Religija i zdravlje

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ne, nego na javi i stvarno ubijate djecu. I za stvarne novce to činite.

Ti time opravdavas gre a ne ja.
Ja propovedam jevandjelje i moral i moralne vrednosti, cistotu braka, a abortusom se i ne bavim, ali ga smatram posledicom greha sveta koji nema zajednicu sa Bogom, jer da ima ne bi ulazio u odnose koje bi do nezeljene trudnoce doveli.

Odnosi su dati iskljucivo da se vrse u braku i za brak, i to iskljucivo za produzenje vrste, a ne za zabavu i zadovoljenje sebicnim telesnih zelja.

Ja sam svojevremeno u vezi dao odgovor "DA AKO TO NEKE BOLNICE I CINE, TO JE NJIHOVA STVAR, KAKVE TO VEZE IMA SA IZVORNIM ADVENTIZMOM I ZVANICNIM STAVOM ADVENTISTICKE CRKVE" jer ce svako biti osudjen po svojim delima.

Takodje, prilozio sam vise puta zvanicni stav Adventisticke crkve o abortusu.

I sta sad vise zelis.

Odgovori su dati i oni su konacni.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Papa povjerio Rim, Italiju i svijet zaštiti Majke Božje

„Majko, pomozi nam da se pridržavamo Očeve volje i činimo ono što nam Isus, koji je preuzeo na sebe naše muke i jade, govori kako bi nas po križu doveo do uskrsnuća”, molio je Papa.
Bitno

E vidimo da ti pomaže.

Bogohulnici stavljavljaju čovjeka na mjesto Boga.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Mole krunicu i Zdravo Marijo, a 43% Italijana ne pere ruke.

Pomozi Marijo,a došli Kinezi.

Crkve pune vernika, a higijena 0.

Marija leži u grobu i ne čuje ih. Džabe molitve, Bog ne čuje.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
15.02.2015
Poruka
3.527
stvarnoslap je napisao(la):
Ne, nego na javi i stvarno ubijate djecu. I za stvarne novce to činite. L A Z ! L A Z ! L A Z !
To pokazuje da je Stvarnoslap samo lazov!


Vec sam nekoliko puta objasnio: Zivim na pprostoru gde su u razmako od tri do cetiri kilomatra cewtiri adventisticke bolnice i nijedna od njih ne vrse sabortuse.
Moj sin koji je u upravi Univerzitetske bolnice kaze da ni druge Bolbnice ne vrse abortuse, jer je to skupo. SAbortuse vrse privatne klinike.


Slape, kazi ti nam kako vase Hrvatice koje najmanje godisnje izvrse abortuse oko 7000. Zar one ne ubijaju nerodjenu decu???? Pa posto znas da ubijaju, daj objasni nam kako to kod vasih katolika se obavlja?
A sta da kazes za katolicku zemlju Italiju koja godisnje obavi 1000,000 abortusa? Crkva vam uci jedno, a vernici rade sta im se svidja, i jos se usdudjujes da kritikujes druge da bi sakrio svoju sramotu,
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Doktor je objasnio kako da se zastitimo od virusa, ukljucujuci i koronu..
Iznete informacije su naucno tacne i korisne, mogu da posluze unapredjenju zdravlja i jacanju imuniteta..
Licno sam cuo samo pohvale za ovog coveka koji leci ljude nezavisno od njihove vere i statusa, o njegovoj osecajnosti i pozrtvovanosti kada su u pitanju pacijenti.. Retko je danas takvih doktora.. Inace covek je Adventista.


A sta da kazes za katolicku zemlju Italiju koja godisnje obavi 1000,000 abortusa? Crkva vam uci jedno, a vernici rade sta im se svidja
To nije sramota crkve, nije lekar kriv sto se pacijent ne pridrzava njegovih uputstava!
To je kao da Hrista optuzujes sto ga ljudi nisu slusali!

I Mahatma Gandi je rekao: "Volim Hrista, ali ne volim Hriscane, jer ne slede njegov primer!"

Ne mozes ti crkvu optuziti za ono sto rade ljudi - pojedinci!
Pa nece ona nikog prisiljavati da slusa..
Ni Adventisti vecinom nisu sveci!

Ja sam gore naveo jedan lep primer vaseg adventiste koji pomaze ljudima, a vi niste naveli ni jedan jedini za nas. Nikada nas niste pohvalili!
Nego su vam sve reci pune mrznje i osude, za sve druge osim za vas! Sami sebe hvalite!

Totalna mizerija! Vi ne samo da time sramotite sebe, nego i svoju zajednicu!
I svakog dobrog vernika, ukljucujuci i ovog ciji sam video postavio!

Hristos je rekao: "Blagosiljajte a ne kunite!" a vi nas ovde samo proklinjete, pogotovo Tripo!

Prestanite vise!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
"Volim Hrista, ali ne volim Hriscane, jer ne slede njegov primer!"

Džihadisti koji se raznesu isto kažu da vole Hrista, vole ga kao idola isto kao i vi, a ne kao uzora.

Ja sam gore naveo jedan lep primer vaseg adventiste koji pomaze ljudima, a vi niste naveli ni jedan jedini za nas. Nikada nas niste pohvalili!
Nego su vam sve reci pune mrznje i osude, za sve druge osim za vas! Sami sebe hvalite!

Formalno da sebi umiriš savest.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Šta je problem u Kini? Jedu sve i što je hrana i što nije hrana. Jedu svinjetinu, pse, mačke, pacove. Onda dođe do zaraze, opet ne otklanjaju uzrok, nego posljedice. Karantin, vakcina.

Dakle isto kao i faraon Amenhotep II, JA sam bog u Egiptu i moj sin će biti bog kada dođe na presto. Ali ima ruka Božja koja spusti nevolju, i spuštaće je sve više i više.

1586025971801.png

A zašto se na tvoju obećanu zemlju, Ameriku, spustila Božja ruka? Zašto vas kažnjava tvoj "bog-korona"?
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Natrag
Top