Religija i zdravlje

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Ne postoji suprotan aspekt o zdravlju koji bi meso proglasio zravom ishranom.
Itekako postoji aspekt u medicini koji onemogucava coveka da jede samo biljke, rec je o krvnim grupama. Ne moze covek sa krvnom grupom B da jede biljke, on mora da jede meso ili ce se razboleti. Medicina je dokazala da se ljudi sa krvnom grupom B i 0 razboljevaju ako jedu samo biljnu hranu, osim ako ne ubace veliku kolicinu vitamina koji se nalaze u mesu kao dodatak ishrani uz biljke. Zato sam te pitao koja si krvna grupa posto nemas problema. Sigurno si A ili AB krvna grupa kao i ja..

Nametanje biljne hrane, bez neophodne edukacije, coveku donosi velike opasnosti..

A ti ovaj aspekt medicine ne mozes zaobici kad govoris o zdravoj hrani. Prosto doslo je do genetskih promena u coveku nakon potopa, koje onemogucavaju vracanje na biljnu hranu, barem to vracanje nije lako, odredjene krvne grupe danas zahtevaju specijalan tretman..

To ih ne opravdava. Biblija to kaže.
Zar Bog ubija ljude bez upozorenja? Nacinio si Boga nepravednim! Eto ubija jadne kineze a nije im rekao da ne smeju da jedu miseve!

Idi pa im propovedaj "evandjelje o misevima", sta nama nabijas na nos njihov greh?

Radis li ti ista za Boga? Ne radis nista! Bojis se korona virusa pa ne smes da odes u kinu da propovedas evandjelje kinezima?

E jado kukavicka!

Naravno da ćemo mi, vi ni sebi ne propov. vidite da ste u raskolima kome će da pripadne hram.

Koji vi? Zasto nisi otisao u kinu da propovedas kinezima da ne jedu miseve? Najrevnosniji si ovde kad treba da nas pljujes, a kad treba nesto da uradis za Boga, onda vise nisi djetic! Jado jadni!

Naravno da treba svako ko se ne drži Biblije.
E dobro da si rekao kakva ti teologija, ti ucis da svi koji nisu adventisti treba da 'pocrkaju'!

Cak je i Jona morao da propoveda pre nego Bog kazni narod, a ti kazes da treba da pocrkaju kinezi koji cak i nisu svesni svog greha?

A to govoris, jer si lenstina kukavica i alapaca! I neces nista da uradis za Boga, vec se samo nasladjujes i hranis tudjom nesrecom, a srce ti igra jer mislis da nas uznemiravas!
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Dakle treba jesti meso, i to crveno. Jedino to meso nije žuto a i šećera nema. Sve voće ima šećer, pa ga treba potpuno izbaciti.

Meso nije hrana, i u njemu nema ni jedne hranjive materije.

Sve sto je coveku potrebno je sadrzano u biljnoj hrani, masti, ugljeni hidrati, vitamini.. itd..

Secer u vocu je FRUKTOZA, i nije stetan, kao sto je to secer, posebno beli.

Ako se vec koristi secer, bolje bi bilo da to bude zuti, ili pak med.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Zar Bog ubija ljude bez upozorenja?

Opet formalni način. Dao je upozorenje u Bibliji. Prirodno je da će d aljudi umru od onoga što nije hrana.



Eto koliko je tvoja nauka jadna i nikakva. A moja je biblijska.



Izaija 65,4na grobovima stanuju i noće na skrovitim mjestima, jedu svinjetinu, meću u zdjele jela nečista.



OVO LJUDI JEDU: 8 najšokantnijih specijaliteta u svetu!

Foto: Viralnova
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Opet formalni način. Dao je upozorenje u Bibliji. Prirodno je da će d aljudi umru od onoga što nije hrana.
A tvoj nacin je "neformalan"? Hoces reci da im ne treba propovedati jer "vec znaju da ne smeju jesti miseve"? Pa ti si crtani film, stvarno!

Zasto im ne propovedas "evandjelje o misevima"? Kako ces da osudis ljude bez upozorenja, oni i ne znaju da su krivi? A ti kazes da ih Bog ubija!

Bojis se da odes u kinu da ne dobijes koronu virus ili si lenstina?

Eto koliko je tvoja nauka jadna i nikakva. A moja je biblijska.
Tvoja nauka je jadna, jer ti ne radis ono sto ucis! A Hristos je rekao - "po rodovima cete ih poznati"! Tvoj rod je nikakav, dakle ti si lazni propovednik! Ali to je vec jasno odavno!
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
A tvoj nacin je "neformalan"?

