Religija i zdravlje

Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Sve je formalno formalisti. A ostalo sto sam napisao ne smes ni da komentarises!

Još samo da objasniš. zato ja dajem vaše besmislice. Ko je da koment. pa ovde sam jedino ja ostao da rasp. sa svima vama.

Zato sto to nema veze sa Bogom!

Hvala Bogu pa nemam veze sa vašim bogom ili bogovima.

Stao je da priziva Bozje sudove na nas i sad mu se to vraca!

I baš vas najviše pogađaju.

Jad i beda u 21. veku ratuju braća. A ovi papini rastureni od kriminala i korupcije.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Vidim kako nas pogadjaju, u kini zivi 50,3% ateista. Koga je on kaznio u kini - ateiste!?

Pa vi ste gori od ateista, oni bar otvoreno kažu da ne veruju u Boga, a vi ste licemeri, kažete da verujete a dela vam gora od njihovih.

Gori ste i od pagana, oni su bar iskreni u onome što zastupaju.

Vi ste najgori, najveći moralisti, a najgora dela velike većine.

Vaše države su 60-90% vernika a dela kriminala, ratova, korupcije, ubistava najviše u svetu.

Najveći stepen abortusa je u Rusiji, BLR, Rumuniji.

A po kontinentima najveći stepen je Južna Amerika.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Psalam 9,20 Pusti, Gospode, strah na njih; neka poznaju narodi da su ljudi.

ZAKON i BOLEST
2. Mojsijeva 15,26
I reče: ako dobro uzaslušaš glas Gospoda Boga svojega, i učiniš što je pravo u očima njegovim, i ako prigneš uho k zapovijestima njegovim i očuvaš sve uredbe njegove, NIJEDNE BOLESTI koju sam pustio na Misir neću pustiti na tebe; jer sam ja Gospod, ljekar tvoj.
ZAKON I ISHRANA
Izaija 65,4
na grobovima stanuju i noće na skrovitim mjestima, jedu svinjetinu, meću u zdjele jela nečista.
Isaija 66,17 Koji se osveštavaju i koji se očišćaju u vrtovima jedan za drugim javno, koji jedu meso svinjeće i stvari gadne i miševe, svi će izginuti, veli Gospod.
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Psalam 9,20 Pusti, Gospode, strah na njih; neka poznaju narodi da su ljudi.

ZAKON i BOLEST
2. Mojsijeva 15,26
I reče: ako dobro uzaslušaš glas Gospoda Boga svojega, i učiniš što je pravo u očima njegovim, i ako prigneš uho k zapovijestima njegovim i očuvaš sve uredbe njegove, NIJEDNE BOLESTI koju sam pustio na Misir neću pustiti na tebe; jer sam ja Gospod, ljekar tvoj.
ZAKON I ISHRANA
Izaija 65,4
na grobovima stanuju i noće na skrovitim mjestima, jedu svinjetinu, meću u zdjele jela nečista.
Isaija 66,17 Koji se osveštavaju i koji se očišćaju u vrtovima jedan za drugim javno, koji jedu meso svinjeće i stvari gadne i miševe, svi će izginuti, veli Gospod.

Nešto drugo sam te pitao. :) Smiješ li od svog "boga-korone" ovdje pred svima "ispovjediti" da vjeruješ u istinitog Boga Sina?

P.S. A tko se odreče mene pred ljudima, odreći ću se i ja njega pred svojim Ocem, koji je na nebesima."
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Pa vi ste gori od ateista, oni bar otvoreno kažu da ne veruju u Boga, a vi ste licemeri, kažete da verujete a dela vam gora od njihovih.
Ne skreci temu da se izvuces! Posto ne mozes da pobijes ono sto sam napisao, sad skreces.. Pa ti si gori od ateiste, ti napadas Hriscane i prizivas im zlo, ateisti nikog ne napadaju!

Gori ste i od pagana, oni su bar iskreni u onome što zastupaju.

Ti si gori od pagana, oni ne ruse Hramove, bar imaju strahopostovanja za svetinju, a ti se ni Boga ne bojis!

Vaše države su 60-90% vernika a dela kriminala, ratova, korupcije, ubistava najviše u svetu.

Vasa Amerika (protestantska) je do 2000. imala 58% protestanata, a dela grozota jedna, odveli su svet u otvoreni greh i ateizam, nemoral, satanizam i bezverje! Setimo se samo 'sex revolucije' i Bitlsa!

Protestanti su upravo glasanjem doveli na vlast ove koji su to uradili!

Inace, Kina ima 51% ateista! Dok od religioznih zajednica najvise napreduje Hriscanstvo. Prognoza je da ce za 20-30 godina broj Hriscana premasiti broj budista!

Znaci Bog kaznjava bolescu zemlju u kojoj se Hristos najvise propoveda i Hriscanstvo napreduje, a ljudi se sve vise obracaju Bogu?

Jad i beda od teologije!

Najveći stepen abortusa je u Rusiji, BLR, Rumuniji.

To mozes da pricas maloj deci koja ne znaju sta je statistika i da se ona verom ne bavi! Rusija ima vise stanovnika pa je i broj abortusa veci! A to veze nema sa religijom, jer oni koji abortiraju nisu vernici!

Jadno je kad moras da vase grehe pripisujes drugima! Samo ti sebi gusi savest, zavrsices u paklu! Zato je Bog i napravio pakao, za takve kao sto ti, koji mu se namerno suprotstavljaju.

Adrijan bio u pravu samo placenik moze ovako pisati, a ne razuman covek!

A po kontinentima najveći stepen je Južna Amerika.

Dokazi da su oni koji abortiraju vernici!

Radi se o ateistima, a ne o vernicima!
To sto se neko izjasnjava vernik na papiru ne znaci da jeste! Koliko samo adventista ima koji sebe zovu a gadosti cine, znam ih licno!

Jeste, u pravu si ti, americki protestanti su fini, glasali su i danas glasaju za zlocince i probisvete koji zemlju vode u anarhiju, nemoral, razuzdanoat, liberalizam, homoseks, transgenderizam, bezverje i satanizam, koji ratuju i ubijaju, tlace male drzave, crpe im resurse i potkradaju, namecu sankcije itd..

Covek koji ima savesti ovo nece poreci, ali ti savesti nemas! Ti si upravo onaj kako nazivas druge, a njih biblija zove 'bludnicima'.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Najveći stepen abortusa je u Rusiji, BLR, Rumuniji.

Nije li to po tebi baš krasno, vrijedno divljenja. Prvo, vi adventisti ste unosan biznis napravili gradeći "bolnice" u kojima ubijate nerođenu djecu. I drugo, tebi osobno je ubijanje djece baš "kul", čak i Bogu ugodno, što dokazuješ čestim citiranjem Jošue o ubijanju djece.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Zakon je jasan ko krši dekalog idu nevolje i bolesti i ko krši propise o hrani idu isto bolesti i smrt.
 
Natrag
Top