jwsource=cl
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
i jakosam tužna

A znala si se ovde sprdati davajući klipove, fotografije i znala si vređati. Čitav podforum si pretvorila u sprdačinu i omalovažavanje mene i advent.



Samo sam se pitao kada će ti makar na kratko to prestati.

U ZG su oštećene kat. crkva, pravosl. , džamija, i adven. crkva.

E saćeš se malo manje sprdati.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Virus na mapi sveta

"Večeras je došlo do obrta: najveći broj obolelih sada je registrovan u Sjedinjenim državama (81,384 registrovana slučaja)
, koje su pretekle Kinu (81.285 slučajeva) u kojoj je epidemija i počela. Ova promena na listi pogođenih država došla je nakon što su SAD evidentirale nova 13. 173 slučaja. Ostale zemlje koje se nalaze u vrhu prema broju zaraženih su Italija, Španija, Nemačka, Iran, Francuska, Švajcarska, i to navedenim redosledom."

(Izvor: Blic)

Toliko o Tripovoj racunici, i prici da Bog kaznjava Italijane samo zato sto su katolici!

Najveci broj slucajeva je u protestantskoj Americi, a bice ih jos vise! A hvalio se ovde kako su amerikanci (protestanti) Bogu dragi i kako su primer za druge! Kako Bog nece na njih, kako ih blagosilja materijalnim bogatstvom!

Jad i beda od teologije!


(Sad vidimo da navode i zemljotres u Hrvatskoj kao kaznu za katolike? Bolestina zesca!!!)


Redosled po broju zarazenih u prvih 10:

1) Amerika
2) Italija
3) Spanija
4) Nemacka
5) Iran
6) Francuska
7) Svajcarska
8) Engleska

9) S. Korea
10) Holandija


Crvenom bojom su oznacene protestantske zemlje, a prva je Amerika!

Sta nam to govori?

Govori da je Tripov bog (namerno malim slovom) kaznio svoj narod! Toliko o njegovoj bolesnoj teologiji!

A znala si se ovde sprdati davajući klipove, fotografije i znala si vređati. Čitav podforum si pretvorila u sprdačinu i omalovažavanje mene i advent.
Pa ti si sam sprdacina, eno tvoj bog ubija amerikance koje si rekao da blagosilja bogatstvom! A davao si ih za primer!

Sad ovde likujes sto ljudi stradaju, ni zbog cega stradaju, a ti likujes nad tudjom nesrecom, i navijas da tvoj bog (namerno malim slovom) pobije sve katolike!

Idi i leci se! :mad:

U ZG su oštećene kat. crkva, pravosl. , džamija, i adven. crkva

Znaci i vasu je crkvu bog kaznio!

E saćeš se malo manje sprdati.

Ne, sada cemo se jos vise sprdati s tobom!

Samo da se prvo pozabavimo unesrecenim ljudima, ukljucujuci tu i tvoje amerikance nemce, svajcarce, engleze holandjane, kao i ostale protestante koje je navodno tvoj 'bog' kaznio!

Sve Hrvatske novine pišu : " Lijepa gesta: Beograd plješće za cijeli Zagreb danas u 20 sati
Mogu te izvestiti da ne samo danas, nego svaki dan to radimo u 20h! I zaista, jedino sto cujes u 20h je tapsanje sa prozora, po celom gradu (po svim gradovima).. To je za svu nasu bracu kojima je podrska potrebna, za Zagreb, za bolesne, i za one koji se bore da spasu ljudski zivot!

A ove sto se raduju tudjoj nesreci, kao sto su Tripo i ostali, ignorisi! Njihov greh na njihovu dusu!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Bog je to vodio, a ne ljudi.

Ako je ovo adventizam sto propoveda Tripo (a ti podrzavas), da Bog ubija nevine, ja tek onda ne zelim da imam nista sa tim!

I sam znas ko je osnovao adventizam na nasim prostorima! I bas zato Tripa ne mogu da smislim, on se pokakio na sve sto su moji propovedali... A i ti radis isto!
 
Natrag
Top