Naravno. Smislom.

Hoces reci da im ne treba propovedati jer "vec znaju da ne smeju jesti miseve"?

Treba i propov.

Pa ti si crtani film, stvarno!

To vi imate, zato šetate.

Zasto im ne propovedas "evandjelje o misevima"?

To je vaša nauka, miševa. I jedni i drugi jedete smeće. To je dokaz smeća unutar čoveka.

Kako ces da osudis ljude bez upozorenja, oni i ne znaju da su krivi? A ti kazes da ih Bog ubija!

Već sam na to odg.

Bojis se da odes u kinu da ne dobijes koronu virus ili si lenstina?

Već su otišli drugi nema potrebe da idem ja. Eto koliko je tvoja nauka jadna sve si sveo na lično popljuvavanje mene.

Tvoja nauka je jadna,

Zar sam ja pisao Isaiju 65,4?

A Hristos je rekao - "po rodovima cete ih poznati"!

Vidimo vaše rodove ubijanja, raskola itd.

Tvoj rod je nikakav, dakle ti si lazni propovednik! Ali to je vec jasno odavno!

I onda popljuvavanje u nedostatku arg. iz Biblije.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.255
Treba i propov.
Zasto im onda ne propovedas nego ovde nas pljujes? Idi u kinu propovedaj evandjelje! Gde su ti dela?

To je vaša nauka, miševa. I jedni i drugi jedete smeće. To je dokaz smeća unutar čoveka.

Zasto onda nas ne kaznjava zbog neciste hrane, mi je jedemo svakodnevno? Tvoja teologija je jad i beda!

Kaznjava kineze a nas nece, a oboje jedemo djubre! Svasta!

Pa kad njih vec kaznjava zbog miseva, zasto im ne propovedas, zasto nista ne preduzimas? Ljudi umiru, i bog ih kaznjava, a tebe bas briga, ti jos uzivas u tome!

Avram nije tako radio, voleo je ljude i brinuo se da ne nastradaju bezveze, a tebe boli uvo!

Već su otišli drugi nema potrebe da idem ja. Eto koliko je tvoja nauka jadna sve si sveo na lično popljuvavanje mene.

Koji drugi? Prvo je sto lazes, niko od adv. nije otisao otkad je izbila epidemija!

Drugo adv. u kini se nisu oglasili ni jednom povodom epidemije vec cute!

Trece, ti si najglasniji protiv miseva i smeca i treba delima da pokazes da si borac za Boga, a ne poganim recima!

Jak si uvek samo na recima, a dela nista, cime i dokazujes da si kukavica i neradnik!

Jesi im bar poslao humanitarnu pomoc, maske, lekove?

Sta ti radis za Boga? NISTA!

Vidimo vaše rodove ubijanja, raskola itd.

Vidimo tvoje adventisticke rodove!

Adventisti u nekoj rupetini cute dok bog ubija kineze! A ti ovde nama nabijas na nos miseve koje mi ne jedemo i Bog nas ne kaznjava zbog toga!

Sta bre nama nabijas na nos miseve, nije nas Bog kaznio, vec njih! Njima treba da propovedas a tebe boli uvo!

onda popljuvavanje u nedostatku arg. iz Biblije.

Nas napadas za miseve, dok ljudi u kini umiru zbog miseva a ti cutis!

Jedino si na recima jak!

Ne radis nista za Boga, da ih spases!

A teologija ti je dno dna! Ti tvrdis da bog kineze kaznjava za necistu hranu a srbe i ostale koji jedu necisto ne kaznjava!

Beda!

I jedni i drugi jedete smeće. To je dokaz smeća unutar čoveka.

I jos si sve kineze okarakterisao kao "smece"! Ljude karakterises po onom sta jedu!

Sad je jasno zasto tebe boli uvo za njih i za nas! Ti se radujes kad mi stradamo, jer ti nas smatras "smecem"!

*Treba da ti prijavim post zbog sirenja verske i nacionalne mrznje, ali necu, neka svi vide sta si napisao!
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.346
Sta ti radis za Boga? NIŠTA!

Adventisti u nekoj rupetini cute dok bog ubija kineze! A ti ovde nama nabijas na nos miseve koje mi ne jedemo i Bog nas ne kaznjava zbog toga!

Kako ne radi ništa, radi najvažniju stvar, opravdava Boga. Dok Bog obavlja prljavi dio posla, ubija Kineze, tripo ga opravdava vrišteći: Kineze treba pobiti, jedu nečistu hranu!
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Zasto onda nas ne kaznjava zbog neciste hrane, mi je jedemo svakodnevno? Tvoja teologija je jad i beda!
Kaznjava kineze a nas nece, a oboje jedemo djubre! Svasta!

Mire, ne poznajes Bozje puteve i sta on danas cini u pogledu zavrsetka istorije sveta.

Dakle, stvar je u tome, da se vec celu deceniju i vise svet nalazi u potpunom haosu prirodnih katastrofa i posasti, i to mozes da vidis ako prikupis sve izvestaje o njima u poslednjih deset godina.

Cinjenica koju je Bog otkrio jos pre 2011 godine je ta, da je 2011 odpocelo izlivanje Bozjih suudova na planetu zemlju, a direktni znak su bili veliki zemljotres u Japanu, i mestu na Novom Zelandu pod simbolicnim imenom "Krajstchurch - Hristova crkva" cime je Bog pokazao skoru propast mnogobostva izlivanjem sudova na tu mnogobozacku zemlju ( simbolom Japana ), i propast laznog otpalog Hriscanstva ( simbolom Krajstchurcha ).

Kao sto vidimo, Bog je pustio ovu epidemiju gripa upravo na jos jednu mnogobozacku zemlju, a to je Kina.

Mozemo videti takodje da sve ove prirodne katastrofe zaobilaze podrucje Srbije, osim onih poplava koje su bile neznatno upozorenje Srbiji, a dosle su bas u vreme kada je vlada uvodila zakone koji legalizuju homoseksualizam.

Zasto ove posasti zaobilaze ovo podrucje je upravo iz razloga, jer je Bog upravo na ovom podrucju podigao poslednji pokret za probudjenje i reformu crkve, i objavu vremena kraja i dogadjaja poslednjeg vremena i Hristovog drugog dolaska u slavi.

Za to nije zasluzna ni drzava, ni crkva koja se nalazi u stanju otpada, vec Bog koji je na ovom podrucju podigao izabrane sluge kao svoja orudja.

Ovi svi dogadjaji su direktni znakovi onoga sto ce Bog uskoro u danima koji su pred nama uciniti, pre, i u vreme samog kraja i Hristovog dolaska.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Zasto im onda ne propovedas nego ovde nas pljujes?

Jedino ti ovdje pljuješ. Ja ne pljujem. I sav jad i beda tvojih arg. je da isprovociraš mene i da zagadiš raspravu da bih ja pljuvao vas ili da odem sa foruma.

Zasto onda nas ne kaznjava zbog neciste hrane, mi je jedemo svakodnevno?

Kažnjava i vas pa kraće živite, završavate u bolnici zbog srčanog udara ili moždanog.

, i bog ih kaznjava, a tebe bas briga, ti jos uzivas u tome!

To uživaš ti, a krivo ti je zbog toga što samo mi imamo svetlo oko te teme.

Koji drugi? Prvo je sto lazes, niko od adv. nije otisao otkad je izbila epidemija!

Već su tamo. Kome vi šta propov. da je dobro.

Trece, ti si najglasniji protiv miseva i smeca i treba delima da pokazes da si borac za Boga, a ne poganim recima!

Misliš tvojim rečima poput onih što si meni rekao da sam jadan.

Sta bre nama nabijas na nos miseve, nije nas Bog kaznio, vec njih!

I vas je isto zbog svinjetine pa punite bolnice bolesnima od srčanog udara.

Jak si uvek samo na recima, a dela nista, cime i dokazujes da si kukavica i neradnik!

Jesi im bar poslao humanitarnu pomoc, maske, lekove?

Sta ti radis za Boga? NISTA!

Ovo je već visok nivo frustracije. Neću otići sa foruma a neću ni da vređam. Znam da ti je to cilj.

Stanje im je sve gore i gore ali sami su sebi krivi jer krše Božje propise.

I jos si sve kineze okarakterisao kao "smece"!

One koji jedu smeće, ti dokazuju da im je srce kvarno, kao i vi.

Ljude karakterises po onom sta jedu!

Zar sam ja pisao Bibliju?

Sad je jasno zasto tebe boli uvo za njih i za nas!

Vas boli jer ne brinete ni za svoje zdravlje, ja brinem, pa se mogu i za njih. Od PC nema vajde za moralne i zdravstvene stvari.

*Treba da ti prijavim post zbog sirenja verske i nacionalne mrznje, ali necu, neka svi vide sta si napisao!

Hoćeš reći zbog toga što sam napisao istinu koja se tebi ne sviđa.
 
Natrag
Top